Idi na sadržaj
Post Postao/la smajlic » 01 okt 2020, 06:25
Post Postao/la smajlic » 01 okt 2020, 06:27
Ommadawn je napisao/la: ↑01 okt 2020, 06:19 Iskra je napisao/la: ↑01 okt 2020, 06:04 Mashallah kako lijepo ezani nas mujezin...Svako jutro otvorim prozor da ga bolje čujem. Dobro je pa možeš otvoriti prozor. Izgleda da su se smirili izduvni gasovi iz Beča.
Iskra je napisao/la: ↑01 okt 2020, 06:04 Mashallah kako lijepo ezani nas mujezin...Svako jutro otvorim prozor da ga bolje čujem.
Post Postao/la dmr » 01 okt 2020, 06:28
Post Postao/la Russki » 01 okt 2020, 06:35
Post Postao/la Iskra » 01 okt 2020, 06:45
Post Postao/la dmr » 01 okt 2020, 07:03
Post Postao/la CocoMa » 01 okt 2020, 07:26
Post Postao/la Iskra » 01 okt 2020, 07:33
Post Postao/la Russki » 01 okt 2020, 07:41
smajlic je napisao/la: ↑01 okt 2020, 06:25 jutro ranoranioci vidim vi ste popili jutros kaficu evo sad jedna za mog druga @Russki
Post Postao/la dmr » 01 okt 2020, 07:42
Post Postao/la smajlic » 01 okt 2020, 07:43
Post Postao/la Russki » 01 okt 2020, 07:44
Post Postao/la Russki » 01 okt 2020, 07:46
Post Postao/la smajlic » 01 okt 2020, 07:46
Post Postao/la Russki » 01 okt 2020, 07:47
Post Postao/la Bella_ » 01 okt 2020, 07:48
Natrag na “Parlaonica”