I parkirat na mjesta za invalide
Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Gledaj i da bude invalid da mozes uvest auto na njenu povlasticu 
I parkirat na mjesta za invalide
I parkirat na mjesta za invalide
3
2
1
1
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14152
- Postovi: 8367
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
4
3
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Ma neeeeee. Dovoljno je da se poseksa sa babom, slomije joj kuk, i brzo ce ona.
4
2
1
1
1
1
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Meni firma pravila picnic..kao da proslavimo bonuse i unapredjenja..I hajde nesto drugacije izaberu farmu...kao mozes sam brati jagode..tacos za rucak i apple pie..80 km od moje kuce.. jutros je I bilo ok vozot al u povratku..koja ludnica...
2
1
1
1
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10277
- Postovi: 7530
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Kad vidim pimere kao kod liberala kontam, gde ljudi nalaze normalne poslove.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14152
- Postovi: 8367
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
hmmm onda je opet u peleni i jos polomljen
ne znam alahhMm nek proba pa mozda kane milio
mada merz je jebo i babe i omladinu keine milion
1
1
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Otkopavam panj koji je ostao od drveta sto sam srusio prosle sedmice I pitam se koji K**** meni ovo treba
1
1
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Sto nisi anonimno dojavio policiji da ima nesto zakopano ispod panja? 
1
1
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Kazu zovi profesionalce...jah kad balkanski inat proradi...
2
1
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10277
- Postovi: 7530
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
Bio danas sa knjigom i rokovnikom kod bazena, čekao sam prijatelja koji je odveo ćerku na kupanje. Malo čakulali, malo više čitao i ibretio se šta čitam. Bilo je napola golih guzica, lijepih djevojačkih tijela, no to me nije interesovalo.
2
1
1
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Re: Šta trenutno radite / Šta ste radili danas?
cuj respekt....
gej

gej
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
