Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
Da, to je najbolji nacin da se unisti jedna drzava.
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da kažem!
Hanibal pozelenio....

2
1
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Hoću da kažem!
Ne zeleni lijep već uporan 
Treći forum mu je napokon ispunio želju, oj živote dosadni sestriću!
Treći forum mu je napokon ispunio želju, oj živote dosadni sestriću!
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hoću da kažem!
uvijek_kontra je napisao/la: ↑29 sep 2020, 07:56 Samo da vas pozdravim.
Nisam spavala nikako jer me tako grlo boliii.![]()
klima?
napari se sa morskom soli i mazi wick ako ga imas plus bobe za grlo
meni je mescini pomoglo
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Iscijedi limun i ispiraj grlo sokom,nekoliko puta dnevno.uvijek_kontra je napisao/la: ↑29 sep 2020, 07:56 Samo da vas pozdravim.
Nisam spavala nikako jer me tako grlo boliii.![]()
0
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hoću da kažem!
Nije klima.
Mrzim tooo. Ne mogu bit sad bolestna. Ako se pogorska moracu uzet bolovanje.
Mrzim tooo. Ne mogu bit sad bolestna. Ako se pogorska moracu uzet bolovanje.
1
1
Re: Hoću da kažem!
nece, ne brini, to malo steka samo
bit ce dobro aBd
bit ce dobro aBd
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Izdrzi do vikenda. Ukljuci ove prirodne stvari sto ti je smajlic rekla.uvijek_kontra je napisao/la: ↑29 sep 2020, 08:01 Nije klima.![]()
Mrzim tooo. Ne mogu bit sad bolestna. Ako se pogorska moracu uzet bolovanje.![]()
Meni pomogne i obloga preko noći.
Lijep avatar
0
Zadnja izmjena: Miss Y., dana/u 29 sep 2020, 08:09, ukupno mijenjano 1 put.
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Hoću da kažem!
@Malena
@Russki
Iščašio sam mozak dok vas pročitah
5
5
I say what I think, I think what I say
Re: Hoću da kažem!
Suludo...
Školovanje stručnjaka visoke školske spreme košta cca milijun eura +/-...
Mislim na cjelokupno obrazovanje..
Nadalje, nije samo, da si poklonio drugoj državi tih milijun nečega, on će uplacivati u penzioni fond neke druge zemlje, trošiti, plaćati poreze, koristiti društvu ...
On će podizati djecu u nekoj drugoj zemlji...
A vrlo će vjerojatno, još jednu osobu odvesti iz države
Ta druga država dobila je stanovnika, stručnjaka besplatno... Još će moći uzeti koju stotinu na papirologiju... Dobila je stanovnika, koji je pred reprodukcijom tj donijeti će toj državi dijete, dvoje, troje...
Mislim... Ko se tu pravi budala?
3
3
Re: Hoću da kažem!
Good morning ju fajn pipl
U jesmo plafi, lele....ubi u oci moje

U jesmo plafi, lele....ubi u oci moje

6
5
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Hoću da kažem!
Jaoooo :face
Jest uporan ko mazga, e vallahi billahi
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Hoću da kažem!
da znas za ubuduće
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



