♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Gdje su mladenci?
Jos uvijek spavaju :face
Jos uvijek spavaju :face
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Ma nemoj ti to reci?
Kad smo vas skucili ti sad nisi slobodan :haya
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Ma nije se naspavao sigurno :haya
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Neće tako lako iz kreveta ni kad se probude, ne brini.
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Da vidimo kako krevet izdrži test, s vremena na vrijeme.
Čvrstoća materijala i montaže kreveta.
Yebeš krevet u kojem se samo spava.
2
2
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Ma pojavi se on. Ali vidi se da je smrš’o.
Eto kad mu se kroz uši providi.
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Trosi me ove noci
Svakako je poceo tregere nositi
0
ALPHA ET OMEGA
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Neka neka, zdravo je to.
Yebes ga onda kad ti samo za pisanje sluzi.
2
2
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
Tako ja jednom pao u depru zbog jednog raskida. Dođe stara kući i veli mi da pita od komšinice kćerka kako sam i ako hoću da idem sa njom u kino. Ja ono nikakav “Daj ba stara popusti me, nije mi ni do čega” kad će stara na izlasku iz sobe “I q-rac ima radni vijek”.
2
2
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡
LegendaOmmadawn je napisao/la: ↑27 okt 2020, 15:20Tako ja jednom pao u depru zbog jednog raskida. Dođe stara kući i veli mi da pita od komšinice kćerka kako sam i ako hoću da idem sa njom u kino. Ja ono nikakav “Daj ba stara popusti me, nije mi ni do čega” kad će stara na izlasku iz sobe “I q-rac ima radni vijek”.
1
1
ALPHA ET OMEGA


