Ne kontam.....

Truć, trač, bla, bla...
Odgovori
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Ne kontam.....

Post Postao/la Iskra »

Mrgude sto misle da je cool biti mrgud i hejter
Nametanje svog životnog stila kao imperativ ljudima.oko sebe
Uvrede prikrivene sarkazmom.....
Ne kontam ni sebe što sam ustala.rano...
0
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Miss Y. »

Ni ja sve navedeno

+
Sebe sto sam ustala rano a dan mi ko godina.. :cek
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Zejnep
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 686
Postovi: 840
Pridružen/a: 30 jul 2020, 20:00

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Zejnep »

Ljude
Žene posebno :cek
0
Hakuna Matata
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Iskra »

Što ja pjevam narodnjaka i što.moja Selma to uopšte smije da pušta po kući
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la hani_jong_un »

hating-popular-things-doesnt-make-you-an-interesting-person.jpg
3
1 slika 2 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
1811
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1570
Postovi: 1636
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Podrinjac »

Ne kontam ovaj bh narod.
0
Mehaning
Proleter
Reactions: 6577
Postovi: 4967
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Mehaning »

Podrinjac je napisao/la: 15 aug 2020, 10:38 Ne kontam ovaj bh narod.
Ti barem jezik razumiješ... :palm
2
2 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Heidi »

Ma kontam sve. Nije lako biti sretan kad imas malo razloga za to.
2
2 slika
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la uvijek_kontra »

Trenutno mamu.

Posvadjale smo se jer na svaki način hoce u Bosnu. Ja joj pricam ne moze, vidiš valjda kakva je situacija. Ona meni, nema ko pokosit i sredit oko kuce. Pa sta mene briga i za kucu i za travu prokletu i sve komplet ako ode i razboli mi se. Eno, ne prica sa mnom sad. :cek
3
1 slika 1 slika 1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Iskra »

uvijek_kontra je napisao/la: 16 aug 2020, 17:01 Trenutno mamu.

Posvadjale smo se jer na svaki način hoce u Bosnu. Ja joj pricam ne moze, vidiš valjda kakva je situacija. Ona meni, nema ko pokosit i sredit oko kuce. Pa sta mene briga i za kucu i za travu prokletu i sve komplet ako ode i razboli mi se. Eno, ne prica sa mnom sad. :cek


Nek ne priča, ne daj joj. Bogami, gora je situacija sada nego onda kad je bila. Briga te A travu kome smeta nek ne gleda.

Tako meni moji za Bajram,tacnije nana
Što ovoliko kuhamo kad nikom ne daš da nam dodje?
:D
2
2 slika
Mehaning
Proleter
Reactions: 6577
Postovi: 4967
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Mehaning »

uvijek_kontra je napisao/la: 16 aug 2020, 17:01 Trenutno mamu.

Posvadjale smo se jer na svaki način hoce u Bosnu. Ja joj pricam ne moze, vidiš valjda kakva je situacija. Ona meni, nema ko pokosit i sredit oko kuce. Pa sta mene briga i za kucu i za travu prokletu i sve komplet ako ode i razboli mi se. Eno, ne prica sa mnom sad. :cek
Šteta travu samo tako pustiti... :tuzni :kriv
1
1 slika
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la uvijek_kontra »

Nije mi do šale.
Ne mogu da je zaustavim. Bas sam ljuta.
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Iskra »

uvijek_kontra je napisao/la: 17 aug 2020, 07:32 Nije mi do šale.
Ne mogu da je zaustavim. Bas sam ljuta.


Pokaži joj cifre oboljelih u BIH po danu i reći da će morati u karantenu 14 dana. A iz kuće travu ne može pokosizi
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la storm »

:lupa
uvijek_kontra je napisao/la: 17 aug 2020, 07:32 Nije mi do šale.
Ne mogu da je zaustavim. Bas sam ljuta.
Odgovori je ako ikako možeš...
Meni se sinoć dva radnika vratila iz bih... Tortura na granici, pregled, izdano riješenje o karanteni, dva testiranja (na 7 i 14 dana)
Nema smisla...
0
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la uvijek_kontra »

Ne moze. Sve to ona zna. Dzaba.
Ma to kad dodje kuci nije nista, mene brine sta ce i kako dole. Al eto, sta je tu je.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la storm »

uvijek_kontra je napisao/la: 17 aug 2020, 07:45 Ne moze. Sve to ona zna. Dzaba.
Ma to kad dodje kuci nije nista, mene brine sta ce i kako dole. Al eto, sta je tu je.
Pa to je... Šta ako se dole razboli...
Neće je pustiti nazad, ne znam.
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la CocoMa »

Čemu smartphon ako se njime služi samo u kuci... :konta :lala

1000000x ponavljam nosite tel. sa sobom.Dzaba ponavljam. :rola
3
2 slika 1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”