Stranica: 1/4.
Muž ništa ne radi...
Postano: 20 jan 2023, 09:28
Postao/la CocoMa
Ističe kako je njenom suprugu otac obezbijedio sprat za živjeti osnovno uslovno, te da se ne trudi njegovati brak.
Jedna Bosanka se na društvenim mrežama požalila na svog supruga i brak, te traži savjet.
– U braku sam godinu dana, bez ijednog dana godišnjeg i bolovanja, dok je moj suprug za godinu promjenio 8 poslodavaca (rad po nekih 10/15 dana). Bitno mu je da ima za gorivo, cigare i mahalsku kafu, sad kad je u tridesetim da se trudi da radi, da privređuje kući njemu je mrsko, s izgovorom “meni to ne treba, ti samo izmišljaš troškove”, napisala je.
Dodaje kako je njenom suprugu otac obezbijedio sprat za živjeti osnovno uslovno, te da se ne trudi njegovati brak.
– Ostati u takvom braku gdje je njemu mrsko prošetat s mnom, izaći u restoran, otputovat negdje, jer za njega je sve to glupost (osjećam se žena za kuće) nemamo djece jer me strah, da on sutra isto tako postupa, priča da ću se promjeniti kad mi bude trebalo ne vjerujem u te bajke… Tako da i oni što nemaju cilja i što nisu iživljeni su mi na istom s ovakvim što im je lijeno sve, ne treba im ništa. Žene savjet !!!, napisala je.
U komentarima su joj savjetovali da ga napusti.
– Odmah napuštajte jer sa takvim nema života, on vas ne vidi kao ženu, već kao slugu i robinju 24 sata dnevno. Dokažite mu da vi to niste da ste bolji od njega. Takvi muškarci i nisu za suživot sa nekim. Jer vas ne poštuje, od početka samog. Neka on sebi kupi lutku u čošku za takve je Lutka a ne žena. Jer takvi ne znaju da cijene, jedan je od komentara.
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 20 jan 2023, 13:14
Postao/la neodoljivi
CocoMa je napisao/la: ↑20 jan 2023, 09:28
Jedna Bosanka se na društvenim mrežama požalila na svog supruga i brak, te traži savjet.
....
Ne znam kakve su joj objave? Ili ih nema nikako
IMG-20230120-WA0003.jpg
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 21 jan 2023, 20:38
Postao/la radostan dan
triput sam pročitao uvodni post, da provjerim da ga moja nije pisala, nane bi joj se nezahvalne da jeste....
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 23 jan 2023, 08:49
Postao/la CocoMa
radostan dan je napisao/la: ↑21 jan 2023, 20:38
triput sam pročitao uvodni post, da provjerim da ga moja nije pisala, nane bi joj se nezahvalne da jeste....
I jesi lu saznao ?

Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 23 jan 2023, 08:56
Postao/la Miss Y.
biti vrijedan, je osobina koja mi je jako važna, naročito kod muškarca.
kad si vrijedan i radan, rezultati dolaze. a to se vidi i prije stupanja u brak.
ako žensko želi da vidi

Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 23 jan 2023, 21:34
Postao/la hani_jong_un
haha ja bi mogo bit ovaj muz, samo da imam zenu
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 25 jan 2023, 05:39
Postao/la storm
Udarat takve

Računica života je jasna...
Ja previše volim život da bih bio lijenčina...
Volim putovati, koncerte, tekme, dobro se obući, pojesti, volim pokloniti dragim osobama...
Lijen to ništa ne možeš... Osim ako te posere, pa si seikov sin... A nisam, stoga

Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 25 jan 2023, 22:55
Postao/la radostan dan
CocoMa je napisao/la: ↑23 jan 2023, 08:49
radostan dan je napisao/la: ↑21 jan 2023, 20:38
triput sam pročitao uvodni post, da provjerim da ga moja nije pisala, nane bi joj se nezahvalne da jeste....
I jesi lu saznao ?
nije...
nana razočarana.
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 25 jan 2023, 23:09
Postao/la Atomic
A kud bi mlada putovala,narucis picu i sjedi a mirom.
Nahladiti se bezveze

Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 25 jan 2023, 23:15
Postao/la Russki
storm je napisao/la: ↑25 jan 2023, 05:39
Udarat takve

