Sreća je...

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Sreća je...

Post Postao/la CocoMa »

Ne biti zaboravna.. :haha
0
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Sreća je...

Post Postao/la Bella_ »

CocoMa je napisao/la: 30 nov 2020, 12:55 Ne biti zaboravna.. :haha
I to da :D
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Sreća je...

Post Postao/la CocoMa »

Bella_ je napisao/la: 30 nov 2020, 13:03
CocoMa je napisao/la: 30 nov 2020, 12:55 Ne biti zaboravna.. :haha
I to da :D
Mada nekad i to je dobro.. sad se sjetih... :crni :ples
0
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Sreća je...

Post Postao/la Bella_ »

CocoMa je napisao/la: 30 nov 2020, 13:09
Bella_ je napisao/la: 30 nov 2020, 13:03

I to da :D
Mada nekad i to je dobro.. sad se sjetih... :crni :ples

:haha
Haha, pa sad...možda malo jeste. :keke
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Sreća je...

Post Postao/la Atomic »

Ne biti depresivan mozda :ovaj
Mada onaj zvuk krrrr iz bankomata popravi dan :sara
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Sreća je...

Post Postao/la CocoMa »

Kada znaš da ujutru ne moraš raditi.. :ooo
2
1 slika 1 slika
Avatar
Čuvarkuća
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3087
Postovi: 2388
Pridružen/a: 07 aug 2020, 19:58

Re: Sreća je...

Post Postao/la Čuvarkuća »

Neopisiva :ddk
0
"Treba otimati radost danima što bježe".
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6773
Postovi: 4196
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Sreća je...

Post Postao/la radostan dan »

sreća je kad si zdrav...
sve ostalo je manjak ili višak sreće.

u jbt al sam ovo sročio...sam se sebi divim.
0
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5622
Postovi: 7104
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Sreća je...

Post Postao/la Duh »

Sreca se vidi najbolje u ocima.
glad isto.
0
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11488
Postovi: 7238
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Sreća je...

Post Postao/la MunDzi »

Kazu sreca je puna para vreca.

E sad, da li je to tako jer se rimuje ili nije, hmm.
0
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5622
Postovi: 7104
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Sreća je...

Post Postao/la Duh »

Sreca...
traziti srecu je potreba.
nesreca je patnja , a uzrok patnji mogu biti ljudi sami sebi, neko drugi ili nesto trece (prirodno, natprirodno...kako hocete)...

Ako otklonite patnje, vec ste sretni. Neke se ne mogu, a neke bome mogu.
pati li vam tijelo ili um...trudite se da olaksate.
ako sami radite za vas, vec ste trecinu u dobitku...bolje je nekako nego frtalj srece.


sreca je nekada i znati.
0
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5622
Postovi: 7104
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Sreća je...

Post Postao/la Duh »

sreca je kad niste nesretni.
ako ste nesretni, jer niste sretni...onda imate samo mali problem u rasudjivanju.
jer ako ne znate koji vam k fali, onda vam i ne fali nista.
0
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Sreća je...

Post Postao/la Bella_ »

kad je vani -20 a ti ne moraš nikuda :oho
2
2 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Sreća je...

Post Postao/la Ommadawn »

Kad mi posalje sliku i kaze "Ovoj aleji nedostajes ti, da prosetas kroz nju i pokazes ovim seljacima kako to treba".
2
1 slika 1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5622
Postovi: 7104
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Sreća je...

Post Postao/la Duh »

sreca je kad ti niko ne nedostaje...
2
2 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Sreća je...

Post Postao/la Ommadawn »

Kad konacno stignu nalazi i pise da je sve u redu.
Pa odahnes.
6
4 slika 2 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Sreća je...

Post Postao/la Bella_ »

Ommadawn je napisao/la: 02 jan 2025, 15:36 Kad konacno stignu nalazi i pise da je sve u redu.
Pa odahnes.
Hvala Bogu.
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”