United States of America

Geopolitika, države, novi svjetski poredak i zavjere...
Moderator: Socrates
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trump States of America

Post Postao/la storm »

MunDzi je napisao/la: 14 feb 2021, 10:46 Tresla se gora, rodio se mis.
Politika je prosta stvar :oo
0
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7696
Postovi: 5640
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Trump States of America

Post Postao/la SmokingMan »

Kakav je ovo haosu Texasu, pao snijeg i odmah belaj zbog prevelike potrošnje el.energije, da su morali uvesti redukcije struje po ovim malim regijama. Evo ni Steam ni Origin ne mogu pružiti svoje usluhge, korisnicima, tu su još AT&T. Vjerovatno što dosta mrežnog prometa ide i preko servera u Dalasu.
EMERGENCY UPDATE: Due to the severity of the electric generation shortfall, our expected outage length of 15 to 45 minutes has been significantly extended. Outages due to this electric emergency could last for hours and we ask you to be prepared. In addition, we are responding to separate outages caused by the record-breaking winter storm that continues to impact our entire service territory. We are doing everything possible to respond to each of these power emergency events. We remain in close coordination with ERCOT and we appreciate everyone’s patience as we do all we can to protect the integrity of the Texas grid.
1
1 slika
slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trump States of America

Post Postao/la storm »

Sleepy Joe je napisao/la: 15 feb 2021, 18:22 Kakav je ovo haosu Texasu, pao snijeg i odmah belaj zbog prevelike potrošnje el.energije, da su morali uvesti redukcije struje po ovim malim regijama. Evo ni Steam ni Origin ne mogu pružiti svoje usluhge, korisnicima, tu su još AT&T. Vjerovatno što dosta mrežnog prometa ide i preko servera u Dalasu.
EMERGENCY UPDATE: Due to the severity of the electric generation shortfall, our expected outage length of 15 to 45 minutes has been significantly extended. Outages due to this electric emergency could last for hours and we ask you to be prepared. In addition, we are responding to separate outages caused by the record-breaking winter storm that continues to impact our entire service territory. We are doing everything possible to respond to each of these power emergency events. We remain in close coordination with ERCOT and we appreciate everyone’s patience as we do all we can to protect the integrity of the Texas grid.
Baš nekako volim, kad priroda, i planeta pošalju ovako signale, a da nema žrtava bespotrebno.
Mada se vrhuška ni na žrtve ne zamisli, a još manje reagira...
Ja ne mogu vjerovati, da još postoje ljudi koji znaju uzeti sebi jesti, samostalno dišu i peru zube (?), a negiraju i ne vjeruju da je klima ugrožena, i da treba početi raditi na tome...još je gore, gdje su takvi na vlasti (poput idiota iz naslova teme).
2
2 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7696
Postovi: 5640
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Trump States of America

Post Postao/la SmokingMan »

storm je napisao/la: 15 feb 2021, 18:48
Sleepy Joe je napisao/la: 15 feb 2021, 18:22 Kakav je ovo haosu Texasu, pao snijeg i odmah belaj zbog prevelike potrošnje el.energije, da su morali uvesti redukcije struje po ovim malim regijama. Evo ni Steam ni Origin ne mogu pružiti svoje usluhge, korisnicima, tu su još AT&T. Vjerovatno što dosta mrežnog prometa ide i preko servera u Dalasu.

Baš nekako volim, kad priroda, i planeta pošalju ovako signale, a da nema žrtava bespotrebno.
Mada se vrhuška ni na žrtve ne zamisli, a još manje reagira...
Ja ne mogu vjerovati, da još postoje ljudi koji znaju uzeti sebi jesti, samostalno dišu i peru zube (?), a negiraju i ne vjeruju da je klima ugrožena, i da treba početi raditi na tome...još je gore, gdje su takvi na vlasti (poput idiota iz naslova teme).
Što bi Dump rekao "It's all fraud....", ovo se jedino može reći u pogledu njegovih izjava. Živjela "sloboda govora".
1
1 slika
slika
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Trump States of America

Post Postao/la Fatih »

Bo'me, firma koja je radila Trumpu poreze, morade predati 8 zadnjih godina izvjestaja tuziocu. Iako ima posla za nekoliko mjeseci (i to uz tim ljudi koji ce provjeravati), siguran sam da ce naci mnogo problema. I sam se (budala!), hvalio kako placa malo poreza "zato sto je pametan".

