Privid demokracije, kad ono...
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
eto ihhhh
milion smajlica

4
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
@MunDzi tebi sam nanijetila dva

i :mun
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
@Heidi

2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11432
- Postovi: 7207
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
smajlic je napisao/la: ↑14 feb 2026, 11:12
MunDzi je napisao/la: ↑14 feb 2026, 11:10
Podjoh te udariti parmakom, no medjutim.
Jel @smajlicko, dje moj smajo?
a moram preko laptopa uci pa mi mrsko da ga palim
hajd sad cu
Zahvaljujem.

1
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11432
- Postovi: 7207
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
smajlic je napisao/la: ↑14 feb 2026, 12:53
@MunDzi tebi sam nanijetila dva

i :mun
Zasto se zove mun?
:mun
Nek se zove mundzira.
1
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
MunDzi je napisao/la: ↑14 feb 2026, 13:04
smajlic je napisao/la: ↑14 feb 2026, 12:53
@MunDzi tebi sam nanijetila dva

i :mun
Zasto se zove mun?
:mun
Nek se zove mundzira.
hahaha moze

1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
usporio mi je forum od novih smajlija
1
1
1811
-
Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi »
smajlic je napisao/la: ↑14 feb 2026, 12:57
@Heidi
Dankeee

1
-
WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10244
- Postovi: 7509
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Post
Postao/la WhiskeyPete »
hani_jong_un je napisao/la: ↑14 feb 2026, 13:34
usporio mi je forum od novih smajlija
Brt uloži 50.000 u dobar PC, i rešen problem.
1
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36148
- Postovi: 32761
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
2
make your move 
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
sad ja pitam na chatu jesu li to :dmr6 i 7

1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36148
- Postovi: 32761
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
odgovorio sam ti

1
make your move 
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36148
- Postovi: 32761
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
donji moze biti dmr, tamam da popunis dmr1

1
make your move 
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
ovaj nije imao kod al je bio tu....
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36148
- Postovi: 32761
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
1
make your move 
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 46996
- Postovi: 39354
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
najbolje da se svi zovu dmr

1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
