Slazite nesto osobu iznad :)
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
Uvijek prvi u covjece
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
visoka je 140cm i ima 145kg
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
Vidis ja nisam kako treba ni procitao naslov teme kad sam postao :face
Ja konto slazi nesto o osobi iznad
Ja konto slazi nesto o osobi iznad
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
Nema veze. I nit otvori vlastitu temu pa sama da najveci doprinos u trolanju. 
ON: Ovaj dan ce zavrsiti dobro
ON: Ovaj dan ce zavrsiti dobro
2
2
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
Većinom na sebe svalimo krivicu, pogotovo kad uopšte nismo krivi za tuđe postupke.. 
2
2
Neka ljubav caruje..
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
ina je sljedeci behar
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
16.11.2043. ce povaditi sve svoje preostale zube i ugraditi socijalu
1
1
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
Za nekih 15-20 godina ce krenut da krstari Pacifikom, nasukat ce se na neki otok 'odvojen od svijeta', niko vise nece cuti nista o njemu, proglasit ce ga nestalim a on ce smuntat neku guzlatu domorotkinju i ozenit je 
4
4
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
prodat ce sve stanove za milion bgm
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
udat ce se za babu u njemackoj
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 