Koliko je zaista pametan, ostaje da se vidi. Kada su porezi u pitanju, ja ne znam za nekog ko je uspio izvrdati na sudu.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trump States of America

Post Postao/la storm »

Fatih je napisao/la: 25 feb 2021, 20:47 Bo'me, firma koja je radila Trumpu poreze, morade predati 8 zadnjih godina izvjestaja tuziocu. Iako ima posla za nekoliko mjeseci (i to uz tim ljudi koji ce provjeravati), siguran sam da ce naci mnogo problema. I sam se (budala!), hvalio kako placa malo poreza "zato sto je pametan".

Koliko je zaista pametan, ostaje da se vidi. Kada su porezi u pitanju, ja ne znam za nekog ko je uspio izvrdati na sudu.
Jedan od razloga, zašto se neće nikad maknuti svojevoljno...slično je bilo i sa napuštanjem Sanadera, bio je kao trajno otišao iz politike...no onda je skontao, da kao političar ima nekog utjecaja...ali je bilo kasno. Suđen i osuđen. Jedan od rijetkih svijetlih trenutaka u državi Hrvatskoj.

Ovaj pak, da nagrabi još love od svojih punoglavaca...

‘Znam točno što Donald planira, neće vam se on kandidirati za predsjednika, evo što zapravo namjerava!‘
U intervjuu koji je dala za MSNBC, Mary Trump je komentirala Trumpov nastup na konferenciji konzervativaca CPAC

Piše: Ivan Fischer

slika

Nećakinja bivšeg američkog predsjednika Donalda Trumpa vjeruje kako će se njezin ujak samo praviti da se ozbiljno natječe za predsjedničko mjesto 2024. godine, dok će mu pravi cilj biti - zaraditi na donacijama.

U intervjuu koji je dala za MSNBC, Mary Trump je komentirala Trumpov nastup na konferenciji konzervativaca CPAC i njegovu najavu kako bi se mogao ponovno kandidirati na sljedećim predsjedničkim izborima.

“Mislim da će se praviti, sigurno,” kazala je Mary Trump. “Razmislite samo koliko je zaradio na velikoj laži u posljednjih par mjeseci. Zaradio je više novca otkad je predsjednik Biden dobio izbore nego što mislim da je zaradio cijelog života. Ne vjerujem da će tako brzo prestati s grabeži.”


Trump je nakon gubitka izbora pozvao sve svoje obožavatelje da doniraju novac za kampanju “Zaustavite krađu!” (Stop the steal), tvrdeći kako će se novac iskoristiti za pravne troškove osporavanja rezultata izbora.

Ukupno je prikupio više od 175 milijuna dolara samo u studenom i prosincu prošle godine, no tek 10 milijuna tog novca je stvarno utrošeno na sudske troškove. Većina tog novca završila je na računima Trumpove političke inicijative “Spasimo Ameriku”, a manji dio u blagajni Republikanske stranke.

Mary Trump, po struci psihologinja, jedna je od najglasnijih kritičara vlastite obitelji, a prošle je godine objavila i knjigu o svojem ujaku, pod naslovom “Previše i nikad dosta”. Za MSNBC je kazala i kako ne vjeruje da će se Trump uistinu i kandidirati, jer će ga biti previše strah još jednog poraza.

“Nema šanse da će se ponovno staviti u poziciju u kojoj ponovno može izgubiti,” rekla je, dodavši kako vjeruje da će u zadnjem trenutku odustati od kandidature. “Problem je u tome što je Republikanska stranka naizgled odlučila i dalje mu davati legitimitet, što je istinski zastrašujuć dio priče.”

Anketa provedena među članovima stranke koji su nazočili CPAC konvenciji ovog vikenda pokazala je kako bi čak 55% njih odabralo Trumpa kao stranačkog kandidata za predsjednika na idućim predsjedničkim izborima 2024. godine.

Stranački veteran i čelnik republikanske manjine u Senatu, Mitch McConnell, koji je u strastvenom govoru okrivio Trumpa za nerede u Washingtonu 6. siječnja nakon što je netom glasao protiv njegove osude u Senatu, vrlo brzo je okrenuo ploču i ovog vikenda izjavio kako bi “apsolutno podržao” Trumpa na sljedećim izborima.

Čak i republikanci koji odbijaju prihvatiti Trumpa, poput senatora Mitta Romneyja koji je na oba suđenja u Senatu glasao za njegovu osudu, vjeruje kako bi Trump bez problema osvojio novu nominaciju u republikanskim predizborima.

