Nedostaje, tako mi nedostaje...
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Rahmetli nana...sinoć listala foto album..I bas mi žao što nije tu među nama..tako mi nedostaje..da je cujem i vidim..da čujem kako se smije..da me miluju njene tople ruke... "pa mi kaze sjedi tu da ti nešto donesem"..I ode donese kesu punu nekih sitnica sto kupovala cijelu godinu..i brižno čuvala dok ne dođem..
5
3
1
1
1
1
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Meni radne kolegice. Sanjala sam ih nocas. Ne sve, vec one posebne. I sve kontam obic cu ih kad promjene lokaciju, a sve mi nest tesko..
vjerovatno i necu.
4
3
1
1
Zadnja izmjena: uvijek_kontra, dana/u 01 apr 2021, 12:27, ukupno mijenjano 1 put.
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14133
- Postovi: 8360
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Neke stare prijateljice koje su se poudale i otisle sirom svijeta,vjerovatno neke necu vise ni vidjeti 
2
2
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih...
2
2
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Znas kako,godinama se druzis i izlazis.Najednom ih vise nema
Nista od mlade
2
1
1
1
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Ako mlada bude imala šta protiv - razmisli dobro hoćeš li je ženiti.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Nedostaje mi moj ansambl iz teatra.
Svaki praznik smo se znali sastati, napraviti neku klopu, improvizovanu predstavu, ljudi koji bi naišli, vidjeli bi da je otvoreno pa bi ušli kod nas.
Pandemija nas je zajebala dobro.
Ljetos smo se sastali na otvorenom, u dvorištu ispred teatra, tad se igrala predstava “Prosidba” od Antona Čehova.
Poslije toga smo raspalili roštilj a ja sam, između ostalog, pravio i ćevape.
Sjećam se kad sam prvi put došao među te ljude, po preporuci, i već nakon 10 minuta se osjećao kao da sam tu cijeli život bio.
Svaki praznik smo se znali sastati, napraviti neku klopu, improvizovanu predstavu, ljudi koji bi naišli, vidjeli bi da je otvoreno pa bi ušli kod nas.
Pandemija nas je zajebala dobro.
Ljetos smo se sastali na otvorenom, u dvorištu ispred teatra, tad se igrala predstava “Prosidba” od Antona Čehova.
Poslije toga smo raspalili roštilj a ja sam, između ostalog, pravio i ćevape.
Sjećam se kad sam prvi put došao među te ljude, po preporuci, i već nakon 10 minuta se osjećao kao da sam tu cijeli život bio.
2
1
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...
Znas sta ti luda zeno
Vjerovatno znas sta mi je palo na um slijedom tvog prinedloga Atomiku , ahahhahahahahha
3
3
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.

