Hoću da kažem! (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Bella_ »

Užasno šteka forum. :malagani
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 29 sep 2020, 06:48 Stvarno je to tuga....da sami svoje ljude najmanje cijenimo...odlaze stručnjaci...Ma fuj
Odlaze stručnjaci visoke naobrazbe, odlaze i zanatlije..
Tata mi u penziji dole, ali kakav je, ne da mu mira, preuzima poslove, organizira za musterije... Kaže nema ljudi, ko nešto zna, izašao je, ili vodi svoj biznis...
Ostali oni... Radi, nakon plače, tri dana pije i nema ga više..
A nudi za majstora 90KM /10 sati
Nema!
Sjede po kavama...
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:16 Užasno šteka forum. :malagani
Meni radi... Net?
0
Avatar
scorpio
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3995
Postovi: 2881
Pridružen/a: 15 aug 2020, 17:39

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la scorpio »

dobro jutro
3
2 slika 1 slika
samo malo provociram :crni
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4747
Postovi: 3896
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Sarajka »

Dobro jutro svima!
4
3 slika 1 slika
A sad adio :sara
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Bella_ »

storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:17
Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:16 Užasno šteka forum. :malagani
Meni radi... Net?
Nije do mene, neki dan su mi postavili brzi net i noviji, tako da... :haya
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:18
storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:17

Meni radi... Net?
Nije do mene, neki dan su mi postavili brzi net i noviji, tako da... :haya
Ja sam na mobilnom, i pici fino... Neka i drugi kažu...
0
Avatar
scorpio
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3995
Postovi: 2881
Pridružen/a: 15 aug 2020, 17:39

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la scorpio »

Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:18
storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:17

Meni radi... Net?
Nije do mene, neki dan su mi postavili brzi net i noviji, tako da... :haya
stvarno zna da povremeno zablokira (ne često)... nije net, ni računar... sigurno
0
samo malo provociram :crni
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Bella_ »

storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:20
Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:18

Nije do mene, neki dan su mi postavili brzi net i noviji, tako da... :haya
Ja sam na mobilnom, i pici fino... Neka i drugi kažu...
Onda je do mene..
Bas nervira.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:23
storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:20

Ja sam na mobilnom, i pici fino... Neka i drugi kažu...
Onda je do mene..
Bas nervira.
Ma ne... Ne kažem, sve je moguće, samo ja nisam primijetio.
Možda ću ja zadnji primijetiti posto je server kod mene, šta ja znam... Mada to ne bi trebalo imati veze...
0
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

Meni je ok.
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13442
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Ommadawn »

Bella_ je napisao/la: 29 sep 2020, 08:08 Good morning ju fajn pipl :zaljub :zaljub
U jesmo plafi, lele....ubi u oci moje :heidi2


slika
Ja jeza i q-rca...

Dobro jutro btw :)
3
3 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13442
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Ommadawn »

storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:16
Iskra je napisao/la: 29 sep 2020, 06:48 Stvarno je to tuga....da sami svoje ljude najmanje cijenimo...odlaze stručnjaci...Ma fuj
Odlaze stručnjaci visoke naobrazbe, odlaze i zanatlije..
Tata mi u penziji dole, ali kakav je, ne da mu mira, preuzima poslove, organizira za musterije... Kaže nema ljudi, ko nešto zna, izašao je, ili vodi svoj biznis...
Ostali oni... Radi, nakon plače, tri dana pije i nema ga više..
A nudi za majstora 90KM /10 sati
Nema!
Sjede po kavama...
Ljudi su skontali da, ukoliko me ne cijenis kao strucnjaka, majstora, zanatliju, skolovanog...ukoliko se zaposljava daidzic i stricevic, podoban a ne sposoban - u toj se drzavi nema sta vise traziti.
Pa onda neka masu zastavama i zapisavaju svoje teritorije, sto da ne. Dizite dzamije nek je minaret veci od Pershinga, dizite krstove nek se i Brazil svog zastidi, preimenujte geografska mjesta da vam i Srbija i Rusija zavide - dzaba vam sve opet.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25060
Postovi: 16996
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Lana »

Jutro :papa

@uvijek_kontra brz oporavak :srce
Znam kako ti je,kroz isto prolazimo-:( mene vec sedmicu dana muci grlo :face
4
2 slika 2 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la pink floydd »

Dobro jutro :bih1

slika
3
2 slika 1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la CocoMa »

storm je napisao/la: 29 sep 2020, 08:08
CocoMa je napisao/la: 29 sep 2020, 07:58

Zato ih cijene oni kojima odu, raduju im se, i budu ponosni njima.
Suludo...
Školovanje stručnjaka visoke školske spreme košta cca milijun eura +/-...
Mislim na cjelokupno obrazovanje..
Nadalje, nije samo, da si poklonio drugoj državi tih milijun nečega, on će uplacivati u penzioni fond neke druge zemlje, trošiti, plaćati poreze, koristiti društvu ...
On će podizati djecu u nekoj drugoj zemlji...
A vrlo će vjerojatno, još jednu osobu odvesti iz države
Ta druga država dobila je stanovnika, stručnjaka besplatno... Još će moći uzeti koju stotinu na papirologiju... Dobila je stanovnika, koji je pred reprodukcijom tj donijeti će toj državi dijete, dvoje, troje...
Mislim... Ko se tu pravi budala?
Oduvijek se neko radovao tuđoj nesreći, a i u ovom slučaju također. Država bez mladih je država bez budućnosti.A Bosna je ta država.. :face

Žalosno je to što političarima i nije cilj da zadrže mlade, svima nam je jasno, cilj im je da ostanu samo osobe treće životne dobi, jer njima mogu manipulirati, kupovati glasove, a i ne razumiju se i puno što šta.


Šta je zelja jednog penzionera, osim da ima malo para za lijekove i hrane da preživi.

Države u kojima je uređeniji sistem idu na proteste, samo kod nas je ono "nedaj Bože goreg" ili "Hajd samo nek se ne puca"..eto dokle nas je to unazadilo..još 100 godina da prođe umjesto da bude bolje, kod nas je sve gore.
1
1 slika
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la uvijek_kontra »

Hvala Lana :ljubi

Hocu Miss Y. Hvala vam. :srce Jos sutra da izdrzim, do 17 radim, onda ce bit bolje, nadam se.

Sutim citav dan, da ne cuju.. :valja
0
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”