Žalbe

Privid demokracije, kad ono...
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46918
Postovi: 39235
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Žalbe

Post Postao/la smajlic »

na behar :opa
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27262
Postovi: 18973
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Žalbe

Post Postao/la Heidi »

Joj to ....vidiš kako mi je mozak usahno
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36010
Postovi: 32609
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Žalbe

Post Postao/la dmr »

virtuelni molim lijepo :kava
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27262
Postovi: 18973
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Žalbe

Post Postao/la Heidi »

:čupamkosu
2
2 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46918
Postovi: 39235
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Žalbe

Post Postao/la smajlic »

cim nam storm sve papire prebaci bit ce svega :sret

i lisca i snijega i behara i svega :sret
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Žalbe

Post Postao/la storm »

smajlic je napisao/la: 23 okt 2025, 11:02 cim nam storm sve papire prebaci bit ce svega :sret

i lisca i snijega i behara i svega :sret
Evo tovarim...slažem u kutije :valja
1
1 slika
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3157
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Žalbe

Post Postao/la neodoljivi »

smajlic je napisao/la: 23 okt 2025, 10:45
neodoljivi je napisao/la: 23 okt 2025, 10:36 što još nema hladnoća i snijega? A ima virusa, prehlada i gripa. Bolje ovo prvo pa da nema drugo
pa otkud je to forumska zalba
da ja napravim snijeg jel :hani
pa hajd probaj
1
1 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7459
Postovi: 13385
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Žalbe

Post Postao/la Namazana »

neodoljivi je napisao/la: 23 okt 2025, 11:13
smajlic je napisao/la: 23 okt 2025, 10:45

pa otkud je to forumska zalba
da ja napravim snijeg jel :hani
pa hajd probaj
Ako moze i staza za skijanje :oo
1
1 slika
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4259
Postovi: 4050
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Žalbe

Post Postao/la Xeno »

Ima li tema za generalno kmecanje? :hm
2
2 slika
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3157
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Žalbe

Post Postao/la neodoljivi »

Namazana je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15
neodoljivi je napisao/la: 23 okt 2025, 11:13
pa hajd probaj
Ako moze i staza za skijanje :oo
kod tebe je već dovoljno Namazano i sklisko
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46918
Postovi: 39235
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Žalbe

Post Postao/la smajlic »

Xeno je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15 Ima li tema za generalno kmecanje? :hm
napravi :valja
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7459
Postovi: 13385
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Žalbe

Post Postao/la Namazana »

neodoljivi je napisao/la: 23 okt 2025, 11:16
Namazana je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15

Ako moze i staza za skijanje :oo
kod tebe je već dovoljno Namazano i sklisko
Jos samo da se 'taliznemo' :oo
0
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Žalbe

Post Postao/la hani_jong_un »

Xeno je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15 Ima li tema za generalno kmecanje? :hm
da se pozalim
msm da sam je ja napravio 🤔
0
1811
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7459
Postovi: 13385
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Žalbe

Post Postao/la Namazana »

Xeno je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15 Ima li tema za generalno kmecanje? :hm
Ne kmeci bogati po forumu :oo
0
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4259
Postovi: 4050
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Žalbe

Post Postao/la Xeno »

padisah je napisao/la: 23 okt 2025, 11:17
Xeno je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15 Ima li tema za generalno kmecanje? :hm
da se pozalim
msm da sam je ja napravio 🤔
Vadi je
Vidis da je urgentno
1
1 slika
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4259
Postovi: 4050
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Žalbe

Post Postao/la Xeno »

Namazana je napisao/la: 23 okt 2025, 11:17
Xeno je napisao/la: 23 okt 2025, 11:15 Ima li tema za generalno kmecanje? :hm
Ne kmeci bogati po forumu :oo
Samo pomazem :ccc
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36010
Postovi: 32609
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Žalbe

Post Postao/la dmr »

Sikiriki mi zakljucala pitalice :oo
2
1 slika 1 slika
make your move :damir
Odgovori

Natrag na “Sugestije, prijedlozi, i žalbe...”