Idi na sadržaj
Post Postao/la Russki » 24 jun 2026, 19:51
medvjed23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:50 Ošta ti je to brt? Je l za prizivanje nekih drevnih demona il nečega?
Post Postao/la Russki » 24 jun 2026, 19:54
Post Postao/la Namazana » 24 jun 2026, 19:57
medvjed23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:48 Ko da je opet neka utakmica, nešto... Ne može se pošten čovjek naspavati kako treba...
Post Postao/la MunDzi » 24 jun 2026, 20:00
dmr je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:45 To je prava ljubav
Post Postao/la MunDzi » 24 jun 2026, 20:01
Namazana je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:57 medvjed23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:48 Ko da je opet neka utakmica, nešto... Ne može se pošten čovjek naspavati kako treba... Trebao si ici sa smajlickinim kumom u sator da se naspavas
Post Postao/la Namazana » 24 jun 2026, 20:02
MunDzi je napisao/la: ↑24 jun 2026, 20:01 Namazana je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:57 Trebao si ici sa smajlickinim kumom u sator da se naspavas Ma puno ti tog kuma nesto spominjes.
Namazana je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:57 Trebao si ici sa smajlickinim kumom u sator da se naspavas
Post Postao/la MunDzi » 24 jun 2026, 20:03
Russki je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:51 medvjed23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:50 Ošta ti je to brt? Je l za prizivanje nekih drevnih demona il nečega? ovo brt. samo uzivo zvuci monstruoznije i glasnije mnogo
Post Postao/la MunDzi » 24 jun 2026, 20:04
Namazana je napisao/la: ↑24 jun 2026, 20:02 MunDzi je napisao/la: ↑24 jun 2026, 20:01 Ma puno ti tog kuma nesto spominjes. Kako necu, kad sam vidjela kako se izvrnuo
MunDzi je napisao/la: ↑24 jun 2026, 20:01 Ma puno ti tog kuma nesto spominjes.
Post Postao/la medvjed23 » 24 jun 2026, 20:05
Post Postao/la smajlic » 24 jun 2026, 20:46
medvjed23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 20:05 I sokan se izvrno u šatoru, al psssst, nemojte nikom reći.
Post Postao/la dmr » 24 jun 2026, 21:52
Post Postao/la smajlic » 24 jun 2026, 21:57
Post Postao/la dmr » 24 jun 2026, 22:00
Post Postao/la smajlic » 24 jun 2026, 22:00
dmr je napisao/la: ↑24 jun 2026, 22:00 A banjalucanke?
Post Postao/la smajlic » 24 jun 2026, 22:03
Post Postao/la WhiskeyPete » 24 jun 2026, 23:15
Post Postao/la dmr » 24 jun 2026, 23:19
Natrag na “Parlaonica”