Serije koje pratite

Od sedme umjetnosti, pa sve do mulja estrade...
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Moonlight »

Spock je napisao/la: 19 jul 2025, 11:14
Moonlight je napisao/la: 17 jul 2025, 17:34 Oooj jel to neka Dinastija :lupa
Nije dinastija vec putovanje kroz vrijeme, pa valja upratiti ko je ko u kojem vremenu, ko je kad je otisao recimo u proslost i kako je uticao na desavanja u drugom vremenu, ko se rodio zbog toga sto je neko uticao na desavanja putovanjem kroz vrijeme i slicno.
E takve gluposti obicno pamtim.
Bila sam pocela gledati Timeless, na isti fazon putovanje kroz vrijeme
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la exliberal »

Murdebot...10 episode moze proci

0
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la exliberal »

Spock je napisao/la: 19 jul 2025, 11:15 Cuo sam da je izasla nova sezona Strange new worlds, to obavezno moram upratiti, a uskoro ce i Alien Earth.
0
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la exliberal »

Spock je napisao/la: 19 jul 2025, 11:15 Cuo sam da je izasla nova sezona Strange new worlds, to obavezno moram upratiti, a uskoro ce i Alien Earth.
Jel pratis Foundation..izasla je nova.l sezona moram pogledat.
0
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 698
Postovi: 813
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Spock »

exliberal je napisao/la: 14 aug 2025, 16:03
Spock je napisao/la: 19 jul 2025, 11:15 Cuo sam da je izasla nova sezona Strange new worlds, to obavezno moram upratiti, a uskoro ce i Alien Earth.
Jel pratis Foundation..izasla je nova.l sezona moram pogledat.
Foundation ne pratim, ne znam sta je to tacno sto me odbija od te serije i zbog cega mi nije privlacna, iako sam bas ljubitelj SF.

Probao sam na preporuku raznih ljudi gledati i The Expanse, odgledao nekoliko epizoda i ni ona mi nije legla, odustao sam.

Ova nova sezona Strange new worlds mi je dosta razocarenje, prethodne su bile bolje, ali ima sanse jos da se poprave, svaka je epizoda prica za sebe.

Mozda je i do mene. :oo

Kazu izasao Alien Earth, nisam jos gledao, mozda veceras pogledam pa javim utiske.
0
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la exliberal »

Nisi prvi koje je rekao da The Expanse nije ok...natjeraj se neces se pokajat. Meni se svidja sto pokazuje svemir kao prljav...nema vode, zivis na mrvicama a ne sve novo I sljasti od cistoce
0
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Moonlight »

Spock je napisao/la: 19 jul 2025, 11:14
Moonlight je napisao/la: 17 jul 2025, 17:34 Oooj jel to neka Dinastija :lupa
Nije dinastija vec putovanje kroz vrijeme, pa valja upratiti ko je ko u kojem vremenu, ko je kad je otisao recimo u proslost i kako je uticao na desavanja u drugom vremenu, ko se rodio zbog toga sto je neko uticao na desavanja putovanjem kroz vrijeme i slicno.
Gledam 5 epizodu i sve manje kontam, eto...😂
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 698
Postovi: 813
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Spock »

Moonlight je napisao/la: 03 sep 2025, 17:46
Spock je napisao/la: 19 jul 2025, 11:14

Nije dinastija vec putovanje kroz vrijeme, pa valja upratiti ko je ko u kojem vremenu, ko je kad je otisao recimo u proslost i kako je uticao na desavanja u drugom vremenu, ko se rodio zbog toga sto je neko uticao na desavanja putovanjem kroz vrijeme i slicno.
Gledam 5 epizodu i sve manje kontam, eto...😂
:oo Polako, treba malo vremena da se razjasne stvari, neke ce se razjasniti tek na samom kraju.
0
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 698
Postovi: 813
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Spock »

exliberal je napisao/la: 14 aug 2025, 17:03 Nisi prvi koje je rekao da The Expanse nije ok...natjeraj se neces se pokajat. Meni se svidja sto pokazuje svemir kao prljav...nema vode, zivis na mrvicama a ne sve novo I sljasti od cistoce
Vidjecu, ako mi nekad bas opet bude dosadno, ili da ne mogu spavati navece mozda upalim koju epozidu.
Ima stvari koje su zanimljive, ali nekako su mi likovi neubjedljivi i svi jako cudni.
0
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la exliberal »

Spock je napisao/la: 04 sep 2025, 09:31
exliberal je napisao/la: 14 aug 2025, 17:03 Nisi prvi koje je rekao da The Expanse nije ok...natjeraj se neces se pokajat. Meni se svidja sto pokazuje svemir kao prljav...nema vode, zivis na mrvicama a ne sve novo I sljasti od cistoce
Vidjecu, ako mi nekad bas opet bude dosadno, ili da ne mogu spavati navece mozda upalim koju epozidu.
Ima stvari koje su zanimljive, ali nekako su mi likovi neubjedljivi i svi jako cudni.
Vidis ja sam poceo gledat bas zbog toga, dojadila mi holivudska matric gdje su svi lijepi i nasmijani, sa perfektim zubima...sve cisto I fino...ovdje vidis i cisto i prljavo, pjandure i normalne, nema vode jedva prezivljavaju ali i cisto...neznam meni je bas zbog toga legla
0
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 698
Postovi: 813
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Spock »

exliberal je napisao/la: 04 sep 2025, 14:54
Spock je napisao/la: 04 sep 2025, 09:31

Vidjecu, ako mi nekad bas opet bude dosadno, ili da ne mogu spavati navece mozda upalim koju epozidu.
Ima stvari koje su zanimljive, ali nekako su mi likovi neubjedljivi i svi jako cudni.
Vidis ja sam poceo gledat bas zbog toga, dojadila mi holivudska matric gdje su svi lijepi i nasmijani, sa perfektim zubima...sve cisto I fino...ovdje vidis i cisto i prljavo, pjandure i normalne, nema vode jedva prezivljavaju ali i cisto...neznam meni je bas zbog toga legla
Ne smeta ni meni to sto nisu lijepi i usminkani, ni prikazivanje prljavstine i sve drugo, samo mi likovi nekako nisu zanimljivi, moze neko biti ofucan ali da je zanimljiv ko lik, ovi mi ne djeluju nesto. Kod serija zna biti prva pilot sezona onako, pa kasnije kad krene uloze vise, glumci se malo vise zadaju, tako da je mozda i do toga.
0
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Moonlight »

Spock je napisao/la: 04 sep 2025, 09:29
Moonlight je napisao/la: 03 sep 2025, 17:46
Gledam 5 epizodu i sve manje kontam, eto...😂
:oo Polako, treba malo vremena da se razjasne stvari, neke ce se razjasniti tek na samom kraju.
Hajd sto su kroz zadnjih 100 godina sve izvozali. Sad druga dimenzija i sve ispocetka sa malim razlikama...ne drzi mi paznju
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Username
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4010
Postovi: 3197
Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Username »

Umorim se dok citam komplikacije

Uz seriju treba odmoriti
2
2 slika
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4259
Postovi: 4050
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Xeno »

From :ehe
0
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la exliberal »

Shogun....moze proci
0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Russki »

Ne pratim nista, nemam kad. SWP izašao, moram na raid.
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1727
Postovi: 1623
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Desperado »

Alien Earth jedino. Dobra je.
0
Odgovori

Natrag na “Film, serije, TV”