Namazana je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:50
Ali kako se neke stvari ne skontaju dok se zabavljate, valjda je to period upoznavanja sta ko voli, kome sta odgovata, a sta ne, a ne u brak, pa onda sve svakome smeta..ne znam, nisam pametna
Na forumu najbolje skontat ko je za koga, mnogo jeftinije .
Namazana je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:50
Ali kako se neke stvari ne skontaju dok se zabavljate, valjda je to period upoznavanja sta ko voli, kome sta odgovata, a sta ne, a ne u brak, pa onda sve svakome smeta..ne znam, nisam pametna
Na forumu najbolje skontat ko je za koga, mnogo jeftinije .
Namazana je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:50
Ali kako se neke stvari ne skontaju dok se zabavljate, valjda je to period upoznavanja sta ko voli, kome sta odgovata, a sta ne, a ne u brak, pa onda sve svakome smeta..ne znam, nisam pametna
De bona. Tada se svi predstavljaju u najboljem izdanju.
Moj je muz tek u braku skontao da ja pastu za zube pritiscem na sredini. To mu redovno kida zivce.
Namazana je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:50
Ali kako se neke stvari ne skontaju dok se zabavljate, valjda je to period upoznavanja sta ko voli, kome sta odgovata, a sta ne, a ne u brak, pa onda sve svakome smeta..ne znam, nisam pametna
De bona. Tada se svi predstavljaju u najboljem izdanju.
Moj je muz tek u braku skontao da ja pastu za zube pritiscem na sredini. To mu redovno kida zivce.
Namazana je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:50
Ali kako se neke stvari ne skontaju dok se zabavljate, valjda je to period upoznavanja sta ko voli, kome sta odgovata, a sta ne, a ne u brak, pa onda sve svakome smeta..ne znam, nisam pametna
De bona. Tada se svi predstavljaju u najboljem izdanju.
Moj je muz tek u braku skontao da ja pastu za zube pritiscem na sredini. To mu redovno kida zivce.
laga-nini je napisao/la: ↑26 jul 2020, 13:35
..ok motiviran sam stormom i iskrom a eto i ja sam stariji od svoje 12 godine(to bi mogla bit neka opće prihvaćena granica)pa donekle i svojim primjerom..kolka je granica i kolke šanse su da takve veze uspiju dugoročno mislim..
smajlic je napisao/la: ↑21 jun 2026, 15:10
znas li ti?
jer ni oni ne znaju tj. zna "iskra" samo
ali.... ako je storm bio iskra onda nema razlike u godinama
Aha, nisam u toku
ma nismo ni mi
to ti je misterija
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.