Privid demokracije, kad ono...
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
dmr je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:21
moze li meni ova
olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status

sutra ili prekosutra
boja je #646E39
da sparim s avatarom. svakako je ova narandzasta uzurpacija
olivegreen.jpg
olivegreenstars.png
To sa zvjezdicama, ja ti pojma nemam, ništa od toga

1
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11357
- Postovi: 7160
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Mehaning je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:20
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:17
Sebi uvijek izaberete najljepse, a nama sta ostane.
Smrc.
U biti su to default postavke foruma...
Nismo to ništa dirali...
Pokrali ste najbolje boje.
-
Mehaning
- Proleter
- Reactions: 6550
- Postovi: 4961
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29
Post
Postao/la Mehaning »
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:23
Mehaning je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:20
U biti su to default postavke foruma...
Nismo to ništa dirali...
Pokrali ste najbolje boje.
Opet ti po svome...
Mada, da se mene pita, nebi se sad imali o čemu raspravljati...

1
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36047
- Postovi: 32645
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
storm je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:23
dmr je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:21
moze li meni ova
olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status

sutra ili prekosutra
boja je #646E39
da sparim s avatarom. svakako je ova narandzasta uzurpacija
olivegreen.jpg
olivegreenstars.png
To sa zvjezdicama, ja ti pojma nemam, ništa od toga
to je ondje đe si sebi ukinuo skroz

a modovima metno ove bezvezne trakice

2
make your move 
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11357
- Postovi: 7160
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Miss Y. je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:22
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:20
Tu sam.
Svratim obicno kasno navecer.
pa tad je i bila jagma...
Polahko sceri.
Dok se kvalifikujem.
Garant nece ostati ni jedna boja za mene. :mmm
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
Mehaning je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:24
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:23
Pokrali ste najbolje boje.
Opet ti po svome...
Mada, da se mene pita, nebi se sad imali o čemu raspravljati...
Još malo... Neću ni sebi ostaviti boju...

Zasad se smješkam još...
1
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36047
- Postovi: 32645
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:25
Miss Y. je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:22
pa tad je i bila jagma...
Polahko sceri.
Dok se kvalifikujem.
Garant nece ostati ni jedna boja za mene. :mmm
tebi je bas ta boja dobra s avatarom, samo jos zvjezdice takve i bombona

1
make your move 
-
Miss Y.
- Tersy blonde

- Reactions: 21606
- Postovi: 13269
- Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50
Post
Postao/la Miss Y. »
dmr je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:21
moze li meni ova
olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status

sutra ili prekosutra
cuo od mene

1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

-
Miss Y.
- Tersy blonde

- Reactions: 21606
- Postovi: 13269
- Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50
Post
Postao/la Miss Y. »
zaboravih omiljenu

Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36047
- Postovi: 32645
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Miss Y. je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:27
dmr je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:21
moze li meni ova
olive green, .... i ove zvjezdice kad dodje vakat za status

sutra ili prekosutra
cuo od mene
sta ba od tebe crna žuta?

make your move 
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11357
- Postovi: 7160
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
dmr je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:26
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:25
Polahko sceri.
Dok se kvalifikujem.
Garant nece ostati ni jedna boja za mene. :mmm
tebi je bas ta boja dobra s avatarom, samo jos zvjezdice takve i bombona
Joj sto bih volila da ti izbijem te zube. :mmm
1
4
-
Miss Y.
- Tersy blonde

- Reactions: 21606
- Postovi: 13269
- Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50
Post
Postao/la Miss Y. »
sve ti znas i čitas

1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11357
- Postovi: 7160
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Salim se bolan.
Bas sam agresivna sa salama.
Odoh se kazniti.
1
1
-
Sarajka
- Etablirani član

- Reactions: 4747
- Postovi: 3896
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48
Post
Postao/la Sarajka »
MunDzi je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:20
Miss Y. je napisao/la: ↑06 okt 2020, 11:19
pa djesti dosad
Tu sam.
Svratim obicno kasno navecer.
Dodji nam stalno. Ja volim tvoje slike. I ja sam slikama nastancala postove

2
A sad adio

-
Arslan_11
- Čupavo

- Reactions: 17334
- Postovi: 9648
- Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02
Post
Postao/la Arslan_11 »
03071e hocu ovu. Valjda su to te palete.
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
Arslan_11 je napisao/la: ↑07 okt 2020, 16:29
03071e hocu ovu. Valjda su to te palete.
Hoćeš ali kad budeš etablirani član. Sem.ako Storm.opet nešto nije promjenio

-
Arslan_11
- Čupavo

- Reactions: 17334
- Postovi: 9648
- Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02
Post
Postao/la Arslan_11 »
Iskra je napisao/la: ↑07 okt 2020, 16:34
Arslan_11 je napisao/la: ↑07 okt 2020, 16:29
03071e hocu ovu. Valjda su to te palete.
Hoćeš ali kad budeš etablirani član. Sem.ako Storm.opet nešto nije promjenio
A kad si etablirani clan? Visim ovdje.

1
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!