Ostavljam ti poruku... (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la storm »

Prije je bilo bolje...
20210702_074957.jpg
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la pink floydd »

Dina je napisao/la: 02 sep 2021, 13:37 Isto kao pravi izbori :oho
Zna se za koga ćemo glasati, i zna se ko će pobjediti :keke
što bi rekli u ameriki by a landslide :oo
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Iskra »

E haj probaj skalpelom cu te!


:tersy
1
1 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 02 sep 2021, 14:43 E haj probaj skalpelom cu te!


:tersy
jel medicinskim ili ovim što i ja imam
:max
:ha
3
3 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 02 sep 2021, 14:43 E haj probaj skalpelom cu te!


:tersy
:ha
1
1 slika
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Lana »

pink floydd je napisao/la: 01 sep 2021, 18:58 @Heidi je obećala glasati za mene, slijedite njen primjer
Ne brini ja i @smajlic ako se pridruzimo @Heidi sigurno tvoja je titula :valja
2
1 slika 1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Heidi »

Sva sreca pa glasanje nije javno :oo
4
3 slika 1 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Max »

Lana je napisao/la: 02 sep 2021, 15:16
pink floydd je napisao/la: 01 sep 2021, 18:58 @Heidi je obećala glasati za mene, slijedite njen primjer
Ne brini ja i @smajlic ako se pridruzimo @Heidi sigurno tvoja je titula :valja
ma smustafite ga
haya

:valja
2
2 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Lana »

Max je napisao/la: 02 sep 2021, 15:20
Lana je napisao/la: 02 sep 2021, 15:16

Ne brini ja i @smajlic ako se pridruzimo @Heidi sigurno tvoja je titula :valja
ma smustafite ga
haya

:valja
Eh eto Smajlic nek kaze :oo

A zna to i @Hannibal vrlo dobro :heidi2
2
2 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Dina »

Hannibal je napisao/la: 02 sep 2021, 13:43
Dina je napisao/la: 02 sep 2021, 13:42

Ko još koristi taj izraz :face
a ja sam ti staromodan ☹
kako se sad kaze
U ovom kontekstu, fan, obožavatelj...
Hmmm, ti kao redovni posjetilac damirove teme, trebao bi da me podržiš :o
Ti i @smajlic :valja

Ako budem na forumu, da glasam... kada su izbori?
2
1 slika 1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la hani_jong_un »

ja te uvijek podrzavam 😊
2
2 slika
1811
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4589
Postovi: 3039
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la ina »

Hannibal je napisao/la: 02 sep 2021, 15:34 ja te uvijek podrzavam 😊
Tako kažeš svakoj.. :meha1
4
3 slika 1 slika
Neka ljubav caruje..
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Heidi »

ina je napisao/la: 02 sep 2021, 15:54
Hannibal je napisao/la: 02 sep 2021, 15:34 ja te uvijek podrzavam 😊
Tako kažeš svakoj.. :meha1
To ko neka kletva.

Dbd te Hanibal podrzav'o :oo
6
6 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46974
Postovi: 39330
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la smajlic »

Dina je napisao/la: 02 sep 2021, 15:33
Hannibal je napisao/la: 02 sep 2021, 13:43

a ja sam ti staromodan ☹
kako se sad kaze
U ovom kontekstu, fan, obožavatelj...
Hmmm, ti kao redovni posjetilac damirove teme, trebao bi da me podržiš :o
Ti i @smajlic :valja

Ako budem na forumu, da glasam... kada su izbori?
zvat cu te :valja
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Dina »

smajlic je napisao/la: 02 sep 2021, 17:20
Dina je napisao/la: 02 sep 2021, 15:33

U ovom kontekstu, fan, obožavatelj...
Hmmm, ti kao redovni posjetilac damirove teme, trebao bi da me podržiš :o
Ti i @smajlic :valja

Ako budem na forumu, da glasam... kada su izbori?
zvat cu te :valja
Mogla sam ti unaprijed kovertirati glas :valja
2
2 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46974
Postovi: 39330
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la smajlic »

Dina je napisao/la: 02 sep 2021, 17:21
smajlic je napisao/la: 02 sep 2021, 17:20

zvat cu te :valja
Mogla sam ti unaprijed kovertirati glas :valja
a ne broje to ovdje :medzed

mozes za mafiju
taman da se prijavis :valja
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Dina »

smajlic je napisao/la: 02 sep 2021, 17:23
Dina je napisao/la: 02 sep 2021, 17:21

Mogla sam ti unaprijed kovertirati glas :valja
a ne broje to ovdje :medzed

mozes za mafiju
taman da se prijavis :valja
Rado bih... ali, neće me biti neko vrijeme, opet :smoto
A ja kada igram mafiju, na forumu sam cijeli dan :valja
1
1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”