Privid demokracije, kad ono...
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27269
Postovi: 18978 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 05 okt 2020, 22:51
Socrates je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:51
Heidi je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:43
Ja sad samo strepim da @storm ne popicdi I budem opet plava
Nece valjda.
Sva sreca pa je Jarac
1
Fatih
PRObehar Reactions: 6876
Postovi: 6463 Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14
Post
Postao/la Fatih » 05 okt 2020, 22:52
Bilo bi ovo dobro zakljucati mozda dok se malo strasti ne smire? Ovo je dosad najpopularnija tema. Eto, valjda to govori nesto i o nama.
2
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
East_side
Etablirani član Reactions: 3738
Postovi: 2443 Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu
Post
Postao/la East_side » 05 okt 2020, 22:52
Socrates je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:42
Polako, ispitivaju se opcije.
Poslije cemo demokratski birati grb I zastavu foruma.
@medvjed23 i
@Digla_da_kreči neka napisu tekst za himnu foruma,
@John Cleese neka komponuje muziku a sve to neka odsviraju
@Danny i
@Russki
1
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27269
Postovi: 18978 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 05 okt 2020, 22:53
Fatih je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
Bilo bi ovo dobro zakljucati mozda dok se malo strastine smire? Ovo je dosad najpopularnija tema. Eto, valjda to govori nesto i o nama.
Tebe si najvise ovdje da sabotiras, nije ti jedan status dosta
2
Fatih
PRObehar Reactions: 6876
Postovi: 6463 Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14
Post
Postao/la Fatih » 05 okt 2020, 22:54
East_side je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
Socrates je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:42
Polako, ispitivaju se opcije.
Poslije cemo demokratski birati grb I zastavu foruma.
@medvjed23 i @Digla_da_kreči neka napisu tekst za himnu foruma, @John Cleese neka komponuje muziku a sve to neka odsviraju @Danny i @Russki
Ma ja...i jos ja proucim tevhid i nema nam kraja.
4
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
CocoMa
Čupavo Reactions: 17554
Postovi: 10985 Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23
Post
Postao/la CocoMa » 05 okt 2020, 22:54
Fatih je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
Bilo bi ovo dobro zakljucati mozda dok se malo strastine smire? Ovo je dosad najpopularnija tema. Eto, valjda to govori nesto i o nama.
Treba otvoriti temu o Parada ponosa, iskoristiti dok smo ovakvi kakvi smo..
Russki
prince of idiotism Reactions: 25333
Postovi: 20025 Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future
Post
Postao/la Russki » 05 okt 2020, 22:54
East_side je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
Socrates je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:42
Polako, ispitivaju se opcije.
Poslije cemo demokratski birati grb I zastavu foruma.
@medvjed23 i @Digla_da_kreči neka napisu tekst za himnu foruma, @John Cleese neka komponuje muziku a sve to neka odsviraju @Danny i @Russki
Moze!
2
abysmal depths are flooded
Fatih
PRObehar Reactions: 6876
Postovi: 6463 Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14
Post
Postao/la Fatih » 05 okt 2020, 22:54
Heidi je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:53
Fatih je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
Bilo bi ovo dobro zakljucati mozda dok se malo strastine smire? Ovo je dosad najpopularnija tema. Eto, valjda to govori nesto i o nama.
Tebe si najvise ovdje da sabotiras, nije ti jedan status dosta
Ja, i neki status?
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27269
Postovi: 18978 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 05 okt 2020, 22:56
Neka nam himna pocne:
Oh, GAY, can you seeeee, by the dawn early ligth
3
CocoMa
Čupavo Reactions: 17554
Postovi: 10985 Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23
Post
Postao/la CocoMa » 05 okt 2020, 22:57
I gosti se razbježali..
Oplakah..
4
Russki
prince of idiotism Reactions: 25333
Postovi: 20025 Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future
Post
Postao/la Russki » 05 okt 2020, 22:58
Hah vid stvarno
E neka su. Ovde su mi se popeli.
abysmal depths are flooded
medvjed23
Administrator Reactions: 9811
Postovi: 9311 Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:
Post
Postao/la medvjed23 » 05 okt 2020, 22:58
Fatih je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:54
East_side je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
@medvjed23 i @Digla_da_kreči neka napisu tekst za himnu foruma, @John Cleese neka komponuje muziku a sve to neka odsviraju @Danny i @Russki
Ma ja...i jos ja proucim tevhid i nema nam kraja.
još ekipa s fotografije skucka spot i eto ga
1
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27269
Postovi: 18978 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 05 okt 2020, 23:00
1
East_side
Etablirani član Reactions: 3738
Postovi: 2443 Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu
Post
Postao/la East_side » 05 okt 2020, 23:07
Fatih je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:54
East_side je napisao/la: ↑ 05 okt 2020, 22:52
@medvjed23 i @Digla_da_kreči neka napisu tekst za himnu foruma, @John Cleese neka komponuje muziku a sve to neka odsviraju @Danny i @Russki
Ma ja...i jos ja proucim tevhid i nema nam kraja.
Ti nam umjesto mevludskih napravi forumske bobe da se nabobamo ko pravi ahbabi
3
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Iskra
PRObehar Reactions: 34237
Postovi: 37479 Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra » 05 okt 2020, 23:13
Text himne morate dati na usaglasavanje
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27269
Postovi: 18978 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 05 okt 2020, 23:17
Hepi, hepi, Behar dej, hepi, evribadi seej
1
1