Slazite nesto osobu iznad :)
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
hahah nisam se tolko srozo
ima para ko pljeve
ima para ko pljeve
0
abysmal depths are flooded
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
to i nije laz 
igramo pravilno ovu igricu
igramo pravilno ovu igricu
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
hahahahah @Xeno eno
sta je reci
sta je reci
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
pa znamo 
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
nisi mi nimalo zabavan 
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
ne volimo te nimalo
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
u banovicima sunce sija otkad tebe nema 
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
bolje da se nisi vratio 
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Slazite nesto osobu iznad :)
bio bi dobar mafijas 
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 