“Gledam u ankete, i ankete govore da, među imenima koja se pojavljuju kao potencijalni kandidati za 2024., ako republikancima ponudite predsjednika Trumpa, premoćno će pobijediti”, kazao je Romney.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trump States of America

Post Postao/la storm »

Isto kad klaun zaluta i pokvari ti svadbu...

Trump banuo na svadbu i zgrabio mikrofon: ‘Jesam li vam nedostajao‘
Autor: Agencije
slika
Donald Trump


Jon Arrigo i Megan Noderer vjenčali su se u subotu, a na velikoj svadbenoj svečanosti koju su organizirali u Trumpovom privatnom klubu Mar-A-Lago na Floridi imali su i gosta iznenađenja.



Glavom i bradom pojavio se bivši američki predsjednik Donald Trump i održao politički govor o meksičkoj granici, Joeu Bidenu, Kini i Iranu.

Trump je u jednom trenutku zgrabio mikrofon na svadbenoj svečanosti i nije okolišao prije nego što se bacio na političke teme.

“Jesam li vam nedostajao?”, našalio se odmah na početku, a potom počeo govoriti o stanju na granici s Meksikom i opet se osvrnuo na predsjedničke izbore u studenome, koje je izgubio.

“Do mene stižu svi naslovi iz medija, čitam o granici, o Kini, Iranu”, govorio je Trump pred zvanicama, kao što se može čuti na snimci koju je objavio TMZ..

“Bili smo spremni sklopiti dogovor, oni su bili spremni učiniti bilo što, učinili bi bilo što. I onda dođe taj lik (Biden) i ukine sankcije i sada oni žele ponovno pregovarati”, rekao je.



Potom je krenuo pričati o granici (‘Na granici nije dobro’) i o broju glasova koje je dobio na izborima (‘Dobili smo 75 miliona glasova, niko nikada prije nije osvojio toliko”), a za svoj govor dobio je gromoglasan aplauz.

Trump je mladoženjinog brata Jima također kratko spomenuo u svom govoru:

“Jim je jedina osoba koja bi pitanje granice riješavala oštrije od mene”, rekao je.



John i Jim Arrigo su dugogodišnji saradnici Donalda Trumpa i članovi njegovog privatnog kluba Mar-A-Lago i golferskog kluba. Po pisanju BuzzFeeda, braća su zajedno s ocem Joeom bili počašćeni obilaskom predsjedničkog aviona Air Force One 2017. godine, zajedno s nekoliko donatora kampanje.

Nakon političke govorancije, Trump se kratko obratio i mladencima.

“Sjajan ste i predivan par”, rekao je.
2
2 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Trump States of America

Post Postao/la Ommadawn »

Ja sam mislio da sam budala ali ovaj je i mene zajebo
2
2 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7696
Postovi: 5640
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Trump States of America

Post Postao/la SmokingMan »

Two Capitol Police officers are injured in a vehicle attack; complex is on lockdown.


The Capitol Police said Friday that a suspect was in custody after two officers had been struck and injured by a vehicle near the heavily guarded northern entrance to the U.S. Capitol.

The Capitol complex was locked down, as the agency instructed staff to remain indoors, away from doors and windows, as eyewitnesses posted videos of a large law enforcement response.

“A suspect is in custody,” the Capitol Police said on Twitter. “Both officers are injured. All three have been transported to the hospital.”

Congress is on recess and so the majority of lawmakers are not near the building, and President Biden left Washington earlier in the day for Camp David.

Shortly after 1 p.m., an alarm came and an alert was sent to all staff members on Capitol Hill.

“Capitol: Due to an external security threat located All U.S. Capitol Campus Buildings, no entry or exit is permitted at this time. You may move throughout the building(s) but stay away from exterior windows and doors. If you are outside, seek cover,” said a message sent from the Capitol Police.



1
1 slika
slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Masakr u Fedexu: Osam mrtvih u pucnjavi u Indianapolisu, desetine ranjenih

Post Postao/la storm »

slika
Autor: Raport.ba
Više osoba je nastradalo u pucnjavi koja se dogodila u objektu FedExa u blizini aerodroma u Indianapolisu u Indiani. Pucnjava se dogodila u 23 sata po lokalnom vremenu.



Najmanje je osmero mrtvih, više osoba je teško ozlijeđeno. Prema nepotvrđenim informacija ozlijeđeno je više od 60 osoba, od kojih 20 ima prostrjelne rane.


Napadač je mrtav, ali njegov identitet nije poznat. Prema informacijama iz lokalne policije, on se ubio. Još uvijek nije potvrđen njegov identitet, ne zna se ni je li bio zaposlen u FedExu.


