Ovo je odlična metoda... :tada
Ne vjerujem, da se netko dođe ponovno žaliti...



Brt, ovaj Maxo ti opucao dvije opomene. Sta si mu se zamjerio?
čak je i bananu dobio
1
Vidjeh i to..ali hajd' rekoh, da ne zavadjam mnogo.mad_max_ba je napisao/la: ↑25 aug 2020, 15:46čak je i bananu dobio
:mmm
prvi na ovom forumu je bio on
:mmm
