Sreća je...
Re: Sreća je...
Haha, pa sad...možda malo jeste.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
- radostan dan
- Etablirani član

- Reactions: 6773
- Postovi: 4196
- Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52
Re: Sreća je...
sreća je kad si zdrav...
sve ostalo je manjak ili višak sreće.
u jbt al sam ovo sročio...sam se sebi divim.
sve ostalo je manjak ili višak sreće.
u jbt al sam ovo sročio...sam se sebi divim.
0
Re: Sreća je...
Kazu sreca je puna para vreca.
E sad, da li je to tako jer se rimuje ili nije, hmm.
E sad, da li je to tako jer se rimuje ili nije, hmm.
0
Re: Sreća je...
Sreca...
traziti srecu je potreba.
nesreca je patnja , a uzrok patnji mogu biti ljudi sami sebi, neko drugi ili nesto trece (prirodno, natprirodno...kako hocete)...
Ako otklonite patnje, vec ste sretni. Neke se ne mogu, a neke bome mogu.
pati li vam tijelo ili um...trudite se da olaksate.
ako sami radite za vas, vec ste trecinu u dobitku...bolje je nekako nego frtalj srece.
sreca je nekada i znati.
traziti srecu je potreba.
nesreca je patnja , a uzrok patnji mogu biti ljudi sami sebi, neko drugi ili nesto trece (prirodno, natprirodno...kako hocete)...
Ako otklonite patnje, vec ste sretni. Neke se ne mogu, a neke bome mogu.
pati li vam tijelo ili um...trudite se da olaksate.
ako sami radite za vas, vec ste trecinu u dobitku...bolje je nekako nego frtalj srece.
sreca je nekada i znati.
0
Re: Sreća je...
sreca je kad niste nesretni.
ako ste nesretni, jer niste sretni...onda imate samo mali problem u rasudjivanju.
jer ako ne znate koji vam k fali, onda vam i ne fali nista.
ako ste nesretni, jer niste sretni...onda imate samo mali problem u rasudjivanju.
jer ako ne znate koji vam k fali, onda vam i ne fali nista.
0
Re: Sreća je...
kad je vani -20 a ti ne moraš nikuda 
2
2
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Sreća je...
Kad mi posalje sliku i kaze "Ovoj aleji nedostajes ti, da prosetas kroz nju i pokazes ovim seljacima kako to treba".
2
1
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Sreća je...
Kad konacno stignu nalazi i pise da je sve u redu.
Pa odahnes.
Pa odahnes.
6
4
2
2
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.

