Privid demokracije, kad ono...
Veca
Etablirani član Reactions: 2402
Postovi: 1800 Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!
Post
Postao/la Veca » 09 sep 2023, 13:51
@ da sam njaka, sad bih kazala "Nea dzabe .......................... al' necu
1
Bice kad se sjetim
hani_jong_un
Pjur seks Reactions: 31150
Postovi: 21827 Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un » 27 sep 2025, 00:58
morate da mi nadjete nekog da pisemo u trecoj smjeni
ne mogu vise sam da pisem, pomislice ljudi da sam sizofren
4
1811
MunDzi
PRObehar Reactions: 11345
Postovi: 7155 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 27 sep 2025, 08:41
Hannibal je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 00:58
morate da mi nadjete nekog da pisemo u trecoj smjeni
ne mogu vise sam da pisem, pomislice ljudi da sam sizofren
Cuj pomislice.
2
MunDzi
PRObehar Reactions: 11345
Postovi: 7155 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 27 sep 2025, 10:24
dmr je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 08:44
zar ne reče i ti da dežuraš u noćnoj smjeni ovdje?
Eble te carape.
4
Namazana
Maza Reactions: 7459
Postovi: 13385 Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana » 27 sep 2025, 10:45
MunDzi je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 10:24
dmr je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 08:44
zar ne reče i ti da dežuraš u noćnoj smjeni ovdje?
Eble te carape.
Sto, bas su mu sexy carape
dmr
Progressed Mars Reactions: 36010
Postovi: 32609 Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr » 27 sep 2025, 10:46
:kino
1
make your move
MunDzi
PRObehar Reactions: 11345
Postovi: 7155 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 27 sep 2025, 11:52
Namazana je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 10:45
MunDzi je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 10:24
Eble te carape.
Sto, bas su mu sexy carape
Tebi jer asikujete.
2
1
Namazana
Maza Reactions: 7459
Postovi: 13385 Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana » 27 sep 2025, 13:56
MunDzi je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 11:52
Namazana je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 10:45
Sto, bas su mu sexy carape
Tebi jer asikujete.
Pa sto i ti ne asikujes?
mozda bi carape gledala drugim ocima
1
dmr
Progressed Mars Reactions: 36010
Postovi: 32609 Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr » 27 sep 2025, 13:58
čarape su za MunDzi crvena linija
3
make your move
MunDzi
PRObehar Reactions: 11345
Postovi: 7155 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 27 sep 2025, 14:23
Namazana je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 13:56
MunDzi je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 11:52
Tebi jer asikujete.
Pa sto i ti ne asikujes?
mozda bi carape gledala drugim ocima
Sumnjam.
2
Namazana
Maza Reactions: 7459
Postovi: 13385 Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana » 27 sep 2025, 14:23
MunDzi je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 14:23
Namazana je napisao/la: ↑ 27 sep 2025, 13:56
Pa sto i ti ne asikujes?
mozda bi carape gledala drugim ocima
Sumnjam.
Ne sumnjaj nego asikuj
1
hani_jong_un
Pjur seks Reactions: 31150
Postovi: 21827 Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un » 09 okt 2025, 19:24
zasto foruma nema na tapatalku
ko je kriv za ovaj incident?
1
1
1811
neodoljivi
Moderator Reactions: 3953
Postovi: 3157 Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56
Post
Postao/la neodoljivi » 23 okt 2025, 10:36
što još nema hladnoća i snijega? A ima virusa, prehlada i gripa. Bolje ovo prvo pa da nema drugo
1
smajlic
Administrator Reactions: 46918
Postovi: 39235 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 23 okt 2025, 10:45
neodoljivi je napisao/la: ↑ 23 okt 2025, 10:36
što još nema hladnoća i snijega? A ima virusa, prehlada i gripa. Bolje ovo prvo pa da nema drugo
pa otkud je to forumska zalba
da ja napravim snijeg jel
2
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27262
Postovi: 18973 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 23 okt 2025, 10:47
Neki digitalni snijeg da pada na forum
1