Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
de nazor
em sam ti vatru nalozila, em je maksuz napravila da bude vruca kad oci otvoris :haya
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
- lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Re: Hoću da kažem!
ja što nagrdiše srijeduIako je (jedino) Amerikanci smatraju sretnom, srijeda je dan kada nije trebalo ništa započinjati, prije svega ništa važno i ništa što bi trebalo da bude trajno i da donese povoljne i prosperitetne rezultate.
Za djecu rođenu u srijedu govorilo se da su neinteligentna i da nikad neće završiti školu ukoliko tog dana prvi put čuju školsko zvono. Djeca rođena u srijedu ne smiju ulaziti u velike rizike, te u životu moraju biti oprezna i mudra!
Prema arapskom tumačenju karakteristika koje ima svaki dan u tjednu, srijeda smatrala danom propasti i katastrofa.
dobro vam jutro i želim vam lijepu i ugodnu srijedu
3
3
Re: Hoću da kažem!
jutros sam darezljiva, svima po jednu
zatvori oci i pij tu kafu
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
hvala @dmr 
cuj gej, kako to ti znas?
jutro lejlo
cuj gej, kako to ti znas?
jutro lejlo
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
ja se potrudila, maksuz napravila
ima da hoces
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Zar nije utorak taj baksuzni dan u kojem ne valja nista ni raditi ni pokusavati, pogotovo pocinjati? 
Btw, ja sam rodjen u utorak
Btw, ja sam rodjen u utorak
3
3
Re: Hoću da kažem!
@dmr evo ne znam 
sad cu mu na svakoj temi ostavljati po kafu, ima da je popije
sad cu mu na svakoj temi ostavljati po kafu, ima da je popije
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Re: Hoću da kažem!
i ja sam rođena u utorak.
“Djeca utorka rođena su s hrabrošću”
Utorak je dan Marsa (Tyrov dan, staronordijski bog koji se povezuje s Marsom). Strast kojom zrači Mars blagoslivlja dijete rođeno u utorak nevjerojatnom voljom i entuzijazmom. Ponašaju se spontano i vole dobiti sve što požele. Sva djeca rođena u utorak veliki su borci, bez obzira je li to vidljivo ili nije. Njihova je svrha potvrditi svoju snagu i postati hrabri poput Marsa, boga rata.
Ljudima rođenima u utorak traganje za pravdom jedna je od karakteristika od najranije dobi, ali tijekom odrastanja razumiju važnost uvažavanja različitih mišljenja. Skloni su nezgodama, ali su isto tako vrlo vjerni i moćni.
Djeca utorka imaju urođenu sposobnost za egzorcizam i borbu protiv zla, te su odlični kanalizatori entuzijazma i inspiracije. Njihove čarobne moći oslobađa entuzijazam.

3
2
1
1
Re: Hoću da kažem!
zanima me ko prebacuje spam u kafanu umjesto na seciju 
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
1