Nedostaje, tako mi nedostaje...

Truć, trač, bla, bla...
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

uvijek_kontra je napisao/la: 02 apr 2021, 12:43 @Iskra nisi luda. :D
To samo ti mislis:D
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 02 apr 2021, 10:05
CocoMa je napisao/la: 01 apr 2021, 23:24

Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih... :ooo prilika da ih opet sretneš na jednom mjestu ( ako mlada ne bude imala ništa protiv).. :keke
Znas sta ti luda zeno

:haha :haha

Vjerovatno znas sta mi je palo na um slijedom tvog prinedloga Atomiku , ahahhahahahahha
Za ideje I predloge ( lude) sam uvek tu... :jupi i uvek za... :yes nikako da odrastem :hehe
0
Avatar
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2761
Postovi: 1921
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la ROOT »

Moja prva ljubav
moj prvi predjen most slika
3
1 slika 2 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Russki »

da gram o5 bude gram

grams n noses :haha
2
1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

Ma.nedoataje mi svasta nesto, ali becu da kukam
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Nedostaje mi jutqrnje druženje ( dorucak) n'a terasi prije posla..:kme
1
1 slika
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10239
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la WhiskeyPete »

Nedostaje mi normalan život, svijet, druženja, život bez maski, distanciranja. Želim da upoznam partnerku koja će mi ukrasiti život, i istovremeno me nervirati. :ddk
4
3 slika 1 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Ommadawn »

Nedostaje mi jedan metalik sivi Volkswagen iz 1966 godine.
U njemu sam proputovao pola SFRJ.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10239
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la WhiskeyPete »

slika
4
3 slika 1 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Ommadawn »

Sleepy Joe je napisao/la: 19 apr 2021, 20:26 slika
Gle’aj milje, kruh ti poljubim...
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10239
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la WhiskeyPete »

Primiš platu Milju, nemaš koga da je rasitni. :ddk
2
2 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Ommadawn »

Sleepy Joe je napisao/la: 19 apr 2021, 20:35 Primiš platu Milju, nemaš koga da je rasitni. :ddk
Kod mene komšija bio smotan ko električni kabl u Indiji. Eto kad je nakovanj slomio...
Ali harmoniku svirao kraljevski.
Kad dođe ljeto - znao je za noć uzeti gastarbajterima koliko moji starci ne zarade za pola godine.
Kod njega sam prvi put vidio milju.
Kupi frajer Kadetta kocku, tad bilo pojam za naše uslove - peti dan mu sjeba lafetu od ivičnjak.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Socrates »

Ja nisam vidio papirnu novcanicu ima vise od dvije godine.

Pravo vise nisam siguran ni sta imam.
1
1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10239
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la WhiskeyPete »

Ommadawn je napisao/la: 19 apr 2021, 20:42
Sleepy Joe je napisao/la: 19 apr 2021, 20:35 Primiš platu Milju, nemaš koga da je rasitni. :ddk
Kod mene komšija bio smotan ko električni kabl u Indiji. Eto kad je nakovanj slomio...
Ali harmoniku svirao kraljevski.
Kad dođe ljeto - znao je za noć uzeti gastarbajterima koliko moji starci ne zarade za pola godine.
Kod njega sam prvi put vidio milju.
Kupi frajer Kadetta kocku, tad bilo pojam za naše uslove - peti dan mu sjeba lafetu od ivičnjak.
Ma to ti je kada insan nije naučio da ima. :ooo
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Ommadawn »

Socrates je napisao/la: 19 apr 2021, 20:44 Ja nisam vidio papirnu novcanicu ima vise od dvije godine.

Pravo vise nisam siguran ni sta imam.
Care, da kćerka ne dobije nešto para od djeda i nene - ja uopšte ne bih znao kako papirnate novčanice izgledaju.
Sve je elektronski.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1033
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Evelyn »

Izlasci u kafice, na kave, diskoteke, restorani, klubovi, terase pune ljudi, ljudi koji se ljube na ulici, drze za ruke, sjede jedni pored drugih, grupe ljudi po ulicama, grupni sportovi, kucna okupljanja, posjete normalne, normalni odlasci u soping bez ikakvih testova, termina, guzve (sto nikad nisam podnosila), sad mi nedostaju guzve :face
Nedostaje mi da normalno disem bez maske, zrak mi nedostaje, kantina na poslu, normalno rukovanje i pozdravljanje, sve nedostaje.. a povratak na normalan zivot djeluje tako daleko i nemoguce :face
2
1 slika 1 slika
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Polaris »

Socrates je napisao/la: 19 apr 2021, 20:44 Ja nisam vidio papirnu novcanicu ima vise od dvije godine.

Pravo vise nisam siguran ni sta imam.
Kako izgledaju kanadske novcanice? Znas kako su australijske divne na dodir, i dizajn na njima, sve super :zaljub
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”