Stranica: 1/125.

Forum

Postano: 28 jul 2020, 13:54
Postao/la storm
Forum je sad i službeno na googlu, indeksiran, i neće više pokazivati non secure...
Sad je official secure :oo

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 13:58
Postao/la Zara
cestitam nam.

gosti navalite, registracija je besplatna. :ooo

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:03
Postao/la storm
Zara je napisao/la: 28 jul 2020, 13:58 cestitam nam.

gosti navalite, registracija je besplatna. :ooo
... I to nije sve... Biti ćete cvijetak, ako kliknete u sljedećih deset minuta :valja

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:05
Postao/la Iskra
:DDD

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:06
Postao/la Zara
storm je napisao/la: 28 jul 2020, 14:03
Zara je napisao/la: 28 jul 2020, 13:58 cestitam nam.

gosti navalite, registracija je besplatna. :ooo
... I to nije sve... Biti ćete cvijetak, ako kliknete u sljedećih deset minuta :valja
ne samo cvijetak nego i zanovijetak, vrlo vazno istaknuti :D

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:16
Postao/la Max
haj života vam kako

iskra kako 266 postova đe

haj mi reci


igraš se igrica

nema šta drugo bit
:mmm

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:18
Postao/la storm
Zara je napisao/la: 28 jul 2020, 14:06
storm je napisao/la: 28 jul 2020, 14:03

... I to nije sve... Biti ćete cvijetak, ako kliknete u sljedećih deset minuta :valja
ne samo cvijetak nego i zanovijetak, vrlo vazno istaknuti :D
Izgleda ću morati proširiti rang, svima se svidja :D

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:19
Postao/la Iskra
mad_max_ba je napisao/la: 28 jul 2020, 14:16 haj života vam kako

iskra kako 266 postova đe

haj mi reci


igraš se igrica

nema šta drugo bit
:mmm


Pa rekao mi da će me.banovat na 10 000 Pa.ja pozurila :DDD


I jel to pravedno ja radim.a ti moderator. Bljak :bol

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:20
Postao/la Max
Iskra je napisao/la: 28 jul 2020, 14:19
mad_max_ba je napisao/la: 28 jul 2020, 14:16 haj života vam kako

iskra kako 266 postova đe

haj mi reci


igraš se igrica

nema šta drugo bit
:mmm


Pa rekao mi da će me.banovat na 10 000 Pa.ja pozurila :DDD


I jel to pravedno ja radim.a ti moderator. Bljak :bol
ma vidi

to on tebe štiti, u nekom momentu će trebat liječit moderatore i administratore
:ha

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:21
Postao/la Iskra
mad_max_ba je napisao/la: 28 jul 2020, 14:20
Iskra je napisao/la: 28 jul 2020, 14:19



Pa rekao mi da će me.banovat na 10 000 Pa.ja pozurila :DDD


I jel to pravedno ja radim.a ti moderator. Bljak :bol
ma vidi

to on tebe štiti, u nekom momentu će trebat liječit moderatore i administratore
:ha

Privatnici su skupi pa vi kako hoćete :haya


Ma nije bilo smajlica ji reakcija a meni drago svakog da vidim pa.ja svakom napisala riječ dobrodošlice tj radila.tvoj posao.

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:23
Postao/la Max
Iskra je napisao/la: 28 jul 2020, 14:21
mad_max_ba je napisao/la: 28 jul 2020, 14:20
ma vidi

to on tebe štiti, u nekom momentu će trebat liječit moderatore i administratore
:ha

Privatnici su skupi pa vi kako hoćete :haya


Ma nije bilo smajlica ji reakcija a meni drago svakog da vidim pa.ja svakom napisala riječ dobrodošlice tj radila.tvoj posao.
aaaaa
i ja ću tebi nekad zatrebat za zdravlje auta

pa ti sad vidi
:mmm

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:25
Postao/la storm
Dje ste doktori :valja

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:26
Postao/la Max
storm je napisao/la: 28 jul 2020, 14:25 Dje ste doktori :valja
ma ne bježiš mi ni ti puno sa postovima

:hm

:mmm

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:28
Postao/la storm
mad_max_ba je napisao/la: 28 jul 2020, 14:26
storm je napisao/la: 28 jul 2020, 14:25 Dje ste doktori :valja
ma ne bježiš mi ni ti puno sa postovima

:hm

:mmm
Rekoh, ja sam nastimao da mi i pp bilježi :mmm

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 14:38
Postao/la Iskra
storm je napisao/la: 28 jul 2020, 14:28
mad_max_ba je napisao/la: 28 jul 2020, 14:26

ma ne bježiš mi ni ti puno sa postovima

:hm

:mmm
Rekoh, ja sam nastimao da mi i pp bilježi :mmm


:pljus

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 15:01
Postao/la storm
Eno, prva pobuna. :kida

Re: Forum

Postano: 28 jul 2020, 15:04
Postao/la Iskra
Ja stavila link u odgovoru na temi.o coroni, sad ga nema.. Kako je nestao?