Računica života je jasna...
Ja previše volim život da bih bio lijenčina...
Volim putovati, koncerte, tekme, dobro se obući, pojesti, volim pokloniti dragim osobama...
Lijen to ništa ne možeš... Osim ako te posere, pa si seikov sin... A nisam, stoga
ja opet ne volim zivot, a nisam lijencina haj mi to sad objasni
yebo maiku gledam pojedince, gospodi neb bilo mrsko sjedit 8 sati na poslu i samo u telefon buljit, pa nikad vrijeme proć, puco bi sebi u koljeno
sad mi evo zatisje nego, nije nesto s poslom navala, vjerujes da ne znam dje cu sa sebe, tristo kava popijem, mal se ne uneredim da izvines
i sad zamisli tako citav zivot zguza na guz se prebacivat
ja bih napravio opšti haos
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 26 jan 2023, 06:13
Postao/la storm
Russki je napisao/la: ↑25 jan 2023, 23:15
storm je napisao/la: ↑25 jan 2023, 05:39
Udarat takve

Računica života je jasna...
Ja previše volim život da bih bio lijenčina...
Volim putovati, koncerte, tekme, dobro se obući, pojesti, volim pokloniti dragim osobama...
Lijen to ništa ne možeš... Osim ako te posere, pa si seikov sin... A nisam, stoga
ja opet ne volim zivot, a nisam lijencina haj mi to sad objasni
yebo maiku gledam pojedince, gospodi neb bilo mrsko sjedit 8 sati na poslu i samo u telefon buljit, pa nikad vrijeme proć, puco bi sebi u koljeno
sad mi evo zatisje nego, nije nesto s poslom navala, vjerujes da ne znam dje cu sa sebe, tristo kava popijem, mal se ne uneredim da izvines
i sad zamisli tako citav zivot zguza na guz se prebacivat
ja bih napravio opšti haos
E čuj ne voliš život...
Voliš, ali na svoj način, ne mora nam biti istih prioriteta, to nigdje ne piše...
A za one s guza na guz, vjeruj mogu oni to... Sve do penzije da ne trepnu...
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 29 jan 2023, 16:44
Postao/la exliberal
Sta se buni koji k****, sa njim je hodala prije nego sto se udala. Znala je (ili nije htjela da vidi) kakav je sto se onda udala....jer to sto se sve moraju udat ili je bilo ja cu njega promjenit....e poslije jebanja nema kajanja.
Ja sto nemogu ovog preseravanja....razvedi se ako je tako...
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 29 jan 2023, 20:02
Postao/la Čuvarkuća
U braku godinu dana i mrsko mu prosetati sa zenom. Kako onda ocekivati bilo sta drugo
Za njega je stvorena zemlja dembelija

Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 29 jan 2023, 20:33
Postao/la neodoljivi
Ma pustite ba ove izmišljotine u izvedbi coco ma

samo se bezveze sekirate. Izadjite na ovaj minus, ohladite, dišite duboko, život je lagan.
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 30 jan 2023, 02:24
Postao/la Fatih
Miss Y. je napisao/la: ↑23 jan 2023, 08:56
biti vrijedan, je osobina koja mi je jako važna, naročito kod muškarca.
kad si vrijedan i radan, rezultati dolaze. a to se vidi i prije stupanja u brak.
ako žensko želi da vidi
E, vala, u sta je gledala kada se udavala. Morao je pokazati tu svoju stranu i prije braka. Koliko je neoprezna, govori i to da sada trazi savjet na drustvenim mrezama. Nije da branim ljencugu...
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 04 feb 2023, 12:22
Postao/la Bobi
Hannibal je napisao/la: ↑23 jan 2023, 21:34
haha ja bi mogo bit ovaj muz, samo da imam zenu
100 % ako ima jedno 4-5 milja platu

cak bi se potrudio da šetam s njom

.
Re: Muž ništa ne radi...
Postano: 04 feb 2023, 13:33
Postao/la Lana
Bobi je napisao/la: ↑04 feb 2023, 12:22
Hannibal je napisao/la: ↑23 jan 2023, 21:34
haha ja bi mogo bit ovaj muz, samo da imam zenu
100 % ako ima jedno 4-5 milja platu

cak bi se potrudio da šetam s njom

.
Za te pare trebao bi da je nosas a ne da setas sa njom
