SNSD/ Milorad Dodik

Društvena kretanja, politika.. Začarani krugovi u žitu (i ispod žita)
Moderator: Fatih, Max
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la Socrates »

Opozicija ga je u RS-u zestoko napala.

On jos ni glasa. Prvi put da Dodik nema sta reci.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la dmr »

Sta kaze Dodikova savjetnica, parafraziram, hoce da skrenu paznju sa skandala koji su napravila ona dvojica :keke
3
2 slika 1 slika
:rolka
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la Hannibal »

jedva cekam da se dodik javi, mogu mislit koji ce to cirkus bit haha
2
2 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36506
Postovi: 29575
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la storm »

Socrates je napisao/la: 19 dec 2020, 17:54 Opozicija ga je u RS-u zestoko napala.

On jos ni glasa. Prvi put da Dodik nema sta reci.
Ono Kad ja(ta)ganjci utihnu :D
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36506
Postovi: 29575
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la storm »

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik primljen je u Univerzitetski klinički centar RS, javlja Srpskainfo.
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 21 dec 2020, 11:43 Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik primljen je u Univerzitetski klinički centar RS, javlja Srpskainfo.
Uvijek se svakome zeli dobro, kada se razboli... ali, u ovom slucaju bas nisam nacisto sa tim.
2
1 slika 1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
bagra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1450
Postovi: 1065
Pridružen/a: 14 dec 2020, 09:04

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la bagra »

Fatih je napisao/la: 21 dec 2020, 13:22 Uvijek se svakome zeli dobro kada se razboli... ali, u ovom slucaju bas nisam nacisto sa tim.
i ja bi nesto reko, red je jel...
al me vlastita usta ne slusaju.
0
moja cura slusa narodnjake slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36506
Postovi: 29575
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la storm »

Fatih je napisao/la: 21 dec 2020, 13:22
storm je napisao/la: 21 dec 2020, 11:43 Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik primljen je u Univerzitetski klinički centar RS, javlja Srpskainfo.
Uvijek se svakome zeli dobro, kada se razboli... ali, u ovom slucaju bas nisam nacisto sa tim.
Razumijemo se :keke
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la Socrates »

Neka mu bude kako je namjerio drugima i drugacijima.

Nemam ja nikakvih problema pozeljeti mu sve najgore. Medjunarodni kriminalac, politicki oportunista najnize vrste, krkan koji je izvrijedjao koga je stigao.

Goni ga.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la Hannibal »

ikona mu dodje glave ☹
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la lejlamo »

Ministarstvo kulture i informativne politike Ukrajine analiziralo je ikonu koju je ruskom ministru vanjskih poslova Sergeju Lavrovu poklonio predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik i zaključilo da se radi o predmetu u vlasništvu Ukrajine.
"Ovo je pečat Odeske regionalne komisije za zaštitu spomenika materijalne kulture i prirode, koja je osnovana 1926. godine u Odeskom istorijsko-arheološkom muzeju. U periodu od 1926. do 1930. godine, ova komisija je otkrila i sastavila popise spomenika kulture u svim okruzima, u granicama svoje odgovornosti, uzela ih u obzir i stavila pod zaštitu države. Činjenica da je na ikoni pečat regionalne komisije ukazuje da je ova ikona vlasništvo države Ukrajine", rekla je zamjenica ministra kulture i informativne politike Ukrajine Svitlana Fomenko.

a dodik namah dobio obostranu upalu pluća :sunja
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36506
Postovi: 29575
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la storm »

lejlamo je napisao/la: 21 dec 2020, 18:17
Ministarstvo kulture i informativne politike Ukrajine analiziralo je ikonu koju je ruskom ministru vanjskih poslova Sergeju Lavrovu poklonio predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik i zaključilo da se radi o predmetu u vlasništvu Ukrajine.
"Ovo je pečat Odeske regionalne komisije za zaštitu spomenika materijalne kulture i prirode, koja je osnovana 1926. godine u Odeskom istorijsko-arheološkom muzeju. U periodu od 1926. do 1930. godine, ova komisija je otkrila i sastavila popise spomenika kulture u svim okruzima, u granicama svoje odgovornosti, uzela ih u obzir i stavila pod zaštitu države. Činjenica da je na ikoni pečat regionalne komisije ukazuje da je ova ikona vlasništvo države Ukrajine", rekla je zamjenica ministra kulture i informativne politike Ukrajine Svitlana Fomenko.

a dodik namah dobio obostranu upalu pluća :sunja
O istoj sam "koincidenciji" razmišljao :oo
Možda mu činim nepravdu (čudan osjećaj dok to ispisah) ali zanimljiv tajming svakako..
2
2 slika
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la Fatih »

Mislio Dodik, da ce ovim SIMBOLICNIM poklonom, dobiti neku vrstu povratnog "poklona". Ali, traktorista nije znao, a nije htio nikoga da pita, koje su implikacije ovoga. Nece biti, da nije znao sta se daje. Postoji protokol za to.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Dodikova pozlaćena ikona: Evo šta je tačno Ambasada Ukrajine poslala MVP-u BiH

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 21 dec 2020, 18:19
lejlamo je napisao/la: 21 dec 2020, 18:17


a dodik namah dobio obostranu upalu pluća :sunja
O istoj sam "koincidenciji" razmišljao :oo
Možda mu činim nepravdu (čudan osjećaj dok to ispisah) ali zanimljiv tajming svakako..
To je prosto nemoguce. Zato se cudno osjecas. :keke
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36506
Postovi: 29575
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la storm »

Milorad Dodik, predsjedavajući Predsjedništva BiH i lider SNSDa, pozitivan je na koronavirus.

To je pokazao treći test.

On je stabilno, ali otežano diše.

Ovo je saopćeno iz Univerzitetskog- kliničkog centra RS, gdje je danas konzilijum ljekara razmatrao zdravstveno stanje Milorada Dodika.

"Uočeno je da ima otežano disanje i bolove u predjelu želuca. Dijagnostikovana je obostrana upala pluća, a treći test na novi korona virus je pozitivan. Zdravstveno stanje gospodina Milorada Dodika je stabilno, on se osjeća dobro i prima adekvatnu terapiju", rečeno je iz UKC RS.

Konzilijum nastavlja da prati njegovo zdravstveno stanje.
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 22 dec 2020, 12:50 Milorad Dodik, predsjedavajući Predsjedništva BiH i lider SNSDa, pozitivan je na koronavirus.

To je pokazao treći test.

On je stabilno, ali otežano diše.

Ovo je saopćeno iz Univerzitetskog- kliničkog centra RS, gdje je danas konzilijum ljekara razmatrao zdravstveno stanje Milorada Dodika.

"Uočeno je da ima otežano disanje i bolove u predjelu želuca. Dijagnostikovana je obostrana upala pluća, a treći test na novi korona virus je pozitivan. Zdravstveno stanje gospodina Milorada Dodika je stabilno, on se osjeća dobro i prima adekvatnu terapiju", rečeno je iz UKC RS.

Konzilijum nastavlja da prati njegovo zdravstveno stanje.
Ma, to puno rakije i bijelog luka...nema smrti bez malja.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
bagra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1450
Postovi: 1065
Pridružen/a: 14 dec 2020, 09:04

Re: SNSD/ Milorad Dodik

Post Postao/la bagra »

bgm kako ova korona mutira li mutira
sad se i medjedi eto zarazit mogu
staj sledece bojim se i pitat :tugi
1
1 slika
moja cura slusa narodnjake slika
Odgovori

Natrag na “Bosna i Hercegovina”