Stani ba nije voda prokuhala još.
Zadržah se na temi Orgazam....
smajlic je napisao/la: ↑29 sep 2020, 06:21dobro je ljubicice hB
juce nam je bas dobar dan bio
nije plakala, zaspala je cak bez tablete sinoc
onaj strah je jos uvijek u njoj al rijesit cemo ga aBd
njen doktor kojem vjeruje preporucio joj je psihologinju i rekla je da ce ici, vidjet cemo sta ce danas reci
![]()
1
pa dobro sam, bolje nego onih prvih danaIskra je napisao/la: ↑29 sep 2020, 06:26smajlic je napisao/la: ↑29 sep 2020, 06:21
dobro je ljubicice hB
juce nam je bas dobar dan bio
nije plakala, zaspala je cak bez tablete sinoc
onaj strah je jos uvijek u njoj al rijesit cemo ga aBd
njen doktor kojem vjeruje preporucio joj je psihologinju i rekla je da ce ici, vidjet cemo sta ce danas reci
![]()
Odlično! Hvala Bogu . Baš mi je drago čuti.
Ti? Jesi borac, svaka ti cast
1
1


Yebem te državo Bosno i Hercegovino...
1