Privid demokracije, kad ono...
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36186
- Postovi: 32832
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
smajlic je napisao/la: ↑03 okt 2020, 22:18
jest
nego nije izbrisao stari :seljoo
Aaaa, pa sta ce mu dva ista, trebao je samo zamijeniti, ccc
@storm bolan?
make your move 
-
Dina
- Queen's gambit

- Reactions: 10348
- Postovi: 6212
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35
Post
Postao/la Dina »

Odličan

2
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
dmr je napisao/la: ↑03 okt 2020, 22:20Aha, OK je

Joj jeste nestrpljivi

1
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
dmr je napisao/la: ↑03 okt 2020, 22:20Aha, OK je


1
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
dmr je napisao/la: ↑03 okt 2020, 22:20
smajlic je napisao/la: ↑03 okt 2020, 22:18
jest
nego nije izbrisao stari :seljoo
Aaaa, pa sta ce mu dva ista, trebao je samo zamijeniti, ccc
@storm bolan?
Ama popusti ga bolan , ne moze i sa mnom pričati i smajlice stavljati

3
1
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 47009
- Postovi: 39406
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
@storm i mjau je sa ;
;mjau
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
smajlic je napisao/la: ↑04 okt 2020, 10:13
@storm i mjau je sa ;
;mjau
Hvala, popravio

1
-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
:molerka
FB_IMG_1601638613102.jpg
4
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
1811
-
East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Post
Postao/la East_side »
E nek ste ubacili legendarni :oops =
Baš mi je falio.
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
-
CocoMa
- Čupavo

- Reactions: 17554
- Postovi: 10985
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23
Post
Postao/la CocoMa »
Trebao bi nam i ovaj za spamere

3
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
-
East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Post
Postao/la East_side »

:east

:east1
1
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »

east

east2
@Fatih eto ga...a postavio sam i kao prikaznu sliku pdf Rat u BIH

arbih
4
-
East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Post
Postao/la East_side »
storm je napisao/la: ↑15 okt 2020, 23:31

east

east2
@Fatih eto ga...a postavio sam i kao prikaznu sliku pdf Rat u BIH

arbih
ovaaaj je vrh

1
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.