zivota bacim niz vjetar i odem zivit pod kamen.
tojest, polu-ozbiljno razmisljam da se bacim na
sagledavanje jedne i jedine GAME OF THRONES
uvjek me plasilo tih, kolko ono, 16 jel sezona !?
al jbg... sta rec za one sto vrijeme gubili su uz
"LOST" tek. kakvi su to prvoklasni nolajferi tek
a sve bgm

Nje radi

eh ovo je dosad gledo i ko je ovce pogubijo
salimse malo al fakat sam ovo preporucivao
davno tamo na Anam Onom. dobra, nema sta
nemoguda docekam drugu sezonu


1





