Ja uzivam u tom sarenilu ali nikad jos nisam palila.
Kontala sam ove godine, ne znam sto, doslo mi.
Gdje vi svoj kupujete, mora li se na sta obratiti paznja, jel opasno?
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 09:29
Postao/la Username
Ne, skup je
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 09:32
Postao/la smajlic
Username je napisao/la: ↑29 dec 2020, 09:29Ne, skup je
Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo
Poyy
IMG_20201229_094345.jpg
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 09:47
Postao/la pink floydd
storm je napisao/la: ↑29 dec 2020, 09:45
Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo
storm je napisao/la: ↑29 dec 2020, 09:45
Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo
Poyy
IMG_20201229_094345.jpg
@Iskra vidi ga
Vremena su to bila
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 09:56
Postao/la Moonlight
Baš volim da gledam vatromet. Palila nikad nisam ništa osim prskalice.
Mada sam jučer gledala video kako se autistična djeca boje i teško reaguju na zvukove petardi i baš sam se nešto potresla, ne bih je nikad zapalila.
storm je napisao/la: ↑29 dec 2020, 09:45
Volim na stadionu, kamion sam toga zapalio na tribinama
Ovo novogodišnje, nešto mi nije... Uživam gledati kako tudje pare lete u nebo
Poyy
IMG_20201229_094345.jpg
@Iskra vidi ga
Dusa draga, cega god da se prihvati ide mu od ruke... maaaa
I ti tako moras Pinke ako muslis da te zena voli
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 10:36
Postao/la Iskra
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 11:28
Postao/la WhiskeyPete
Ne, iako sam tek par puta u životu koristio pirothniku. I dalje je smatram sredstvom za nanošenjem težih i lakših povreda uslijed neadekvatnog rukovanja, tačnije dekorativnim ekzplozivom za zabavu širih masa.
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 11:33
Postao/la Bella_
Volim - gledati kako tuđe pare se raspršuju po nebu
Negdje par minuta prije ponoći legnem u krevet i podignem roletne i uživam u pogledu, tako i zaspem
Re: Vatromet 🎉
Postano: 29 dec 2020, 11:43
Postao/la Mehaning
Ja oko pola noči, kad se to obično pali, po običaju baš i nisam 100% operativan, pa mi suvišno svakakvo igranje sa šibicama...
Kupio sam več par tih kutija, ali uvijek radi drugih i nikad radi sebe...