Ostavljam ti poruku... (2020. - 2025.)
Re: Ostavljam ti poruku...
Prije je bilo bolje...
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Ostavljam ti poruku...
Ne brini ja i @smajlic ako se pridruzimo @Heidi sigurno tvoja je titulapink floydd je napisao/la: ↑01 sep 2021, 18:58 @Heidi je obećala glasati za mene, slijedite njen primjer
2
1
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Ostavljam ti poruku...
ma smustafite gaLana je napisao/la: ↑02 sep 2021, 15:16Ne brini ja i @smajlic ako se pridruzimo @Heidi sigurno tvoja je titulapink floydd je napisao/la: ↑01 sep 2021, 18:58 @Heidi je obećala glasati za mene, slijedite njen primjer![]()
haya
2
2
I say what I think, I think what I say
Re: Ostavljam ti poruku...
Eh eto Smajlic nek kaze
A zna to i @Hannibal vrlo dobro
2
2
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Ostavljam ti poruku...
U ovom kontekstu, fan, obožavatelj...
Hmmm, ti kao redovni posjetilac damirove teme, trebao bi da me podržiš
Ti i @smajlic
Ako budem na forumu, da glasam... kada su izbori?
2
1
1
1
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Ostavljam ti poruku...
zvat cu te
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Ostavljam ti poruku...
Mogla sam ti unaprijed kovertirati glas
2
2
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Ostavljam ti poruku...
a ne broje to ovdje

mozes za mafiju
taman da se prijavis
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Ostavljam ti poruku...
Rado bih... ali, neće me biti neko vrijeme, opet
A ja kada igram mafiju, na forumu sam cijeli dan
1
1
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.


