Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Kvalifikacijske grupe za svjetsko prvenstvo Qatar2022

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Sarajka »

Iskra je napisao/la: 24 mar 2021, 23:20
Sarajka je napisao/la: 24 mar 2021, 23:14 Ovo Hrvat dao gol Hrvatima? 💦💦💦💦💦
Jesi ti gledala Tour the France , Pogacar vs Roglic ?
Da. Ali to nije toliko aktuelno kao ovo. Idem čitati komentare što kaze kontra :)

Laganiniju nema popravnog. Koga provocirati? 🌝
0
A sad adio :sara
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Iskra »

Sarajka je napisao/la: 24 mar 2021, 23:21
Iskra je napisao/la: 24 mar 2021, 23:20

Jesi ti gledala Tour the France , Pogacar vs Roglic ?
Da. Ali to nije toliko aktuelno kao ovo. Idem čitati komentare što kaze kontra :)

Laganiniju nema popravnog. Koga provocirati? 🌝
Ma.kazem.to radi ovog hrvat hrvatima dao gol , pa me.podsjetilo
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Sarajka je napisao/la: 24 mar 2021, 23:19
storm je napisao/la: 24 mar 2021, 23:16

Ustvari je austrijanac...i rođen u Linzu.
Lovrić i nije baš slovensko prezime, vrlo moguće da mu je tata kroejša :D
Oj zivote pokvareni dzojstiku. Ako ih KiriJAni jos dobiju? Pa bice svega. A ja se salim. Ja volim HR repku. Nakon BiH. Stvarno :)
Volim i ja...no u srazu sa Slovenijom, nimalo ih ne žalim.
Ali kako ih pratim, uglavnom oni ukenjaju početak kvalifikacija, nije ovo neki alarm, osim dobro došla opomena, da se uzmu u ruke.
Opet Slovenija može dobiti dobar zamah ovim startom...jer poraz bi ih u startu izbacio iz mnogo toga, još sad slijedi gostovanje u Rusiji...odličan tajming, da sa samopouzdanjem ove pobjede odu :ok
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 24 mar 2021, 23:20
Sarajka je napisao/la: 24 mar 2021, 23:14 Ovo Hrvat dao gol Hrvatima? 💦💦💦💦💦
Jesi ti gledala Tour the France , Pogacar vs Roglic ?
Ona dvojica su svemirci, ne samo slovenci :D
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Iskra »

storm je napisao/la: 24 mar 2021, 23:25
Iskra je napisao/la: 24 mar 2021, 23:20

Jesi ti gledala Tour the France , Pogacar vs Roglic ?
Ona dvojica su svemirci, ne samo slovenci :D
Pa sto vam Pogacar vozi za Uae?
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Sarajka »

storm je napisao/la: 24 mar 2021, 23:25
Sarajka je napisao/la: 24 mar 2021, 23:19

Oj zivote pokvareni dzojstiku. Ako ih KiriJAni jos dobiju? Pa bice svega. A ja se salim. Ja volim HR repku. Nakon BiH. Stvarno :)
Volim i ja...no u srazu sa Slovenijom, nimalo ih ne žalim.
Ali kako ih pratim, uglavnom oni ukenjaju početak kvalifikacija, nije ovo neki alarm, osim dobro došla opomena, da se uzmu u ruke.
Opet Slovenija može dobiti dobar zamah ovim startom...jer poraz bi ih u startu izbacio iz mnogo toga, još sad slijedi gostovanje u Rusiji...odličan tajming, da sa samopouzdanjem ove pobjede odu :ok
Ma HR je favorit. Grupa je presmiješna. A tacno je da svaki put u““““ u pocetku. Onda navale ko sivonje. Tako i i barazu igraju.
1
1 slika
A sad adio :sara
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 24 mar 2021, 23:27
storm je napisao/la: 24 mar 2021, 23:25

Ona dvojica su svemirci, ne samo slovenci :D
Pa sto vam Pogacar vozi za Uae?
To mu je klub...nema tu reprezentacija, svi za klubove voze...ali se zna, što su i otkud.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 24 mar 2021, 23:27
storm je napisao/la: 24 mar 2021, 23:25

