Boje nickova

Privid demokracije, kad ono...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Boje nickova

Post Postao/la storm »

dmr je napisao/la: 06 okt 2020, 11:21 moze li meni ova olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status :keke sutra ili prekosutra :crni :crni

boja je #646E39

da sparim s avatarom. svakako je ova narandzasta uzurpacija :smoto


olivegreen.jpg


olivegreenstars.png
To sa zvjezdicama, ja ti pojma nemam, ništa od toga :D
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11359
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Boje nickova

Post Postao/la MunDzi »

Mehaning je napisao/la: 06 okt 2020, 11:20
MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:17
Sebi uvijek izaberete najljepse, a nama sta ostane.
Smrc.
U biti su to default postavke foruma... :ovaj

Nismo to ništa dirali... :ovaj
Pokrali ste najbolje boje.
0
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Boje nickova

Post Postao/la Mehaning »

MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:23
Mehaning je napisao/la: 06 okt 2020, 11:20

U biti su to default postavke foruma... :ovaj

Nismo to ništa dirali... :ovaj
Pokrali ste najbolje boje.
Opet ti po svome... :ccc

Mada, da se mene pita, nebi se sad imali o čemu raspravljati... :malagani
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36054
Postovi: 32650
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Boje nickova

Post Postao/la dmr »

storm je napisao/la: 06 okt 2020, 11:23
dmr je napisao/la: 06 okt 2020, 11:21 moze li meni ova olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status :keke sutra ili prekosutra :crni :crni

boja je #646E39

da sparim s avatarom. svakako je ova narandzasta uzurpacija :smoto


olivegreen.jpg


olivegreenstars.png
To sa zvjezdicama, ja ti pojma nemam, ništa od toga :D
to je ondje đe si sebi ukinuo skroz :ddk :keke a modovima metno ove bezvezne trakice :keke :keke
2
2 slika
make your move :damir
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11359
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Boje nickova

Post Postao/la MunDzi »

Miss Y. je napisao/la: 06 okt 2020, 11:22
MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:20
Tu sam.
Svratim obicno kasno navecer.
pa tad je i bila jagma...
Polahko sceri.
Dok se kvalifikujem.
Garant nece ostati ni jedna boja za mene. :mmm
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Boje nickova

Post Postao/la storm »

Mehaning je napisao/la: 06 okt 2020, 11:24
MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:23
Pokrali ste najbolje boje.
Opet ti po svome... :ccc

Mada, da se mene pita, nebi se sad imali o čemu raspravljati... :malagani
Još malo... Neću ni sebi ostaviti boju... :oo
Zasad se smješkam još...
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36054
Postovi: 32650
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Boje nickova

Post Postao/la dmr »

MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:25
Miss Y. je napisao/la: 06 okt 2020, 11:22

pa tad je i bila jagma...
Polahko sceri.
Dok se kvalifikujem.
Garant nece ostati ni jedna boja za mene. :mmm
tebi je bas ta boja dobra s avatarom, samo jos zvjezdice takve i bombona :keke
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Boje nickova

Post Postao/la Miss Y. »

dmr je napisao/la: 06 okt 2020, 11:21 moze li meni ova olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status :keke sutra ili prekosutra :crni :crni

cuo od mene :ddk
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Boje nickova

Post Postao/la Miss Y. »

zaboravih omiljenu :keke
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36054
Postovi: 32650
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Boje nickova

Post Postao/la dmr »

Miss Y. je napisao/la: 06 okt 2020, 11:27
dmr je napisao/la: 06 okt 2020, 11:21 moze li meni ova olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status :keke sutra ili prekosutra :crni :crni

cuo od mene :ddk
sta ba od tebe crna žuta? :sok :D :D
0
make your move :damir
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11359
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Boje nickova

Post Postao/la MunDzi »

dmr je napisao/la: 06 okt 2020, 11:26
MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:25
Polahko sceri.
Dok se kvalifikujem.
Garant nece ostati ni jedna boja za mene. :mmm
tebi je bas ta boja dobra s avatarom, samo jos zvjezdice takve i bombona :keke
Joj sto bih volila da ti izbijem te zube. :mmm
5
1 slika 4 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Boje nickova

Post Postao/la Miss Y. »

dmr je napisao/la: 06 okt 2020, 11:28
Miss Y. je napisao/la: 06 okt 2020, 11:27

cuo od mene :ddk
sta ba od tebe crna žuta? :sok :D :D
sve ti znas i čitas :tersy
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11359
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Boje nickova

Post Postao/la MunDzi »

Salim se bolan.
Bas sam agresivna sa salama.
Odoh se kazniti.
2
1 slika 1 slika
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4747
Postovi: 3896
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Boje nickova

Post Postao/la Sarajka »

MunDzi je napisao/la: 06 okt 2020, 11:20
Miss Y. je napisao/la: 06 okt 2020, 11:19

pa djesti dosad :djed
Tu sam.
Svratim obicno kasno navecer.
Dodji nam stalno. Ja volim tvoje slike. I ja sam slikama nastancala postove 🙃
2
2 slika
A sad adio :sara
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Boje nickova

Post Postao/la Arslan_11 »

03071e hocu ovu. Valjda su to te palete.
0
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Boje nickova

Post Postao/la Iskra »

Arslan_11 je napisao/la: 07 okt 2020, 16:29 03071e hocu ovu. Valjda su to te palete.
Hoćeš ali kad budeš etablirani član. Sem.ako Storm.opet nešto nije promjenio :D
0
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Boje nickova

Post Postao/la Arslan_11 »

Iskra je napisao/la: 07 okt 2020, 16:34
Arslan_11 je napisao/la: 07 okt 2020, 16:29 03071e hocu ovu. Valjda su to te palete.
Hoćeš ali kad budeš etablirani član. Sem.ako Storm.opet nešto nije promjenio :D
A kad si etablirani clan? Visim ovdje. :sok
1
1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Odgovori

Natrag na “Sugestije, prijedlozi, i žalbe...”