Ne barći mi u jeza, sram te bilo
Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Hoću da kažem!
Dobro je sada, izgleda.
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Hoću da kažem!
Nisi razmisljala o riziku da mozes nekog drugog zaraziti?uvijek_kontra je napisao/la: ↑29 sep 2020, 09:11 Hvala Lana![]()
Hocu Miss Y. Hvala vam.Jos sutra da izdrzim, do 17 radim, onda ce bit bolje, nadam se.
Sutim citav dan, da ne cuju..![]()
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Hoću da kažem!
Ne znam kakva je politika za reklame na ovom forumu

100% domaća organska proizvodnja. Više informacija na pp.

100% domaća organska proizvodnja. Više informacija na pp.
7
6
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Hoću da kažem!
Ommadawn je napisao/la: ↑29 sep 2020, 08:54Ljudi su skontali da, ukoliko me ne cijenis kao strucnjaka, majstora, zanatliju, skolovanog...ukoliko se zaposljava daidzic i stricevic, podoban a ne sposoban - u toj se drzavi nema sta vise traziti.storm je napisao/la: ↑29 sep 2020, 08:16
Odlaze stručnjaci visoke naobrazbe, odlaze i zanatlije..
Tata mi u penziji dole, ali kakav je, ne da mu mira, preuzima poslove, organizira za musterije... Kaže nema ljudi, ko nešto zna, izašao je, ili vodi svoj biznis...
Ostali oni... Radi, nakon plače, tri dana pije i nema ga više..
A nudi za majstora 90KM /10 sati
Nema!
Sjede po kavama...
Pa onda neka masu zastavama i zapisavaju svoje teritorije, sto da ne. Dizite dzamije nek je minaret veci od Pershinga, dizite krstove nek se i Brazil svog zastidi, preimenujte geografska mjesta da vam i Srbija i Rusija zavide - dzaba vam sve opet.
Meni kaže moj mentor , da ti je ova država i fening uplatila za školovanje nikad ti ništa ne bih pomogao, ni oko specijalistickog ji ti bih ti bio mentor , iz razloga što ćeš otići odavde. Pitam ga...pa.uastomonda država koja ulaze u školovanje dopušta da joj taj kadar odlazi. Kaže on, zato sine što mlad i svjesan sebe čovjek nije glasac ovima što su danas u vlasti.
1
1