Ona dvojica su svemirci, ne samo slovenci :D
Pa sto vam Pogacar vozi za Uae?
Roglič recimo vozi za nizozemce...
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

storm je napisao/la: 24 mar 2021, 21:23 Nemojmo zaboraviti, da je izbornik Slovenije Matjaž Kek...ako neko poznaje hr nogomet, i igrače, ovdje, to je on.
Treba odati priznanje Keku, ovo je njegova pobjeda. Taktički je razvalio Dalica... Ovaj opet natrpao vezu, bokovi nula.
Sad je pitanje, što može slovenija u Rusiji?
Treba napomenuti, da ja ovo prva pobjeda Slovenije ever protiv hrvatske.
Screenshot_20210325_062518_com.mobilefootie.wc2010_edit_91111358372034.jpg
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22454
Postovi: 17177
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Russki »

šta bi ono sinoć?
0
abysmal depths are flooded
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Russki je napisao/la: 25 mar 2021, 07:26 šta bi ono sinoć?
Ako malo sabereš sve, i nije čudno. Hrvatska nije ništa odigrala dvije i pol godine.
Dalićeva strahovito loša taktika...nabio je sve što ima u sredinu, bokovi ništa, dok se vamo sudaraju...
Pisao sam Kek ih zna kao svoj džep....5-6 godina je on bio u Rijeci...
Slovenci i nemaju nekih klasa...Oblak, Iličić, možda i Kurtić je dobar...ostalo prosjek....ali su momčad i fajteri.
I još nešto....vatreni su u gadnom problemu, kad ode Modrić u penziju....nevjerojatan je.
Na kraju, bolje ovakva pljuska odmah na početku...ima još devet tekmi, nije strašno za hrvatsku, samo mislim, da je Dalić pogubio vezu sa momčadi.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Slovenski mediji: Hrvatski sin srušio Hrvate. Bacili smo doprvake svijeta na koljena
Index Sport
slika
Foto: Igor Soban/PIXSELL
SLOVENSKI mediji oduševljeni su pobjedom Slovenije nad Hrvatskom. Bio je to deveti susret ovih reprezentacija i prva pobjeda Slovenije pa tako svi ističu kako su skinuli "hrvatski urok".

"Hrvatski urok je skinut! Velika pobjeda Slovenije", piše Siol i pohvaljuje sjajan niz slovenske reprezentacije od devet utakmica bez poraza.

"Početak iz snova: svjetski viceprvaci Hrvati pali u Stožicama", naslov je Slovenske radiotelevizije. U tekstu pišu kako je hrvatska reprezentacija uzaludno tražila put do gola jer kad bi i prošli obranu, zaustavio bi ih Jan Oblak.

"Slovenija je kvalifikacije otvorila kao u snu. Hrvatska na koljenima u Stožicama", euforično navodi 24ur, a slično piše i Ekipa 24: "Ovo nije san! Slovenija bacila svjetske doprvake na koljena, heroj Sandi Lovrić".



"Slovenci srušili hrvatski urok i napravili veliki korak prema Kataru. Kek je priredio još jednu čaroliju", piše Delo.

"Hrvatska više nije nepremostiva prepreka, Slovenija slavila na početku kvalifikacija", navodi Večer i ističe kako je Hrvatsku srušio "hrvatski sin" jer su roditelji strijelca Sandija Lovrića Hrvati.
1
1 slika
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Sarajka »

Rekoh ja hrvatski sin. Hrvati se samouhakali. To jedino mi mozemo sebi uraditi u BiH i u HR.
1
1 slika
A sad adio :sara
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Sarajka je napisao/la: 25 mar 2021, 21:04 Rekoh ja hrvatski sin. Hrvati se samouhakali. To jedino mi mozemo sebi uraditi u BiH i u HR.
A čitam danas...klinac ni slovenski ne zna dobro...trenutno igra u švicarskoj ligi :D
Tako to ide...i ja bih 99,99% igrao za Sloveniju, da je krenula karijera tada ...kakva bih, kakva hr...igraš gdje prije stigneš.
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Sarajka »

storm je napisao/la: 25 mar 2021, 21:22
Sarajka je napisao/la: 25 mar 2021, 21:04 Rekoh ja hrvatski sin. Hrvati se samouhakali. To jedino mi mozemo sebi uraditi u BiH i u HR.
A čitam danas...klinac ni slovenski ne zna dobro...trenutno igra u švicarskoj ligi :D
Tako to ide...i ja bih 99,99% igrao za Sloveniju, da je krenula karijera tada ...kakva bih, kakva hr...igraš gdje prije stigneš.
Znaš šta HR je najatraktivnija repka. Mislim realno. No tesko je upasti. Pa ako ne mozes boze moj. Onda daš svojim gol i čuje i Dalić i svi za tebe 😂

