Privid demokracije, kad ono...
-
Spreca
- Perspektivni član

- Reactions: 352
- Postovi: 422
- Pridružen/a: 31 jul 2020, 20:26
- Lokacija: Nema gdje me nema
Post
Postao/la Spreca »
Ovdje je povrijedjen moj nacionalni interes,nema zastave sa ljiljanima a ni zhuto plave
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
Otava je napisao/la: ↑09 aug 2020, 08:45
Ovdje je povrijedjen moj nacionalni interes,nema zastave sa ljiljanima a ni zhuto plave

nema ni bordo bijele a obećao je.
1
-
Spreca
- Perspektivni član

- Reactions: 352
- Postovi: 422
- Pridružen/a: 31 jul 2020, 20:26
- Lokacija: Nema gdje me nema
Post
Postao/la Spreca »
Iskra je napisao/la: ↑09 aug 2020, 08:46
Otava je napisao/la: ↑09 aug 2020, 08:45
Ovdje je povrijedjen moj nacionalni interes,nema zastave sa ljiljanima a ni zhuto plave

nema ni bordo bijele a obećao je.
Obecanja se moraju ispunjavati
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
Otava je napisao/la: ↑09 aug 2020, 11:44
Iskra je napisao/la: ↑09 aug 2020, 08:46

nema ni bordo bijele a obećao je.
Obecanja se moraju ispunjavati
Pobicemo se. Navijaj za mene

1
-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
Otava je napisao/la: ↑09 aug 2020, 08:45
Ovdje je povrijedjen moj nacionalni interes,nema zastave sa ljiljanima a ni zhuto plave

1
1811
-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
smajlic je napisao/la: ↑09 aug 2020, 08:38
ne znam sjecate li se smajlica sa rajvosa foruma koji se zvao muhadzir
onaj sto je odlazio na spavanje i vukao jastuk za sobom
e ako ga nadjete stavite ga, molim i hvala

1
1811
-
lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Post
Postao/la lejlamo »
ovaj i onaj s blaženim osmijehom su dva najodvratnija smajlija.
1
1
-
Danny
- Player

- Reactions: 12521
- Postovi: 8214
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30
Post
Postao/la Danny »
lejlamo je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:05
ovaj i onaj s blaženim osmijehom su dva najodvratnija smajlija.
ovaj? :ha
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
Danny je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:07
lejlamo je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:05
ovaj i onaj s blaženim osmijehom su dva najodvratnija smajlija.
ovaj? :ha
e ovaj je vala i meni odvratan haha
1811
-
lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Post
Postao/la lejlamo »
taj je čak i simpa u svoj svojoj čudnovatosti

1
-
Danny
- Player

- Reactions: 12521
- Postovi: 8214
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30
Post
Postao/la Danny »
bas odvratan

Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
lejlamo je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:05
ovaj i onaj s blaženim osmijehom su dva najodvratnija smajlija.
jel ovaj

1811
-
lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Post
Postao/la lejlamo »
meni liči na nekog, a nikako da se sjetim na koga

-
lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Post
Postao/la lejlamo »
Hannibal je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:08
lejlamo je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:05
ovaj i onaj s blaženim osmijehom su dva najodvratnija smajlija.
jel ovaj
e, taj....

1
-
hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Post
Postao/la hani_jong_un »
lejlamo je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:11
Hannibal je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:08
jel ovaj
e, taj....
buu lejla, buuu
1811
-
Danny
- Player

- Reactions: 12521
- Postovi: 8214
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30
Post
Postao/la Danny »
lejlamo je napisao/la: ↑09 aug 2020, 12:08
taj je čak i simpa u svoj svojoj čudnovatosti
jasta je k'o pred slom zivaca

2
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
-
blinkonce
- Reactions:
Post
Postao/la blinkonce »