Nedostaje, tako mi nedostaje...

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Nedostaje mi mama..otac... :srce nedostaju mi price sa njima.. vise od godinu i pol nisam ih vidjela.Nedostaju mi bas..bas..razgovaram svakodnevno sa njima..ali..nije to ono sto trebam...

Trebam da ih zagrlim..izljubim... :kme
Ko vama / sta nedostaje..?
6
2 slika 4 slika
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 13994
Postovi: 6433
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la lejlamo »

mama.
6
3 slika 3 slika
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1570
Postovi: 1636
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Podrinjac »

Niko
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

Mama, brat, tata, Ismail, Ajse, Dalya, Hanin...a najvise od svih njih, nedostaje mi pogled jednih plavih ociju...😢
3
2 slika 1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

0
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10239
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la WhiskeyPete »

Nedostaje mi neko za koga sam nekada mislio "da smo istiski jedna cijelina", ali i ta mi činjenica i danas stvara zadovoljstvo, jer mi je omogućila makar na jedan period da to doživim, što će vjerovatno većina teško doživjeti ikada.
Ali me je život naučio kako "jedna cijelina" nije nužan recept za uspjeh, a pogotovo sreću. Vjerujem da ljudi imaju svoje "srodnike" koje osjećaju iznutra da postoje.
Ali život ima svoj jing i jang, sklad i nesklad, i takvu harmoniju nipošto ne treba narušavati. Svaki će naš "srodnik" pronaći svoju sreću u onome što ona sutšinski sa sobom nosi.
Nedostajanje je, kao radost i tuga, prirodno duševno stanje, zbog koga se osjećamo živim. Samo je sklad moguć u svojoj asimetričnoj formi.
4
2 slika 2 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Russki »

otac...Finska...
4
3 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Russki »

oj majko draga..odjednom ova tema..a na prvi dan proljeća..godišnjica njemu...danima o tome razmišljam...

pomirio se jesam, ali mi taj čovjek yebeno mnogo nedostaje

kava u 4 ujutro i mudrosti staroga čovika...
3
2 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7806
Postovi: 4616
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Malena »

Mama :tugi
3
1 slika 2 slika
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Dina »

:muk :tugi
1
1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Atomic »

Osim starog,slabo sam se za nekog vezao koji vise nisu medju zivim.Niti osoba niti predmet,osim jedne apotekarke,ali ona je zlo :tersy
2
1 slika 1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27271
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Heidi »

Mama I sestra.
3
2 slika 1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

Moji svi. Probudila sam se s tezinom u grudima...tesko disem, placna sam...samo me jos @storm drzi da ne potonem. A ne smijem .misliti koliko mi i on nedostaje.

:plaki
3
1 slika 1 slika 1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Uvjek isti mi nedostaju.. :(
1
1 slika
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Mehaning »

Meni niko ne nedostaje... :sok :ovaj
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

Mehaning je napisao/la: 25 mar 2021, 11:51 Meni niko ne nedostaje... :sok :ovaj
Oh, ti...srca kamenoga
0
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Mehaning »

Iskra je napisao/la: 25 mar 2021, 11:54
Mehaning je napisao/la: 25 mar 2021, 11:51 Meni niko ne nedostaje... :sok :ovaj
Oh, ti...srca kamenoga
Pa ako ti kažem, da tebe ubrajam među ljude, koje dobro znam, mislim da če ti biti jasnije... :ovaj

Familija mi je luda, a prijatelji su se razpršili, kad sam odselio iz rodnoga kraja... :meha2
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”