Katar 2022
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Planiram da neću puno gledati ovo.
Puno će biti bojkota, ali nije kriv Qatar nego FIFA korupcija.
Puno će biti bojkota, ali nije kriv Qatar nego FIFA korupcija.
1
1
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Procjena je, da je poginulo 15-25.000 stranih radnika u svim projektima vezanim za world cup Qatar...
1
1
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
... Ali kažem.
Oni su samo iskoristili priliku
Koju su btw dobro platili
Ali dobro, jest kako jest, vratimo se sportu, koliko je moguće.
Oni su samo iskoristili priliku
Koju su btw dobro platili
Ali dobro, jest kako jest, vratimo se sportu, koliko je moguće.
0
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Malo prije čitam "ispovijest" Seppa Blatera...
Naslov "Katar je premala zemlja za Svjetsko prvenstvo"
(dobro jutro)
Da dodam, premala je i Hrvatska, ali bi bilo daleko smislenija opcija, zbog snažnog nogometnog background a, uspješnosti, kulture sporta...
I nastavlja Blater, kako su mutili sa Platinijem, kojega je nazvao Sarkozy (tada predsjednik Francuske) "da bi bilo dobro" da se malo "uradi nešto" za prijatelje katarce...
Par mjeseci nakon dodjele wc, Francuska sklapa ogroman posao sa katarcima oko oružja, točnije borbeni avioni...
Čudni su putevi gospodnji... Ali i cash flow dakako.
Naslov "Katar je premala zemlja za Svjetsko prvenstvo"
(dobro jutro)
Da dodam, premala je i Hrvatska, ali bi bilo daleko smislenija opcija, zbog snažnog nogometnog background a, uspješnosti, kulture sporta...
I nastavlja Blater, kako su mutili sa Platinijem, kojega je nazvao Sarkozy (tada predsjednik Francuske) "da bi bilo dobro" da se malo "uradi nešto" za prijatelje katarce...
Par mjeseci nakon dodjele wc, Francuska sklapa ogroman posao sa katarcima oko oružja, točnije borbeni avioni...
Čudni su putevi gospodnji... Ali i cash flow dakako.
0
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Ovi ebeni robovlasnici iz Katra! Veliki vjernici!
Citav svijet i sve radnje se vrte po istom principu i mi to znamo. Od politike, muzike, filma, sporta. Ali lakse je biti slijep. Uzivat cemo u nasim toplim domovima i ucestvovati u predivnoj sportskoj atmosferi, a u Evropi nam rat. Koga briga, slijepci smo!
U svijetu se redovno vrsi genocid nad covjecanstvom na razne nacine. Sta ima veze, Amazon liferuje naocke za Black Friday.
Najvise mi je zao sto je covjek prepustio da mediji nauka i politicari misle za njega. Zar smo kao takvi uopste vrijedni zivota.
Mala li si vjeverice, ali nisi slonov rob!
Citav svijet i sve radnje se vrte po istom principu i mi to znamo. Od politike, muzike, filma, sporta. Ali lakse je biti slijep. Uzivat cemo u nasim toplim domovima i ucestvovati u predivnoj sportskoj atmosferi, a u Evropi nam rat. Koga briga, slijepci smo!
U svijetu se redovno vrsi genocid nad covjecanstvom na razne nacine. Sta ima veze, Amazon liferuje naocke za Black Friday.
Najvise mi je zao sto je covjek prepustio da mediji nauka i politicari misle za njega. Zar smo kao takvi uopste vrijedni zivota.
Mala li si vjeverice, ali nisi slonov rob!
2
2
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Čekam tu fiziju, u njemačkoj se najdalje stiglo po tom pitanju.Heidi je napisao/la: ↑14 nov 2022, 10:52 Ovi ebeni robovlasnici iz Katra! Veliki vjernici!
Citav svijet i sve radnje se vrte po istom principu i mi to znamo. Od politike, muzike, filma, sporta. Ali lakse je biti slijep. Uzivat cemo u nasim toplim domovima i ucestvovati u predivnoj sportskoj atmosferi, a u Evropi nam rat. Koga briga, slijepci smo!
U svijetu se redovno vrsi genocid nad covjecanstvom na razne nacine. Sta ima veze, Amazon liferuje naocke za Black Friday.
Najvise mi je zao sto je covjek prepustio da mediji nauka i politicari misle za njega. Zar smo kao takvi uopste vrijedni zivota.
Mala li si vjeverice, ali nisi slonov rob!
Pa da normalan svijet ide na struju...
Da se odjebe ugalj, nafta, plin...
Da se odjebe velike sile, na čelu sa RF I USA, koje drmaju ponajviše zahvaljujući tome... Uz svoje podguzne muhe.
Da se počne priroda obnavljati, jer smo već zakasnili... Da bar usporimo mad max eru, koja neumitno stiže...
0
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Vjera je stvar za siromašne. Preko vjere je lakše manipulisati masu, dok oni sebi trpaju u dzep.Heidi je napisao/la: ↑14 nov 2022, 10:52 Ovi ebeni robovlasnici iz Katra! Veliki vjernici!
Citav svijet i sve radnje se vrte po istom principu i mi to znamo. Od politike, muzike, filma, sporta. Ali lakse je biti slijep. Uzivat cemo u nasim toplim domovima i ucestvovati u predivnoj sportskoj atmosferi, a u Evropi nam rat. Koga briga, slijepci smo!
U svijetu se redovno vrsi genocid nad covjecanstvom na razne nacine. Sta ima veze, Amazon liferuje naocke za Black Friday.
Najvise mi je zao sto je covjek prepustio da mediji nauka i politicari misle za njega. Zar smo kao takvi uopste vrijedni zivota.
Mala li si vjeverice, ali nisi slonov rob!
0
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Pratiti ili ne pitanje je sad

0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
ja sam na svom tviter profilu ostro osudio sve necasne radnje vezane za prvenstvo. msm da je to dosta od mene
praticu naravno prvenstvo, i aktivno se kladiti
praticu naravno prvenstvo, i aktivno se kladiti
1
1
1811
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
I Dua Lipa je osudila, eno. Ako ti to nešta znači... Tačno mi se ne da gledati Svjetsko ako ona nece nastupati.
1
1
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Simpa mi ova maskota "dječak" a viši liči na Kaspera 
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Prvi put u povijesti svjetskih prvenstava, domaćin je izgubio tekmu otvorenja
Ne ide to tako rođaci... Mislim sa parama
Katar - Ekvador 0-2
Ne ide to tako rođaci... Mislim sa parama
Katar - Ekvador 0-2
2
1
1
1
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
pogledo sam prvo poluvrijeme katastrofa i to nebi da nisam sreo bivseg kolegu pa usput par rakija izvrnuli
boze sacuvaj
boze sacuvaj
0
abysmal depths are flooded
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Fkt treba očistiti Fifa, da ne bude više ovakvih lakrdija...
To je kao da wc u kriketu organizira Moldavija...
0
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Pa dobro šta odmah navaljujete, mora se i domaćin poigrati, bez obzira što svi igraju lijevom nogom :face
Prvi se mačići u vodu bacaju
Prvi se mačići u vodu bacaju
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Katar 2022 - Kvalificirane reprezentacije
Pa neka igraju, tko im brani...
Znaš, volio bih i ja za real igrati, al jbg
0
