Pitaš me - pitam te

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3422
Postovi: 6104
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

More, apartman, odsustvo od kuće.

Tebi?
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7611
Postovi: 13611
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Obala, voda, plivanje, skakanje, ronjenje, ma sve volim na moru

Kako si prosla sa alergijom?
1
1 slika
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3422
Postovi: 6104
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Osula sam se kao i obično, ali pošto sam pila Alerix, nije me svrbilo, a do sutra će osip već proći. Tako da sam bar za to našla rješenje. :)

Koliko boje obično nabaciš?
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36289
Postovi: 32987
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Od skupljac zeljeza light na pocetku do pro max deseti dan :keke


Ti? Livanjski ili parmezan? :oo
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3422
Postovi: 6104
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Nisam žuta, a dobila sam više boje nego što sam željela.

Smeta li tebi klima?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36289
Postovi: 32987
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Smeta,… kad ne radi. Ili kad je nema. :oo


Koliko, na skali, te nerviraju ovakvi odgovori? :oo
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3422
Postovi: 6104
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne nervira me uopće. "Nervira" me kad ne dobijem odgovor konkretan.

Je li taj Ibrahima toliki ters da mi pripisuješ njegove osobine? :oo
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36289
Postovi: 32987
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Nemam pojma, znam da je onaj diktator zajeban lik. :oo
I nije Ibrahima nego Ibrahim, pa je zato to ime kandidovano za nasu sikiriki koja ima, jelte, musko ime. :oo
Imam rodjaku Ines koju neki zovu Inesa :D


Zar je ovo zuta boja? :keke meni izgleda bas preplanulo :missy :oo
Spoiler!
slika
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3422
Postovi: 6104
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne znam jarane, ja dok sam metala parmezan u pastu nekoć, bio je žut. :oo

Jadna Inesa. A i ja, meni je vrh kad priložim hiljadu dokumenata sa svojim imenom radi nečega, npr. kad sam nostrifikovala diplomu, znači svaki mogući dokument je sa mojim imenom i onda dobijem rješenje o nostrifikaciji, kad ono, preimenovali me u XXXXA XXXIĆ XXXXIĆ.

Šta ti misliš kako nadođu na to, kontaju pogrešno mi na diplomi, ličnoj, prevodima istih, svemu, pa su oni dobročinitelji koji će ispravili grešku? :D
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36289
Postovi: 32987
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Eto, sama si rekla jednu od opcija. Moja teorija je da niko nista ne gleda, cita ono kao njemacki i engleski, kao slicice a ne vukovski slovo po slovo :D A znaci dva prezimena, opa, de fakto umjetnica :ddk :oo

Izgradila karijeru i brand s djevojackim prezimenom pa je bilo potrebno sacuvati kontinuitet, m? :oo
0
make your move :damir
Odgovori

Natrag na “Igrice”