Francuski Vogue uzburkao javnost: Promoviranje marame, dok su muslimanke zbog toga progonjene

Prenosimo sa portala...
Moderatori: Fatih, Max, Socrates
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Francuski Vogue uzburkao javnost: Promoviranje marame, dok su muslimanke zbog toga progonjene

Post Postao/la Iskra »

Crvena Nit je napisao/la: 08 feb 2022, 22:17
Iskra je napisao/la: 08 feb 2022, 20:48

Hasto postavljaš licna pitanja? Sta te briga sta on prakticora ili ne...riječ je o licemjernom ponašanju, stavu, časopisa Vogue a ne o tome sta ko.prakticira
Ti si njegov advokat ? Konstantno pisete o religiji iz osobnog iskustva. Ne pridržavate se niza pravila. Licemjerni ste !


Cega se po tebi ja konkretno ne pridržavam? Hajde da te cujem kad si faca :ooo
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Francuski Vogue uzburkao javnost: Promoviranje marame, dok su muslimanke zbog toga progonjene

Post Postao/la Max »

Crvena Nit je napisao/la: 08 feb 2022, 19:11
Max je napisao/la: 08 feb 2022, 18:59 @Crvena Nit
Prvo prociraj post iznad


A sad za ovaj haha
Mani se budalastine
Hijab, in the sense of veiling, can also be achieved by hanging a curtain or placing a screen between women and men to allow them to speak to each other without changing dress. This was more common in the early days of Islam, for the wives of the Prophet Muhammad.

Da li ti ovo prakticiraš ?

:haya
Moja ti
Jos dok sam asikovao sa hanumom sam joj dolazio pod pendzer a ona sakrivena iza mušebaka me virila pa smo diskutovali,tako, o prozi sevdalinki i koni na bunaru. Potrefi se tu i koji slatki mentalni podrazaj kroz govor, sto me znalo drzat budnog satima.
Keep it halal bro
:ccc
0
I say what I think, I think what I say
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Francuski Vogue uzburkao javnost: Promoviranje marame, dok su muslimanke zbog toga progonjene

Post Postao/la Desperado »

Max je napisao/la: 08 feb 2022, 18:58 Ja bih bas crvenu volio vidjeti u hidzabu
:max
Ma odmah burka :max
1
1 slika
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Francuski Vogue uzburkao javnost: Promoviranje marame, dok su muslimanke zbog toga progonjene

Post Postao/la ina »

Crvena Nit je napisao/la: 04 feb 2022, 07:45
ina je napisao/la: 03 feb 2022, 22:07 Ridikuli.

Za ickeraj može.. a za vjerske svrhe ne..
Vogue uopće nije kriv, a u Fra je hidzab zabranjen isključivo u školama. Reakcije članka su vezane sa fb komentarima, izgleda da ih većina nemaju pojma, s obzirom na napisane komentare.
Francuska većinom voli da provocira, zbog ovog ili onog. Ne vjerujem da postoji arogantniji narod.😁

Meni lično marama ne smeta (a ne bih nosila ni uradi modne folirancije) ali jesam primjer protiv burke.
Ne volim inače namećanje.
Sa druge strane, svi mi (vjernici ili ne) na neki način imponiramo djeci (ili su nama) način odgoja, kulture, religije itd

Iz mog gledišta u nekim segmentima najbolje je ostaviti djeci da odluče u zrelo doba, sama za sebe.. A koliko je to prihvatljivo u nekom društvu (ili pojedincu) može biti priča za sebe..
0
Neka ljubav caruje..
Odgovori

Natrag na “Vijesti”