Policija je održala konferenciju za medije.



“Osoba za koju pretpostavljamo da je napadač je mrtva. Pronašli smo osam mrtvih osoba s prostrijelnim ranama”, rekla je Genea Cook, glasnogovornica policije.

“Jedna osoba je kritično, četiri su hitno prevezene u okolne bolnice, a nekoliko osoba ima povrede koje su zadobile na različite načine”, rekla je.

Veći broj ljudi je ozlijeđen i nalazi se u bolnici. Porodice žrtava se okupljaju u obližnjem hotelu.

Dvojica očevidaca su vidjela muškarca kako izvlači oružje iz svog automobila. Jedan je zaposlenik Fedexa rekao da je vidio tijelo na podu.


Video snimke s mjesta incidenta prikazuju policijsku traku na parkiralištu objekta Fedexa, piše AP.

VIdio sam muškarca s nekakvom automatskom puškom, pucao je na otvorenom”, izjavio je Jeremiah Miller koji se zatekao u blizini.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Masakr u Fedexu: Osam mrtvih u pucnjavi u Indianapolisu, desetine ranjenih

Post Postao/la storm »

I tako svako malo nešto slično...
neki dan i policija u Chichagu ubila 13- godišnjaka...

0
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7696
Postovi: 5640
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Masakr u Fedexu: Osam mrtvih u pucnjavi u Indianapolisu, desetine ranjenih

Post Postao/la SmokingMan »

Problem se neće riješiti sa pooštravanjem zakona o posjedovanju i nošenju oružja, koliko je amerikancima očajnički neophodna reforma zdravstva, posebno u segmentu mentalne skrbi.
1
1 slika
slika
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Masakr u Fedexu: Osam mrtvih u pucnjavi u Indianapolisu, desetine ranjenih

Post Postao/la Nice try »

Ma i sa tim zakonom bar bi se malo umanjila mogućnost ovakvih pokolja.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Masakr u Fedexu: Osam mrtvih u pucnjavi u Indianapolisu, desetine ranjenih

Post Postao/la storm »

Sleepy Joe je napisao/la: 16 apr 2021, 11:30 Problem se neće riješiti sa pooštravanjem zakona o posjedovanju i nošenju oružja, koliko je amerikancima očajnički neophodna reforma zdravstva, posebno u segmentu mentalne skrbi.
Poremećenih ljudi ima svuda, ne mogu o postocima, jer ne znam, ali bi mene bilo strah živjeti u državi, gdje svaki poremećeni može uzeti karticu i kupiti jurisnu pušku.
To što mogu i ja to učiniti ne koristi mi mnogo.
Možda u kući, da sam sigurniji, a na javnim mjestima to ne nosiš sa sobom.
Mislim da je vrijeme, da to malo postroze, jer ukinuti vjerojatno ne mogu.
Po pitanju toga, uz sav tehnološki napredak, poprilično su zaostali.
Ja čak i volim oružje, ali mi ne pada na pamet nabaviti. Možda da ima neka dobra streljana tu, pa sportski, sef, i sve to, mogao bih se odlučiti.
Onako da kupim "neka ga" ne bih.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Amerika čeka presudu za ubojstvo Georgea Floyda, grad čuva vojska

Post Postao/la storm »

slika
Index Vijesti

USKORO bi trebalo završiti suđenje Dereku Chauvinu, bivšem policajcu iz Minneapolisa kojem se sudi za ubojstvo Georgea Floyda prošle godine. Porota se povukla sa suđenja i razmatra presudu.

Tužiteljstvo je porotnicima kazalo da je Chauvin ubio Floyda, ali obrana tvrdi da je bivši policajac ispravno pratio policijsku proceduru pri postupanju. Amerika iščekuje ishod jednog od najvećih suđenja u proteklim godinama, a sud je zaštićen bodljikavom žicom, visokim barijerama i naoružanim vojnicima iz Nacionalne garde.

Gradovi diljem zemlje spremaju se za prosvjede bez obzira na presudu.

Tužiteljstvo i obrana u ponedjeljak su iznijeli završne riječi u suđenju koje je trajalo tri tjedna. Tužiteljstvo je tada imalo još jednu prigodu pobiti argumente obrane prije nego što je porota poslana na vijećanje.

Što je obrana zaključila?
Eric Nelson, odvjetnik bivšeg policajca Dereka Chauvina, tvrdio je da je njegov klijent učinio ono što bi učinio svaki "razumni policajac" nakon što se našao u "dinamičnoj" i "fluidnoj" situaciji koja uključuje prepucavanje velikog čovjeka s tri policijska dužnosnika.

