Da i ja pocnem piti?
Trenutno jedem, pijem
Re: Trenutno jedem, pijem
Pa ti se zdravo hranis.WhiskeyPete je napisao/la: ↑26 jun 2026, 23:46 Dok vi jedete u luksuznim restoranima ja otvaram konzerve Trend tunjevine.
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
Pričat ćemo kad budeš igrala s Pekmezom
To se ne može objasniti, to treba doživjeti
Napetost je ogromna 🫣
3
3
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10270
- Postovi: 7526
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Trenutno jedem, pijem
Bog zna kada je riba pakovana, možda za vrijeme Vijetnama.
4
4
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9840
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Trenutno jedem, pijem
Da znaš samo kako se otvore horizonti i nametnu kombinacije.
Ne bi KranG znao šta ga je snašlo...
3
3
Re: Trenutno jedem, pijem
De bolan. Vidis da te tjesim.WhiskeyPete je napisao/la: ↑26 jun 2026, 23:57 Bog zna kada je riba pakovana, možda za vrijeme Vijetnama.
2
2
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9840
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Trenutno jedem, pijem
To nije bio potez koji sam htjela odigrati
Ovaj moj konj baš i nije najposlušniji.. 🥹
Ovaj moj konj baš i nije najposlušniji.. 🥹
2
1
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
Zamisli. A mi svi zadivljeno pratimo partiju. Jedino je pekmeza u panici, s razlogom, rekao bih.
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
Na njenom mjestu ja bih mahnuo bijelom zastavom kao i spocku.
Samo on nije prihvatio, sadista uziva u mucenju i patnji i bolu protivnika
Samo on nije prihvatio, sadista uziva u mucenju i patnji i bolu protivnika
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
Pratite nas pažljivo ..mi smo glavne zvijezde ovog tjedna, a ako se malo umislimo, možemo to i produžiti..🫣
2
1
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
Samo vi polako, take your time, sto bi rekli vasi stari iz dalmatinske zagore
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
Da uzivamo u partijama, nije ko smajlic i medo, izgubise se negdje, kroz par minuta se vracaju, kazu gotovo

1
1
-
KranG
- Perspektivni član

- Reactions: 392
- Postovi: 419
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
- Lokacija: Sarajevo


