Privid demokracije, kad ono...
smajlic
Administrator Reactions: 46929
Postovi: 39246 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 00:43
Socrates je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:40
Ne razumijete vi mene izgleda. Ko će se novi registrirati na forumu koji izgleda sablasno prazan? I kad si logiran i kad nisi.
Ko će novi pisati na takvom forumu? A i stari će bogami imati zamjerki
ali vide se postovi
nista to nije zatvoreno....
vidi se chat
vidi se broj postova u zadnja 24 sata i ko je ulazio
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Socrates
PRO behar Reactions: 14899
Postovi: 16795 Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11
Post
Postao/la Socrates » 01 feb 2026, 00:44
Smajlić bona ne vidi se da je iko prisutan
Tražili smo se po prethodnim životima
Socrates
PRO behar Reactions: 14899
Postovi: 16795 Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11
Post
Postao/la Socrates » 01 feb 2026, 00:45
Eto, ja ne mogu razumjeti da je neko mislio da je ovo dobra ideja.
Tražili smo se po prethodnim životima
smajlic
Administrator Reactions: 46929
Postovi: 39246 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 00:48
Socrates je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:44
Smajlić bona ne vidi se da je iko prisutan
al iskreno
sta ti znaci sto vidis nekoga na onom spisku ako taj neko ne pise...
kad napise post vidjet ces da je tu....
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
MunDzi
PRObehar Reactions: 11356
Postovi: 7160 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 01 feb 2026, 00:50
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:48
Socrates je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:44
Smajlić bona ne vidi se da je iko prisutan
al iskreno
sta ti znaci sto vidis nekoga na onom spisku ako taj neko ne pise...
kad napise post vidjet ces da je tu....
A jel tebi normalno da nekima smeta sto se vidi? Meni to nije normalno.
1
hani_jong_un
Pjur seks Reactions: 31150
Postovi: 21827 Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un » 01 feb 2026, 00:50
soca je ova promjena pogodila izgleda vise nego mene
2
1811
smajlic
Administrator Reactions: 46929
Postovi: 39246 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 00:51
nek stoji ovako 2-3 dana
napravit cemo anketu i dogovoriti se
ne sikiraj se soc
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
John Cleese
Moderator Reactions: 2367
Postovi: 3482 Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Post
Postao/la John Cleese » 01 feb 2026, 00:53
MunDzi je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:41 John mahalusica.
Ma zafrkavam samo
Nije mi to bilo narocito zanimljivo, dok Sokan nije zabranio
1
smajlic
Administrator Reactions: 46929
Postovi: 39246 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 00:54
MunDzi je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:50
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:48
al iskreno
sta ti znaci sto vidis nekoga na onom spisku ako taj neko ne pise...
kad napise post vidjet ces da je tu....
A jel tebi normalno da nekima smeta sto se vidi? Meni to nije normalno.
veci je problem bio sto se prati sta ko radi
evo npr. ovaj spisak sto kliz stavlja
ko s kim pise pp i tako...
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
hani_jong_un
Pjur seks Reactions: 31150
Postovi: 21827 Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un » 01 feb 2026, 00:54
a eto lana najveca mahalusa a sve ko fina, ne zna ona sta je online lista...
1
1811
smajlic
Administrator Reactions: 46929
Postovi: 39246 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 00:56
hani_jong_un je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:54
a eto lana najveca mahalusa a sve ko fina, ne zna ona sta je online lista...
ne diraj mi lanu
bolje pitaj kliza zasto on to zna a ne zanima ga...
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
MunDzi
PRObehar Reactions: 11356
Postovi: 7160 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 01 feb 2026, 00:57
Kakav sad spisak? Pa sta? Koga ba briga? Ah velike li tajne sto se ljudi pepaju. Ma dajte, molim vas. Auf. Pustite bolan narodu razonodu. Ne ubijajte zabavu.
1
Socrates
PRO behar Reactions: 14899
Postovi: 16795 Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11
Post
Postao/la Socrates » 01 feb 2026, 00:58
Ja samo pokušavam reći da uvođenje nečega ovako novog što nijedan drugi bosanski forum nema nema nikakvog smisla za ovaj forum.
Izgleda prazno. Evo već imam utisak da pričam sa samim sobom.
1
Tražili smo se po prethodnim životima
smajlic
Administrator Reactions: 46929
Postovi: 39246 Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic » 01 feb 2026, 01:02
pa gdje neces pricati sam sa sobom kad je jedan sat kod nas
samo ovi s problemima jos ne spavaju
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
John Cleese
Moderator Reactions: 2367
Postovi: 3482 Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Post
Postao/la John Cleese » 01 feb 2026, 01:03
smajlic je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:54
MunDzi je napisao/la: ↑ 01 feb 2026, 00:50
A jel tebi normalno da nekima smeta sto se vidi? Meni to nije normalno.
veci je problem bio sto se prati sta ko radi
evo npr. ovaj spisak sto kliz stavlja
ko s kim pise pp i tako...
Zar je neko u medjuvremenu pisao i pp?
To je na ovom forumu irelevantno - ionako sve o cemu pisete u privatnim porukama zavrsi na nekoj od tema, prije ili kasnije
1
Socrates
PRO behar Reactions: 14899
Postovi: 16795 Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11
Post
Postao/la Socrates » 01 feb 2026, 01:09
Ja mislim da ovaj feature nije imao nijedan forum ikad u istoriji interneta, ne samo bosanski.
Nikad. Otkad postoji izbor.
Al' eto, ako mislite da je pametno, a vi ostavite.
1
Tražili smo se po prethodnim životima