Hoću da kažem! (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36052
Postovi: 32648
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la dmr »

Stephen King spava s upaljenim svjetlom :hihi
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13442
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Ommadawn »

Iskra je napisao/la: 29 sep 2020, 06:48 Stvarno je to tuga....da sami svoje ljude najmanje cijenimo...odlaze stručnjaci...Ma fuj
Da, to je najbolji nacin da se unisti jedna drzava.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

Hanibal pozelenio....


:zid
2
1 slika 1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

Ne zeleni lijep već uporan :ehe


Treći forum mu je napokon ispunio želju, oj živote dosadni sestriću!
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la uvijek_kontra »

Samo da vas pozdravim.
Nisam spavala nikako jer me tako grlo boliii. :kme
7
4 slika 3 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 29 sep 2020, 06:48 Stvarno je to tuga....da sami svoje ljude najmanje cijenimo...odlaze stručnjaci...Ma fuj
Zato ih cijene oni kojima odu, raduju im se, i budu ponosni njima.
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46935
Postovi: 39271
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

uvijek_kontra je napisao/la: 29 sep 2020, 07:56 Samo da vas pozdravim.
Nisam spavala nikako jer me tako grlo boliii. :kme
:lejla
klima?
napari se sa morskom soli i mazi wick ako ga imas plus bobe za grlo
meni je mescini pomoglo
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la CocoMa »

uvijek_kontra je napisao/la: 29 sep 2020, 07:56 Samo da vas pozdravim.
Nisam spavala nikako jer me tako grlo boliii. :kme
Iscijedi limun i ispiraj grlo sokom,nekoliko puta dnevno. :ok
0
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la uvijek_kontra »

Nije klima. :kme
Mrzim tooo. Ne mogu bit sad bolestna. Ako se pogorska moracu uzet bolovanje. :kme
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46935
Postovi: 39271
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

nece, ne brini, to malo steka samo
bit ce dobro aBd :srce
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

uvijek_kontra je napisao/la: 29 sep 2020, 08:01 Nije klima. :kme
Mrzim tooo. Ne mogu bit sad bolestna. Ako se pogorska moracu uzet bolovanje. :kme
Izdrzi do vikenda. Ukljuci ove prirodne stvari sto ti je smajlic rekla.
Meni pomogne i obloga preko noći.

:ljubi


Lijep avatar :sret
0
Zadnja izmjena: Miss Y., dana/u 29 sep 2020, 08:09, ukupno mijenjano 1 put.
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Max »

Ommadawn je napisao/la: 28 sep 2020, 21:06 Ap iz šortli for aplikejšn, vič iz anodr neijm for program juzd in smarfons end tablets, bat lejtli olso in leptops
@Malena
@Russki


Iščašio sam mozak dok vas pročitah
5
5 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

CocoMa je napisao/la: 29 sep 2020, 07:58
Iskra je napisao/la: 29 sep 2020, 06:48 Stvarno je to tuga....da sami svoje ljude najmanje cijenimo...odlaze stručnjaci...Ma fuj
Zato ih cijene oni kojima odu, raduju im se, i budu ponosni njima.
Suludo...
Školovanje stručnjaka visoke školske spreme košta cca milijun eura +/-...
Mislim na cjelokupno obrazovanje..
Nadalje, nije samo, da si poklonio drugoj državi tih milijun nečega, on će uplacivati u penzioni fond neke druge zemlje, trošiti, plaćati poreze, koristiti društvu ...
On će podizati djecu u nekoj drugoj zemlji...
A vrlo će vjerojatno, još jednu osobu odvesti iz države
Ta druga država dobila je stanovnika, stručnjaka besplatno... Još će moći uzeti koju stotinu na papirologiju... Dobila je stanovnika, koji je pred reprodukcijom tj donijeti će toj državi dijete, dvoje, troje...
Mislim... Ko se tu pravi budala?
3
3 slika
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Bella_ »

Good morning ju fajn pipl :zaljub :zaljub
U jesmo plafi, lele....ubi u oci moje :heidi2


slika
6
5 slika 1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Bella_ »

Max je napisao/la: 29 sep 2020, 08:06
Ommadawn je napisao/la: 28 sep 2020, 21:06 Ap iz šortli for aplikejšn, vič iz anodr neijm for program juzd in smarfons end tablets, bat lejtli olso in leptops
@Malena
@Russki


Iščašio sam mozak dok vas pročitah
I ja :heidi2 :D
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Bella_ »

Miss Y. je napisao/la: 29 sep 2020, 07:54 Ne zeleni lijep već uporan :ehe


Treći forum mu je napokon ispunio želju, oj živote dosadni sestriću!
Jaoooo :face
Jest uporan ko mazga, e vallahi billahi :meha1
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:12
Miss Y. je napisao/la: 29 sep 2020, 07:54 Ne zeleni lijep već uporan :ehe


Treći forum mu je napokon ispunio želju, oj živote dosadni sestriću!
Jaoooo :face
Jest uporan ko mazga, e vallahi billahi :meha1
da znas za ubuduće :hehe
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”