Žalbe

Privid demokracije, kad ono...
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6876
Postovi: 6463
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Žalbe

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 14 maj 2022, 09:27
dmr je napisao/la: 14 maj 2022, 08:48 na krivoj strani historije :meha2 :keke
Takorekuc fašisti :valja
Cuj, "takorekuc". :valja
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6876
Postovi: 6463
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Žalbe

Post Postao/la Fatih »

@storm Pa, degradira me na lijepi Ramazan? Bruka. :tile
5
3 slika 1 slika 1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Žalbe

Post Postao/la storm »

Fatih je napisao/la: 06 apr 2023, 23:46 @storm Pa, degradira me na lijepi Ramazan? Bruka. :tile
Nema više moderacije, zasad
0
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11345
Postovi: 7155
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Žalbe

Post Postao/la MunDzi »

Jel ovo forum ide u penziju na ljeto?

Znaci da se pocnem na vrijeme lakse drogirat, a ne da mi
dodje kao sok pa da se moram heroinom ubrizgavati.
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Žalbe

Post Postao/la storm »

MunDzi je napisao/la: 07 apr 2023, 21:01 Jel ovo forum ide u penziju na ljeto?

Znaci da se pocnem na vrijeme lakse drogirat, a ne da mi
dodje kao sok pa da se moram heroinom ubrizgavati.
Ti mu ga dodjes baš teški ovisnik ovog foruma hehe
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Žalb

Post Postao/la storm »

Ne zavisi ništa od mene, na kraju....
Ja ću rado održati sve, ako bude zanimanja, postova, aktivnosti...
0
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25060
Postovi: 16996
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Žalb

Post Postao/la Lana »

storm je napisao/la: 07 apr 2023, 21:14 Ne zavisi ništa od mene, na kraju....
Ja ću rado održati sve, ako bude zanimanja, postova, aktivnosti...
Samo ti povisnicu na platu i bice svega :keke

Sve je to do tebe :valja
1
1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6748
Postovi: 4187
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Žalbe

Post Postao/la radostan dan »

storm je napisao/la: 07 apr 2023, 05:52
Fatih je napisao/la: 06 apr 2023, 23:46 @storm Pa, degradira me na lijepi Ramazan? Bruka. :tile
Nema više moderacije, zasad
znači sad ide bez cenzure?
zovite mi brata hanibala...
4
4 slika
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6748
Postovi: 4187
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Žalbe

Post Postao/la radostan dan »

može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
5
1 slika 4 slika
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3157
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Žalbe

Post Postao/la neodoljivi »

radostan dan je napisao/la: 08 apr 2023, 21:36 može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
Da ri nece biti previse? :keke mislim da dajes :crni
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Žalbe

Post Postao/la storm »

radostan dan je napisao/la: 08 apr 2023, 21:36 može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
Mere...
I generalije ako hoćeš :oo
0
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6748
Postovi: 4187
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Žalbe

Post Postao/la radostan dan »

storm je napisao/la: 09 apr 2023, 05:20
radostan dan je napisao/la: 08 apr 2023, 21:36 može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
Mere...
I generalije ako hoćeš :oo
slika
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Žalbe

Post Postao/la CocoMa »

Ja ću se i dalje isto ponašati … :D
0
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11345
Postovi: 7155
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Žalbe

Post Postao/la MunDzi »

Zalila bih se.
Kalimero.
0
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6748
Postovi: 4187
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Žalbe

Post Postao/la radostan dan »

CocoMa je napisao/la: 13 apr 2023, 18:11 Ja ću se i dalje isto ponašati … :D
za moda
ulažem žalbu na njeno isto ponašanje....
1
1 slika
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2402
Postovi: 1800
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Žalbe

Post Postao/la Veca »

ulazem zalbu na vas nerad, djuturke :sunja :best
2
2 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25060
Postovi: 16996
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Žalbe

Post Postao/la Lana »

Svi hoce platu za nista :sunja
3
1 slika 1 slika 1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Odgovori

Natrag na “Sugestije, prijedlozi, i žalbe...”