Stranica: 1/10.

Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 20:24
Postao/la CocoMa
Nedostaje mi mama..otac... :srce nedostaju mi price sa njima.. vise od godinu i pol nisam ih vidjela.Nedostaju mi bas..bas..razgovaram svakodnevno sa njima..ali..nije to ono sto trebam...

Trebam da ih zagrlim..izljubim... :kme
Ko vama / sta nedostaje..?

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 20:27
Postao/la lejlamo
mama.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 20:44
Postao/la Podrinjac
Niko

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 20:51
Postao/la Iskra
Mama, brat, tata, Ismail, Ajse, Dalya, Hanin...a najvise od svih njih, nedostaje mi pogled jednih plavih ociju...😢

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 21:02
Postao/la CocoMa

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 21:14
Postao/la WhiskeyPete
Nedostaje mi neko za koga sam nekada mislio "da smo istiski jedna cijelina", ali i ta mi činjenica i danas stvara zadovoljstvo, jer mi je omogućila makar na jedan period da to doživim, Å”to će vjerovatno većina teÅ”ko doživjeti ikada.
Ali me je život naučio kako "jedna cijelina" nije nužan recept za uspjeh, a pogotovo sreću. Vjerujem da ljudi imaju svoje "srodnike" koje osjećaju iznutra da postoje.
Ali život ima svoj jing i jang, sklad i nesklad, i takvu harmoniju nipoÅ”to ne treba naruÅ”avati. Svaki će naÅ” "srodnik" pronaći svoju sreću u onome Å”to ona sutÅ”inski sa sobom nosi.
Nedostajanje je, kao radost i tuga, prirodno duÅ”evno stanje, zbog koga se osjećamo živim. Samo je sklad moguć u svojoj asimetričnoj formi.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 21:24
Postao/la Russki
otac...Finska...

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 21:31
Postao/la Russki
oj majko draga..odjednom ova tema..a na prvi dan proljeća..godiÅ”njica njemu...danima o tome razmiÅ”ljam...

pomirio se jesam, ali mi taj čovjek yebeno mnogo nedostaje

kava u 4 ujutro i mudrosti staroga čovika...

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 23:26
Postao/la Malena
Mama :tugi

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 23:30
Postao/la Dina
:muk :tugi

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 17 mar 2021, 23:31
Postao/la Atomic
Osim starog,slabo sam se za nekog vezao koji vise nisu medju zivim.Niti osoba niti predmet,osim jedne apotekarke,ali ona je zlo :tersy

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 18 mar 2021, 07:18
Postao/la Heidi
Mama I sestra.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 25 mar 2021, 06:32
Postao/la Iskra
Moji svi. Probudila sam se s tezinom u grudima...tesko disem, placna sam...samo me jos @storm drzi da ne potonem. A ne smijem .misliti koliko mi i on nedostaje.

:plaki

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 25 mar 2021, 11:43
Postao/la CocoMa
Uvjek isti mi nedostaju.. :(

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 25 mar 2021, 11:51
Postao/la Mehaning
Meni niko ne nedostaje... :sok :ovaj

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 25 mar 2021, 11:54
Postao/la Iskra
Mehaning je napisao/la: ↑25 mar 2021, 11:51 Meni niko ne nedostaje... :sok :ovaj
Oh, ti...srca kamenoga

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Postano: 25 mar 2021, 12:00
Postao/la Mehaning
Iskra je napisao/la: ↑25 mar 2021, 11:54
Mehaning je napisao/la: ↑25 mar 2021, 11:51 Meni niko ne nedostaje... :sok :ovaj
Oh, ti...srca kamenoga
Pa ako ti kažem, da tebe ubrajam među ljude, koje dobro znam, mislim da če ti biti jasnije... :ovaj

Familija mi je luda, a prijatelji su se razprŔili, kad sam odselio iz rodnoga kraja... :meha2