Blaž Kraljević

Rat u BiH, te ratovi izazvani raspadom SFRJ. Zločini, presude, kronologija jedne agresije.
Moderator: Fatih, Max
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

storm je napisao/la: 16 okt 2020, 10:28
laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 09:38 ..kakve veze imaju ti ljudi s teorijom urote Vukovar se junački branio a tvoja prica o jakosti hr vojske 92 besmislena ..ok mozda jača od armije al nikako da bi mogla izvest neku ofanzivi veći razmjera..Hrvatska bi po snazi pala šaptom u odnosu snaga samo da srpska vojska bila motivirana a kako nije bilo je dosta kukavlicuka i samo to nas je spasilo na početku..95 je vec bila izvrsna imali smo vojsku do Beograda doc..a tada je uspjeh bio i onih misec dana obrane Vukovara da bi se mogle konsolidirat linije iza..da je JNA samo zaobišao Vukovar ostavio ga u okruženju i nastavio dalje mozda hr danas nebi bilo ni bih nego yuga..a jastreb ne znam na kojeg mislis vojnik ko vojnik uvik misli da je moga dobit vise u svakom smislu al koliko je to realno pitanje je..takvi prica obprodaji vjerojatno ima i kod armije i Srbi pričaju obprodsji krajine Itd itd
Daj me pročitaj ponekad, šta pišem i želim reći...
Mile Dedakovic Jastreb.
Krajina jest pre/prodana /ostavljena...
Milošević izvukao jna, kao i Tuđman hv iz Posavine i snalazite se...
..i Srebrenica je prodana..vojskovođe si ko nogometni treneri uvik im fali jedan igrac..znas Barića ..eto to je ta prica..uvik malo a ako ne dobije utakmicu skida krivnju sa sebe..
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:29 ..moj predsjednik a bode vas jer nema dlake na jeziku..demistifira je raznorazne sorosove plaćenike po hr a i očita lekciju bakiru i njegovima..ima moj glas na sljedećim izborima.. :apl
Tvoj presjednik koji na sutjesku šalje vijence i delegaciju, koji napušta raznorazne obljetnice domovinskog rata radi ljudi u crnim majcama. Koji državnički čin. Čovjeka koji ništa nije dao za nezavisnu Hrvatsku.

Na kraju tvoj presjednik koji je šokirao i sopstvenu ljevicu svojim nebulozama, može impresionirati jedino potkapacitirenog desničarski orijentiranog HDZ-ovca.

Jer Zoki je na početku prvog mandata svojom retorikom, već krenuo po drugi mandat :)
1
1 slika
A sad adio :sara
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

..kakve veze on ima s HDZ-on ..ja jesam al svejedno necu glasovat za HDZ-ovog kandidata nego za Zokija ..jedino da plenki bude protukandidat..nemos predsjedniku prodavat fore o gradjanskoj državi i slicne floskule... :blabla
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:31
storm je napisao/la: 16 okt 2020, 10:28

Daj me pročitaj ponekad, šta pišem i želim reći...
Mile Dedakovic Jastreb.
Krajina jest pre/prodana /ostavljena...
Milošević izvukao jna, kao i Tuđman hv iz Posavine i snalazite se...
..i Srebrenica je prodana..vojskovođe si ko nogometni treneri uvik im fali jedan igrac..znas Barića ..eto to je ta prica..uvik malo a ako ne dobije utakmicu skida krivnju sa sebe..

