Privid demokracije, kad ono...
Socrates
PRO behar Reactions: 14899
Postovi: 16795 Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11
Post
Postao/la Socrates » 01 feb 2026, 05:07
Potpuno sam promjenio mišljenje.
Sve nas stavljaj offline. Imam rezon iza toga, ali o tom ako se otvori diskusija.
Nemojte šta zamjerit'.
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27263
Postovi: 18973 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 01 feb 2026, 08:35
Ja kontam smajlić opet nešto čačkala
Ma ko se žalio, bgti. Udruženje forumskih švalera
2
smajlic
Administrator Reactions: 46927
Postovi: 39244 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 08:40
cackala sam
svjesno
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Namazana
Maza Reactions: 7461
Postovi: 13393 Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana » 01 feb 2026, 08:43
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:40
cackala sam
svjesno
Odlicno si iscackala!
1
smajlic
Administrator Reactions: 46927
Postovi: 39244 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 08:44
Namazana je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:43
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:40
cackala sam
svjesno
Odlicno si iscackala!
ne znam je li ovo sarkasticno il pohvala
svasta su mi se sinoc nagovorili
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Namazana
Maza Reactions: 7461
Postovi: 13393 Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana » 01 feb 2026, 08:45
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:44
Namazana je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:43
Odlicno si iscackala!
ne znam je li ovo sarkasticno il pohvala
svasta su mi se sinoc nagovorili
Pohvala!
1
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27263
Postovi: 18973 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 01 feb 2026, 08:45
Ne znam vala, mene neka šuhva
3
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27263
Postovi: 18973 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 01 feb 2026, 08:46
Ovo je sad kao na saxu, svi se sakrili
3
Username
Etablirani član Reactions: 4010
Postovi: 3197 Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08
Post
Postao/la Username » 01 feb 2026, 08:49
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:40
cackala sam
svjesno
Da sutra mozes rec nije vas bilo mjesec
Sklanjas dokaze ko svaka vlast
1
Namazana
Maza Reactions: 7461
Postovi: 13393 Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana » 01 feb 2026, 08:49
Smajlic ako budes cackala ponovo, mene ne diraj, bas mi je dobro ovako
mozes me promjeniti vala i u nevidljiva
2
smajlic
Administrator Reactions: 46927
Postovi: 39244 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 08:51
Username je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:49
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 08:40
cackala sam
svjesno
Da sutra mozes rec nije vas bilo mjesec
Sklanjas dokaze ko svaka vlast
tebe cu stalno prozivati
ni saha neces s nama
ni mafije
samo radis
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Username
Etablirani član Reactions: 4010
Postovi: 3197 Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08
Post
Postao/la Username » 01 feb 2026, 08:54
Iskoristili ste me u obje igre
Mafijaske traume vucem godinama
I prognozu medvjed izmisli petak da me zakine
1
Duh
PRObehar Reactions: 5609
Postovi: 7100 Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država
Post
Postao/la Duh » 01 feb 2026, 09:14
svu ces ti odstetu pokupiti u kaladontu.
1
dmr
Progressed Mars Reactions: 36029
Postovi: 32627 Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr » 01 feb 2026, 10:22
Socrates je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 01:09
Ja mislim da ovaj feature nije imao nijedan forum ikad u istoriji interneta, ne samo bosanski.
Nikad. Otkad postoji izbor.
Al' eto, ako mislite da je pametno, a vi ostavite.
Ovo jednostavno nije tačno. Meni licno je svejedno, ali vec sam pisao gore da na najrelevantnijim forumima u regionu si mogao ukljuciti i iskljuciti vidljivost po zelji. Na bosanskom me fakat iznenadilo da ne moze. A i tamo i ovdje ima opcija hide online status, samo sto ne radi/nije radila. Doduse, ne znam kako je sad na klixu, ali prije si mogao iskljuciti. I ne znam nikoga da mu je bilo tada ukljuceno.
make your move
Duh
PRObehar Reactions: 5609
Postovi: 7100 Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država
Post
Postao/la Duh » 01 feb 2026, 10:28
To ce biti super.
Dodjes na forum i ono nema nikoga.
Onda odes i ti.
1
dmr
Progressed Mars Reactions: 36029
Postovi: 32627 Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr » 01 feb 2026, 10:30
Pa ti si bio godinama kad nije bilo (skoro) nikoga. Ili jeste?
make your move
Duh
PRObehar Reactions: 5609
Postovi: 7100 Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država
Post
Postao/la Duh » 01 feb 2026, 10:34
da.
ali sam i tada stvarno cesto i ja otisao.
Ovako vidis koliko ih je bilo online i ko.
koliko je forum posjecen.
i to je jednostavno tradicija.
dosta stvari je ionako uticalo da se izgubi koncept foruma.
vecinom su igrice i chat teme.