Žalbe

Privid demokracije, kad ono...
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2402
Postovi: 1800
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Žalbe

Post Postao/la Veca »

@ da sam njaka, sad bih kazala "Nea dzabe .......................... al' necu :crni
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Žalbe

Post Postao/la hani_jong_un »

morate da mi nadjete nekog da pisemo u trecoj smjeni
ne mogu vise sam da pisem, pomislice ljudi da sam sizofren
4
4 slika
1811
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11345
Postovi: 7155
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Žalbe

Post Postao/la MunDzi »

Hannibal je napisao/la: 27 sep 2025, 00:58 morate da mi nadjete nekog da pisemo u trecoj smjeni
ne mogu vise sam da pisem, pomislice ljudi da sam sizofren
Cuj pomislice. :max
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36010
Postovi: 32609
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Žalbe

Post Postao/la dmr »

zar ne reče i ti da dežuraš u noćnoj smjeni ovdje? :fiju :oo
2
2 slika
make your move :damir
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11345
Postovi: 7155
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Žalbe

Post Postao/la MunDzi »

dmr je napisao/la: 27 sep 2025, 08:44 zar ne reče i ti da dežuraš u noćnoj smjeni ovdje? :fiju :oo
Eble te carape. :oo
4
4 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7459
Postovi: 13385
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Žalbe

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 27 sep 2025, 10:24
dmr je napisao/la: 27 sep 2025, 08:44 zar ne reče i ti da dežuraš u noćnoj smjeni ovdje? :fiju :oo
Eble te carape. :oo
Sto, bas su mu sexy carape :oo
3
1 slika 1 slika 1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36010
Postovi: 32609
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Žalbe

Post Postao/la dmr »

:kino :oo
1
1 slika
make your move :damir
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11345
Postovi: 7155
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Žalbe

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 27 sep 2025, 10:45
MunDzi je napisao/la: 27 sep 2025, 10:24

Eble te carape. :oo
Sto, bas su mu sexy carape :oo
Tebi jer asikujete.
3
2 slika 1 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7459
Postovi: 13385
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Žalbe

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 27 sep 2025, 11:52
Namazana je napisao/la: 27 sep 2025, 10:45

Sto, bas su mu sexy carape :oo
Tebi jer asikujete.
Pa sto i ti ne asikujes? :ooo mozda bi carape gledala drugim ocima :D
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36010
Postovi: 32609
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Žalbe

Post Postao/la dmr »

čarape su za MunDzi crvena linija :kava
3
3 slika
make your move :damir
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11345
Postovi: 7155
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Žalbe

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 27 sep 2025, 13:56
MunDzi je napisao/la: 27 sep 2025, 11:52
Tebi jer asikujete.
Pa sto i ti ne asikujes? :ooo mozda bi carape gledala drugim ocima :D
Sumnjam. :ooo
2
2 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7459
Postovi: 13385
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Žalbe

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 27 sep 2025, 14:23
Namazana je napisao/la: 27 sep 2025, 13:56

Pa sto i ti ne asikujes? :ooo mozda bi carape gledala drugim ocima :D
Sumnjam. :ooo
Ne sumnjaj nego asikuj :ooo
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Žalbe

Post Postao/la hani_jong_un »

zasto foruma nema na tapatalku
ko je kriv za ovaj incident?
2
1 slika 1 slika
1811
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36010
Postovi: 32609
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Žalbe

Post Postao/la dmr »

Treba plaćati koristenje 😎
2
1 slika 1 slika
make your move :damir
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3157
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Žalbe

Post Postao/la neodoljivi »

što još nema hladnoća i snijega? A ima virusa, prehlada i gripa. Bolje ovo prvo pa da nema drugo
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46918
Postovi: 39235
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Žalbe

Post Postao/la smajlic »

neodoljivi je napisao/la: 23 okt 2025, 10:36 što još nema hladnoća i snijega? A ima virusa, prehlada i gripa. Bolje ovo prvo pa da nema drugo
pa otkud je to forumska zalba
da ja napravim snijeg jel :hani
3
2 slika 1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27262
Postovi: 18973
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Žalbe

Post Postao/la Heidi »

Neki digitalni snijeg da pada na forum :ples
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Sugestije, prijedlozi, i žalbe...”