Razlika izmedju odbrane Srebrenice i odbrane Vukovara je u tome, sto je Srebrenica bila demilitarizirana zona pod zaštitom UN. I niko nije vjerovao da će se Srbi usuditi i poklati taj narod. Plus krenuti u ofanzivi oslobađanja s slobodne teritorije, moglo je izazvati kontra efekt.
Narod jeste ostavljen na milost i nemilost cetnicima i VRS-u. Ali vjerovalo se medjunarodnoj zajednici. Ko je znao da će debilni Holandezi u bazi pomagati još Mladićevim krvnicima da utovaraju bošnjački zivalj na kamione i autobuse i vode ih na smaknuća.
Tako da ta izdaja ima i drugi par cipela.
Dok za Vukovar i Posavinu sve je čisto kao suza.
0
A sad adio :sara
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:38 ..kakve veze on ima s HDZ-on ..ja jesam al svejedno necu glasovat za HDZ-ovog kandidata nego za Zokija ..jedino da plenki bude protukandidat..nemos predsjedniku prodavat fore o gradjanskoj državi i slicne floskule... :blabla
Nema nikakve. I gdje ja tvrdim da ima? Hoću reci da je shvatio šta dio hrvatskog življa lozi na domoljublje. Pa je iz lijeva otišao ne malo, nego skroz na desno. I to smišljeno po još jedan mandat.
0
A sad adio :sara
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

..pa nisu njega desničari doveli na vlast da igra igru podilazio bi lovom spektru jer tesko da će dobit previše glasova od desnog spektra bez obzira kolko se približio tako da i tu teoriju objesi mačku o rep..covik jednostavno iskren do boli a kapacitiran do maximuma..
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

..ima on temu al da ti ga približim.. :respekt
Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je kako bi odnos prema Hrvatima u Bosni i Hercegovini mogao prerasti u "ozbiljan problem", a hrvatskoj vladi je u tom kontekstu zamjerio lijenost i neaktivnost, prenosi Hina.

"Ovo što se događa u Bosni i Hercegovini nikako ne valja. Mislim da je hrvatska vlada proteklih godina pokazivala lijenost i neaktivnost u toj sferi. To su užasno važne stvari i ako odu predaleko imat ćemo ozbiljan problem" u toj državi, upozorio je Milanović u Jastrebarskom gdje je sa stranim ambasadorima sudjelovao na diplomatskoj berbi grožđa.

"Mi smo država koja se zalaže za rješenje unutar Bosne i Hercegovine, ne za njezino komadanje, ali ne ni za zulum nad Hrvatima koji su najmalobrojniji, ali bogami neće biti manjina", kazao je Milanović dva dana nakon što su Zagreb posjetili zamjenici predsjedatelja Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Bakir Izetbegović i Dragan Čović, te više od dvije sedmice nakon što je u posjetu Hrvatskoj bio srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik.

Put za trajno nefunkcioniranje države
Čović je u ponedjeljak nakon susreta s hrvatskim premijerom i Izetbegovićem rekao kako je trenutni tretman Hrvata u BiH put za trajno nefunkcioniranje te države, te da on i šef bošnjačke stranke SDA "i dalje imaju različite poglede" kako mijenjati izborni zakon.

"Ja sam inzistirao da se držimo tih sporazuma koje smo zajedno potpisali i čiji su svjedoci bili brojni predstavnici međunarodnih institucija u BiH", rekao je Čović nakon susreta, referirajući se na sporazume između Hrvata i Bošnjaka o izmjenama izbornog zakona i održavanju izbora u Mostaru.

Milanović je danas komentirao i izjavu premijera Andreja Plenkovića u ponedjeljak da će s jedini njihov sastanak biti na temu imenovanja ambasadora.

Milanović smatra kako su ambasadori "zadnja stvar o kojoj trebaju razgovarati" jer postoje puno važnija pitanja u Hrvatskoj poput vladavine prava.
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:46 ..pa nisu njega desničari doveli na vlast da igra igru podilazio bi lovom spektru jer tesko da će dobit previše glasova od desnog spektra bez obzira kolko se približio tako da i tu teoriju objesi mačku o rep..covik jednostavno iskren do boli a kapacitiran do maximuma..
Njega su na vlast doveli protivnici K.G.K

Dio je apstinirao a dio u inat glasao. Da luda plava cajka ne nastavi sramotiti državu.
0
A sad adio :sara
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

..bakir u stilu Alije opet laže i ne ispunjava dogovor al ja sam zna da će tako bit zato sam i ignorira tvoju temu.. :malagani
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 11:49
laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:46 ..pa nisu njega desničari doveli na vlast da igra igru podilazio bi lovom spektru jer tesko da će dobit previše glasova od desnog spektra bez obzira kolko se približio tako da i tu teoriju objesi mačku o rep..covik jednostavno iskren do boli a kapacitiran do maximuma..
Njega su na vlast doveli protivnici K.G.K

