Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Truć, trač, bla, bla...
Odgovori

Donosis li novogodisnje odluke?

Da i ispunim vecinu
0
Nema glasova.
Da ali ne ispunim nista
0
Nema glasova.
Ne
2
100%
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47025
Postovi: 39463
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la smajlic »

Svake godine ista priča: od Nove godine krećem u teretanu, prestajem ovo, počinjem ono… i već u februaru sve padne u vodu.

Jesu li novogodišnje odluke čista glupost i samoprevara ili ipak nekome stvarno pomažu da se pokrene?
Da li ih vi pravite i držite li ih se?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la Socrates »

Polako, nije još februar. :opa
1
1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47025
Postovi: 39463
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la smajlic »

nisi jos odustao jel :keke
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la Socrates »

Ja ne pravim novogodišnje rezolucije. :opa2
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47025
Postovi: 39463
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la smajlic »

ni ja
znam da ih necu ispuniti a sta bude neka bude :missy
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 699
Postovi: 815
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la Spock »

Vecinom je suplja, ali ne znaci da nema onih koji stvarno ne odluce napraviti prekretnicu u zivotu.
Nova godina je dibra da se napravi presjek, vidis koliko si dobrih stvari uradio u prethodnoj godini, koliko si zadovoljan, pa moze pomoci kod odluka.
2
2 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11476
Postovi: 7232
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la MunDzi »

Spock je napisao/la: 19 jan 2026, 13:13 Vecinom je suplja, ali ne znaci da nema onih koji stvarno ne odluce napraviti prekretnicu u zivotu.
Nova godina je dibra da se napravi presjek, vidis koliko si dobrih stvari uradio u prethodnoj godini, koliko si zadovoljan, pa moze pomoci kod odluka.
Tako je. Iz iskustva, sve moje drasticne novogodisnje rezolucije su pale u vodu jos u januaru, poneke u februaru. Ali, veliko ali.....kao sto ti rece dobro je napraviti rezime i napraviti neke razumne odluke/planove.
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la Heidi »

Ritualno spaljujem ono što ne želim i molim za ono što mogu iznijeti, u svakom smislu.
1
1 slika
Avatar
Mrachni
Mrachno
Reactions: 1277
Postovi: 1050
Pridružen/a: 28 jul 2020, 07:31
Lokacija: Berlin

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la Mrachni »

Novogodisnje odluke ne postoje, suplja prica.
1
1 slika
You know who is coming for you, you've always known.
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6485
Postovi: 4059
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la exliberal »

Ako hoces nesto da promjenis netreba ti nova godina...znaci glupost
2
1 slika 1 slika
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5622
Postovi: 7104
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Novogodišnje odluke – glupost ili stvarna motivacija?

Post Postao/la Duh »

obicno pregledam koliko sam zaradio za godinu, koliko potrosio...
inace ja sve racunam na godisnjem nivou.
nisam nesto bas ni trosio, pa ne vidim neki razlog da treba nesto odlucivati.
gledam da mi ostaje nesto novaca za stare dane, da mogu davati sponzorusama.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”