Fotografišimo, ne žalimo.....
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....

"A mene prati moja luna"...
10
9
1
1
"Treba otimati radost danima što bježe".
- toxic
- Etablirani član

- Reactions: 10001
- Postovi: 4204
- Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
- Lokacija: My Own World
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
Podseti me, kad sam dete bila pa s roditeljima nocu putujem i posmatram mesec kroz prozor, uvek sam mislila kako nas prati i cuva
Lepa ti je fotka
4
3
1
1
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
5
2
3
3
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
A sad adio 
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
4
2
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
A sad adio 
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
6
2
4
4
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
A sad adio 
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10246
- Postovi: 7511
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
Predivan objekat ali što ga nisi u jedan kadar strpala.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
5
3
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Neka ljubav caruje..
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
Ne ovo ne pada snijeg... Nego led danas
7
6
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
Neretva
Mlinica u selu Ladjanica
Mlinica u selu Ladjanica
2
1
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10246
- Postovi: 7511
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
@toxic shodno da nemamo posebne teme za tutorijale, ostavim ti ovde za početak jedan veoma koristan i sažet priručnim o astrografiji. Pa ti kreiraj topic, ako želiš.
https://mega.nz/file/MzhXUILD#Tb9rQaWKw ... g6DEkVc1nc
https://mega.nz/file/MzhXUILD#Tb9rQaWKw ... g6DEkVc1nc
1
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
- toxic
- Etablirani član

- Reactions: 10001
- Postovi: 4204
- Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
- Lokacija: My Own World
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
Skinula sam pdf file za svoje potrebeSmokingMan je napisao/la: ↑19 sep 2021, 09:50 @toxic shodno da nemamo posebne teme za tutorijale, ostavim ti ovde za početak jedan veoma koristan i sažet priručnim o astrografiji. Pa ti kreiraj topic, ako želiš.
https://mega.nz/file/MzhXUILD#Tb9rQaWKw ... g6DEkVc1nc
Spominjali smo da je prihvatljivo da linkove s pdf fajlovima stavljamo na temu 'preporucite knjigu'.
Tema s tutorijalima je super ideja i mogla bi biti korisna i za astro fotografiju ili bilo koju drugu vrstu fotografije, samo ja bih da radije postavljamo tekstove tutorijala umesto linkove, ili neke licne upute kako i sta smo napravili.
Ako i ostali fotografi misle da je ok ideja, rado cu napraviti novu temu
1
1
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
imam ja jedan pdf ako kome treba da ucitam negdje 
D:\FieldPG\down\Erotic Photography ( PDFDrive ).pdf
D:\FieldPG\down\Erotic Photography ( PDFDrive ).pdf
3
3
- toxic
- Etablirani član

- Reactions: 10001
- Postovi: 4204
- Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
- Lokacija: My Own World
Re: Fotografišimo, ne žalimo.....
imam ja knjigu, ako treba da posudim
1
1
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