A malcu kako ide? Je li on na nekoj fudbalskoj akademiji?
0
A sad adio :sara
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36509
Postovi: 29577
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la storm »

Sarajka je napisao/la: 25 mar 2021, 21:24
storm je napisao/la: 25 mar 2021, 21:22
A čitam danas...klinac ni slovenski ne zna dobro...trenutno igra u švicarskoj ligi :D
Tako to ide...i ja bih 99,99% igrao za Sloveniju, da je krenula karijera tada ...kakva bih, kakva hr...igraš gdje prije stigneš.
Znaš šta HR je najatraktivnija repka. Mislim realno. No tesko je upasti. Pa ako ne mozes boze moj. Onda daš svojim gol i čuje i Dalić i svi za tebe 😂

A malcu kako ide? Je li on na nekoj fudbalskoj akademiji?
HR je atraktivna, ali treba tu i mnoooogooo sreće da upadneš sa strane, ili da si baš top klasa, kao što je bio recimo Rakitić.
Malac je završio sa U15...malo mu je omrzlo, malo i problemi s leđima, jer je naglo narastao, i u kombinaciji sa stalnim treninzima na umjetnoj travi, to je bilo jako bolno. Ja sam jedino inzistirao, da tada mora sezonu završiti, ne ostaviti ekipu usred lige, i da razmisli za vrijeme ljetnje stanke. Razmislio da neće, i meni bilo ok...sad malo sa ekipom košarku, neku hakl ligicu igraju iz zezanja, tenis, ponekad neki turnir nogometa lokalno...
14, 15, 16 godina je prijelom, gdje se mora pored svega i malo sreće poklopiti...počinje malo i značiti, tko je čiji sin (doduše ja toga nisam vidio konkretno tu, ali govorim iz drugih priča), tko te prati i gura. I gomila odricanja.
Nisam mu dao odustati na prvu, ali nisam ni inzistirao, nakon što je odlučio...
1
1 slika
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Grupa H -Slovenija, Hrvatska

Post Postao/la Sarajka »

storm je napisao/la: 25 mar 2021, 21:37
Sarajka je napisao/la: 25 mar 2021, 21:24

Znaš šta HR je najatraktivnija repka. Mislim realno. No tesko je upasti. Pa ako ne mozes boze moj. Onda daš svojim gol i čuje i Dalić i svi za tebe 😂

A malcu kako ide? Je li on na nekoj fudbalskoj akademiji?
HR je atraktivna, ali treba tu i mnoooogooo sreće da upadneš sa strane, ili da si baš top klasa, kao što je bio recimo Rakitić.
Malac je završio sa U15...malo mu je omrzlo, malo i problemi s leđima, jer je naglo narastao, i u kombinaciji sa stalnim treninzima na umjetnoj travi, to je bilo jako bolno. Ja sam jedino inzistirao, da tada mora sezonu završiti, ne ostaviti ekipu usred lige, i da razmisli za vrijeme ljetnje stanke. Razmislio da neće, i meni bilo ok...sad malo sa ekipom košarku, neku hakl ligicu igraju iz zezanja, tenis, ponekad neki turnir nogometa lokalno...
14, 15, 16 godina je prijelom, gdje se mora pored svega i malo sreće poklopiti...počinje malo i značiti, tko je čiji sin (doduše ja toga nisam vidio konkretno tu, ali govorim iz drugih priča), tko te prati i gura. I gomila odricanja.
Nisam mu dao odustati na prvu, ali nisam ni inzistirao, nakon što je odlučio...
Pametno. Nema ništa od nagovaranja. Pogotovo u toj dobi. Apsolutno nista. Pruzio si sve, a takve odluke se donose zajednički.
1
1 slika
A sad adio :sara
Odgovori

Natrag na “Kvalifikacije Qatar 2022”