Stranica: 1/1.

Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:28
Postao/la smajlic
Vatromet :sreca

Volite li, kupujete li, palite li?

slika


Ja uzivam u tom sarenilu ali nikad jos nisam palila.
Kontala sam ove godine, ne znam sto, doslo mi. :crni
Gdje vi svoj kupujete, mora li se na sta obratiti paznja, jel opasno?

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:29
Postao/la Username
Ne, skup je

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:32
Postao/la smajlic
Username je napisao/la: 29 dec 2020, 09:29Ne, skup je
evo ima ovaj od 20 maraka
valja li on sta :crni

https://www.olx.ba/artikal/41103830/vat ... -ii-orion/

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:32
Postao/la Polaris
Volim gledati 😍

Palila nisam nikad, jedino one prskalice 🙈

Inace kad sam bila mala, ne sjecam se tog perioda, ali kazu moji da me bilo pravo strah vatrometa, pocnem vristati i plakati :crni

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:36
Postao/la smajlic
ja se bojim petardi :smoto

a prskalice sam od malena voljela :sreca

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:38
Postao/la Username
smajlic je napisao/la: 29 dec 2020, 09:32
Username je napisao/la: 29 dec 2020, 09:29Ne, skup je
evo ima ovaj od 20 maraka
valja li on sta :crni

https://www.olx.ba/artikal/41103830/vat ... -ii-orion/
Mogu se najest janjetine

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:45
Postao/la storm
Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama :keke
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo :valja

Poyy :keke
IMG_20201229_094345.jpg

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:47
Postao/la pink floydd
storm je napisao/la: 29 dec 2020, 09:45 Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama :keke
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo :valja

Poyy :keke

IMG_20201229_094345.jpg
@Iskra vidi ga :oho

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:48
Postao/la storm
pink floydd je napisao/la: 29 dec 2020, 09:47
storm je napisao/la: 29 dec 2020, 09:45 Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama :keke
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo :valja

Poyy :keke

IMG_20201229_094345.jpg
@Iskra vidi ga :oho
Vremena su to bila :oho

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 09:56
Postao/la Moonlight
Baš volim da gledam vatromet. Palila nikad nisam ništa osim prskalice.
Mada sam jučer gledala video kako se autistična djeca boje i teško reaguju na zvukove petardi i baš sam se nešto potresla, ne bih je nikad zapalila.

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 10:25
Postao/la Iskra
pink floydd je napisao/la: 29 dec 2020, 09:47
storm je napisao/la: 29 dec 2020, 09:45 Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama :keke
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo :valja

Poyy :keke

IMG_20201229_094345.jpg
@Iskra vidi ga :oho
Dusa draga, cega god da se prihvati ide mu od ruke... maaaa :srce


I ti tako moras Pinke ako muslis da te zena voli :lejla

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 10:36
Postao/la Iskra

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 11:28
Postao/la WhiskeyPete
Ne, iako sam tek par puta u životu koristio pirothniku. I dalje je smatram sredstvom za nanošenjem težih i lakših povreda uslijed neadekvatnog rukovanja, tačnije dekorativnim ekzplozivom za zabavu širih masa.

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 11:33
Postao/la Bella_
Volim - gledati kako tuđe pare se raspršuju po nebu :hehe
Negdje par minuta prije ponoći legnem u krevet i podignem roletne i uživam u pogledu, tako i zaspem :D

Re: Vatromet 🎉

Postano: 29 dec 2020, 11:43
Postao/la Mehaning
Ja oko pola noči, kad se to obično pali, po običaju baš i nisam 100% operativan, pa mi suvišno svakakvo igranje sa šibicama... :ovaj

Kupio sam več par tih kutija, ali uvijek radi drugih i nikad radi sebe... :malagani