Privid demokracije, kad ono...
-
Fatih
- PRObehar

- Reactions: 6876
- Postovi: 6463
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14
Post
Postao/la Fatih »
storm je napisao/la: ↑14 maj 2022, 09:27
dmr je napisao/la: ↑14 maj 2022, 08:48
na krivoj strani historije
Takorekuc fašisti
Cuj, "takorekuc".

Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
-
Fatih
- PRObehar

- Reactions: 6876
- Postovi: 6463
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14
Post
Postao/la Fatih »
@storm Pa, degradira me na lijepi Ramazan? Bruka.

Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
Fatih je napisao/la: ↑06 apr 2023, 23:46
@storm Pa, degradira me na lijepi Ramazan? Bruka.
Nema više moderacije, zasad
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11345
- Postovi: 7155
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Jel ovo forum ide u penziju na ljeto?
Znaci da se pocnem na vrijeme lakse drogirat, a ne da mi
dodje kao sok pa da se moram heroinom ubrizgavati.
2
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
MunDzi je napisao/la: ↑07 apr 2023, 21:01
Jel ovo forum ide u penziju na ljeto?
Znaci da se pocnem na vrijeme lakse drogirat, a ne da mi
dodje kao sok pa da se moram heroinom ubrizgavati.
Ti mu ga dodjes baš teški ovisnik ovog foruma hehe
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
Ne zavisi ništa od mene, na kraju....
Ja ću rado održati sve, ako bude zanimanja, postova, aktivnosti...
-
Lana
- Moderator

- Reactions: 25060
- Postovi: 16996
- Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54
Post
Postao/la Lana »
storm je napisao/la: ↑07 apr 2023, 21:14
Ne zavisi ništa od mene, na kraju....
Ja ću rado održati sve, ako bude zanimanja, postova, aktivnosti...
Samo ti povisnicu na platu i bice svega
Sve je to do tebe

1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
-
radostan dan
- Etablirani član

- Reactions: 6748
- Postovi: 4187
- Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52
Post
Postao/la radostan dan »
storm je napisao/la: ↑07 apr 2023, 05:52
Fatih je napisao/la: ↑06 apr 2023, 23:46
@storm Pa, degradira me na lijepi Ramazan? Bruka.
Nema više moderacije, zasad
znači sad ide bez cenzure?
zovite mi brata hanibala...
4
-
radostan dan
- Etablirani član

- Reactions: 6748
- Postovi: 4187
- Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52
Post
Postao/la radostan dan »
može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
1
4
-
neodoljivi
- Moderator

- Reactions: 3953
- Postovi: 3157
- Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56
Post
Postao/la neodoljivi »
radostan dan je napisao/la: ↑08 apr 2023, 21:36
može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
Da ri nece biti previse?

mislim da dajes

-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
radostan dan je napisao/la: ↑08 apr 2023, 21:36
može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
Mere...
I generalije ako hoćeš

-
radostan dan
- Etablirani član

- Reactions: 6748
- Postovi: 4187
- Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52
Post
Postao/la radostan dan »
storm je napisao/la: ↑09 apr 2023, 05:20
radostan dan je napisao/la: ↑08 apr 2023, 21:36
može li mi se promjeniti niknejm u - radostan dam?
samo pitam...
Mere...
I generalije ako hoćeš

1
-
CocoMa
- Čupavo

- Reactions: 17554
- Postovi: 10985
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23
Post
Postao/la CocoMa »
Ja ću se i dalje isto ponašati …

-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11345
- Postovi: 7155
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Zalila bih se.
Kalimero.
-
radostan dan
- Etablirani član

- Reactions: 6748
- Postovi: 4187
- Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52
Post
Postao/la radostan dan »
CocoMa je napisao/la: ↑13 apr 2023, 18:11
Ja ću se i dalje isto ponašati …
za moda
ulažem žalbu na njeno isto ponašanje....
1
-
Veca
- Etablirani član

- Reactions: 2402
- Postovi: 1800
- Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
- Lokacija: Sikirevci!
Post
Postao/la Veca »
ulazem zalbu na vas nerad, djuturke

2
Bice kad se sjetim

-
Lana
- Moderator

- Reactions: 25060
- Postovi: 16996
- Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54
Post
Postao/la Lana »
Svi hoce platu za nista

Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.