Rekao je da su Chauvinu zbog "žestine borbe" s odore srušene kamera i značka.

Nelson je također tvrdio da je Floyd bio pod značajnim utjecajem droge jer tijelo reagira na uporabu opioida, posebno u slučaju nekoga kome je dijagnosticirana hipertenzija. Odvjetnik tvrdi da Chauvin vjerojatno nije namjerno prekršio pravila o uporabi sile jer da je, bio bi svjestan da se cijeli proces snima.

"Policajci znaju da se sve snima kamerom", dodao je Nelson.




Što su tužitelji zaključili?
Tužitelj Steve Schleicher pozvao je porotu da "koristi zdrav razum, vjeruje svojim očima i onome što su vidjeli", pozivajući se pritom na videozapis na kojem se vidi kako Chauvin 25. svibnja više od devet minuta kleči na vratu Georgea Floyda.

"Ovo nije bila policija, ovo je bilo ubojstvo", dodao je.

Posljednju riječ u ponedjeljak je iznio i tužitelj Jerry Blackwell. Rekao je da je cijeli proces "toliko jednostavan da ga i dijete može razumjeti".

"Zapravo, dijete ga i je razumjelo, kad je devetogodišnja djevojčica rekla: 'Makni se od njega'", kaže Blackwell misleći na jednog od promatrača nemilog događaja.

"To je bilo tako jednostavno. Makni se od njega. Zdrav razum."

Što će se sada događati?
Porota će razmotriti svjedočenje 45 svjedoka, uključujući liječnike, stručnjake za uporabu sile, policajce, slučajne prolaznike i ljude koji su bili bliski Georgeu Floydu.

Optuženik Derek Chauvin tereti se za nenamjerno ubojstvo drugog stupnja, ubojstvo trećeg stupnja i ubojstvo. Chauvinu prijeti do 40 godina zatvora ako se proglasi krivim za najozbiljniju optužbu - ubojstvo drugog stupnja. Za presudu po bilo kojoj optužbi protiv njega porota će morati dati jednoglasno mišljenje. Jedno različito mišljenje u poroti rezultiralo bi ništavnim sudskim postupkom.




Od 12 porotnika šest je bijelaca, četiri su crnca i dva su mješovite rase. Sedam je žena i pet muškaraca.

Kako se SAD priprema na konačnu presudu?
Snimka bijelca Dereka Chauvina kako sputava crnca Georgea Floyda na podu dok uzvikuje "Ne mogu disati" potaknula je mjesece globalnih prosvjeda u 2020. godini. Guverner Minnesote Tim Walz u ponedjeljak je zatražio sigurnosnu pomoć od saveznih država Ohija i Nebraske prije presude.

Demokrata su žestoko kritizirali nakon što je lani u neredima oštećeno više od 1000 zgrada i zgrada firmi.

U nedjelju rano ujutro dva pripadnika Nacionalne garde zadobila su lakše ozljede dok su čuvali jedno naselje u Minneapolisu. Na njih je pucano iz automobila.

Što će se dogoditi kad bude presuda?
BBC-jeva dopisnica iz Minneapolisa kaže da su ulice oko suda u ponedjeljak ujutro bile mirne, ali mještani čekaju donošenje presude. Jedan aktivist kaže da planiraju izaći na ulice bez obzira na to kakva će biti presuda.

Ako porota odluči da Derek Chauvin nije kriv po svim točkama optužnice ili da je kriv samo za ubojstvo, manju optužnicu, prosvjednici će sigurno izaći na ulice. Ali čak i ako bude proglašen krivim po svim točkama, također će izaći na ulice, ali u "slavljeničkom tonu", kaže jedan od aktivista.

Izaći će na ulice kako bi pokazali zadovoljstvo presudom i zatražili pravdu za ostale koji su umrli tijekom policijskog privođenja.
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Amerika čeka presudu za ubojstvo Georgea Floyda, grad čuva vojska

Post Postao/la Heidi »

7 zena u poroti. Bice osudjen.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Amerika čeka presudu za ubojstvo Georgea Floyda, grad čuva vojska

Post Postao/la Socrates »

Moraju biti jednoglasni sto se tiče krivnje.

Sinoć su četiri i po sata raspravljali. U prosjeku, koliko je sedmica trajalo suđenje, toliko dana treba za donošenje presude. Ako bi se održao taj prosjek, presuda bi trebala biti u četvrtak.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Odgovori

Natrag na “Svijet”