Dio je apstinirao a dio u inat glasao. Da luda plava cajka ne nastavi sramotiti državu.
..a jeli a prije si izbora si govorila da je bolji kandidat..nego jes pročitala post..
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:48 ..ima on temu al da ti ga približim.. :respekt
Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je kako bi odnos prema Hrvatima u Bosni i Hercegovini mogao prerasti u "ozbiljan problem", a hrvatskoj vladi je u tom kontekstu zamjerio lijenost i neaktivnost, prenosi Hina.

"Ovo što se događa u Bosni i Hercegovini nikako ne valja. Mislim da je hrvatska vlada proteklih godina pokazivala lijenost i neaktivnost u toj sferi. To su užasno važne stvari i ako odu predaleko imat ćemo ozbiljan problem" u toj državi, upozorio je Milanović u Jastrebarskom gdje je sa stranim ambasadorima sudjelovao na diplomatskoj berbi grožđa.

"Mi smo država koja se zalaže za rješenje unutar Bosne i Hercegovine, ne za njezino komadanje, ali ne ni za zulum nad Hrvatima koji su najmalobrojniji, ali bogami neće biti manjina", kazao je Milanović dva dana nakon što su Zagreb posjetili zamjenici predsjedatelja Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Bakir Izetbegović i Dragan Čović, te više od dvije sedmice nakon što je u posjetu Hrvatskoj bio srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik.

Put za trajno nefunkcioniranje države
Čović je u ponedjeljak nakon susreta s hrvatskim premijerom i Izetbegovićem rekao kako je trenutni tretman Hrvata u BiH put za trajno nefunkcioniranje te države, te da on i šef bošnjačke stranke SDA "i dalje imaju različite poglede" kako mijenjati izborni zakon.

"Ja sam inzistirao da se držimo tih sporazuma koje smo zajedno potpisali i čiji su svjedoci bili brojni predstavnici međunarodnih institucija u BiH", rekao je Čović nakon susreta, referirajući se na sporazume između Hrvata i Bošnjaka o izmjenama izbornog zakona i održavanju izbora u Mostaru.

Milanović je danas komentirao i izjavu premijera Andreja Plenkovića u ponedjeljak da će s jedini njihov sastanak biti na temu imenovanja ambasadora.

Milanović smatra kako su ambasadori "zadnja stvar o kojoj trebaju razgovarati" jer postoje puno važnija pitanja u Hrvatskoj poput vladavine prava.

Bukvalno nam se tresu gaće od Milančeta i njegovih moždanih driblinga. Gdje glumata državnika.
Biće onako kako kaže veliki brat. A Milanče može jedino da sabira propast turističke sezone zbog korone. I daje srednjim i malim obrtništvima financijske injekcije da mu ne bi još 300 000 ljudi završilo u Irskoj, Njemačkoj ili Skandinaviju.
0
A sad adio :sara
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:51
Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 11:49

Njega su na vlast doveli protivnici K.G.K

Dio je apstinirao a dio u inat glasao. Da luda plava cajka ne nastavi sramotiti državu.
..a jeli a prije si izbora si govorila da je bolji kandidat..nego jes pročitala post..
Zoki od Kolinde? Pa jesam. Podršku mu dala. Mi inače u BiH volimo ovakve blamaže HR političkog vrha. Smjehotresne su nam
🙃
0
A sad adio :sara
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

..da vi ste primjer države i triba.. :bih1
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36490
Postovi: 29557
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la storm »

Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 11:51
laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:48 ..ima on temu al da ti ga približim.. :respekt
Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je kako bi odnos prema Hrvatima u Bosni i Hercegovini mogao prerasti u "ozbiljan problem", a hrvatskoj vladi je u tom kontekstu zamjerio lijenost i neaktivnost, prenosi Hina.

"Ovo što se događa u Bosni i Hercegovini nikako ne valja. Mislim da je hrvatska vlada proteklih godina pokazivala lijenost i neaktivnost u toj sferi. To su užasno važne stvari i ako odu predaleko imat ćemo ozbiljan problem" u toj državi, upozorio je Milanović u Jastrebarskom gdje je sa stranim ambasadorima sudjelovao na diplomatskoj berbi grožđa.

"Mi smo država koja se zalaže za rješenje unutar Bosne i Hercegovine, ne za njezino komadanje, ali ne ni za zulum nad Hrvatima koji su najmalobrojniji, ali bogami neće biti manjina", kazao je Milanović dva dana nakon što su Zagreb posjetili zamjenici predsjedatelja Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Bakir Izetbegović i Dragan Čović, te više od dvije sedmice nakon što je u posjetu Hrvatskoj bio srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik.

Put za trajno nefunkcioniranje države
Čović je u ponedjeljak nakon susreta s hrvatskim premijerom i Izetbegovićem rekao kako je trenutni tretman Hrvata u BiH put za trajno nefunkcioniranje te države, te da on i šef bošnjačke stranke SDA "i dalje imaju različite poglede" kako mijenjati izborni zakon.

"Ja sam inzistirao da se držimo tih sporazuma koje smo zajedno potpisali i čiji su svjedoci bili brojni predstavnici međunarodnih institucija u BiH", rekao je Čović nakon susreta, referirajući se na sporazume između Hrvata i Bošnjaka o izmjenama izbornog zakona i održavanju izbora u Mostaru.

Milanović je danas komentirao i izjavu premijera Andreja Plenkovića u ponedjeljak da će s jedini njihov sastanak biti na temu imenovanja ambasadora.

Milanović smatra kako su ambasadori "zadnja stvar o kojoj trebaju razgovarati" jer postoje puno važnija pitanja u Hrvatskoj poput vladavine prava.

Bukvalno nam se tresu gaće od Milančeta i njegovih moždanih driblinga. Gdje glumata državnika.
Biće onako kako kaže veliki brat. A Milanče može jedino da sabira propast turističke sezone zbog korone. I daje srednjim i malim obrtništvima financijske injekcije da mu ne bi još 300 000 ljudi završilo u Irskoj, Njemačkoj ili Skandinaviju.
Point je, da on ne može ništa... Nula ovlasti i mehanizama, protokolarna osoba u RH, ali skontao čari populizma, kad možeš nekažnjeno izvaljivati gluposti...
1
1 slika
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

Pa naravno. Mislim nije BiH Primjer uspjeha.. no i HR je daleko od toga..Obzirom da ste u EU, a do EU fondova jos uvjek ne uspjevate doci (onih namjenjenih za ekonomski razvoj) te da vas zovu nedonoščetom EU.. mislim da je poredjenje prikladno 👍
0
A sad adio :sara
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 11:56 Pa naravno. Obzirom da ste u EU a do EU fondova jos uvjek ne uspjevate doci (onih namjenjenih za ekonomski razvoj) te da vas zovu nedonoščetom HR EU.. mislim da je poredjenje prikladno 👍
..jako dobro vučemo fondove preko osamdeset posto..oko mene nema ko nije dobio ..
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 16 okt 2020, 11:57
Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 11:56 Pa naravno. Obzirom da ste u EU a do EU fondova jos uvjek ne uspjevate doci (onih namjenjenih za ekonomski razvoj) te da vas zovu nedonoščetom HR EU.. mislim da je poredjenje prikladno 👍
..jako dobro vučemo fondove preko osamdeset posto..oko mene nema ko nije dobio ..
Kakve? LOL ne zezaj me..Jos su vam nosioci privrede i razvoja.. Kraš, Podravka, Pliva, Saponia.. sve preostalo iz doba komunizma i slucajno ostalo u HR. Prilikom ocjepljenja.

Navedi mi jedan primjeru NOVI i posleratni da ste stvorili brend i da taj brend prati masovna proizvodnja koja zaposljava tisuce ljudi :)
0
A sad adio :sara
Odgovori

Natrag na “Rat u BiH”