Ostavljam ti poruku... (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Iskra »

Max je napisao/la: 03 sep 2021, 11:16 @Iskra

mogul te nešta na Viber
Mozes samo ne znam.mogunli odg :hehe
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 03 sep 2021, 11:27
Max je napisao/la: 03 sep 2021, 11:16 @Iskra

mogul te nešta na Viber
Mozes samo ne znam.mogunli odg :hehe
ne moraš odgovoriti hoću samo jednu informaciju da ti proslijedim

FYO
:max
0
I say what I think, I think what I say
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Iskra »

Max je napisao/la: 03 sep 2021, 11:33
Iskra je napisao/la: 03 sep 2021, 11:27

Mozes samo ne znam.mogunli odg :hehe
ne moraš odgovoriti hoću samo jednu informaciju da ti proslijedim

FYO
:max
:sret :sret 🤲
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Iskra »

Max je napisao/la: 03 sep 2021, 11:33
Iskra je napisao/la: 03 sep 2021, 11:27

Mozes samo ne znam.mogunli odg :hehe
ne moraš odgovoriti hoću samo jednu informaciju da ti proslijedim

FYO
:max

Sad bas nesto pricam s nekim, i pade mi tI na pamet, vis a vis ( :ooo ), informacije...tvpja posvecenost iinvolviranost je reklo bi se normalna, ocekivana, no realnost i cinjenice da sam se dosta nagledala suprotnog od toga, cine da se tvoj stav i uloga u svemu tome dodatno vrednuju. Kad sagledam, koliko pravilan nacin u odredjivanju prioriteta, pozrtvovanost i kljucna uloga tebe u tome...prosperitet i uspjeh, bio je ocekivan slijed, a moje neko misljenje da ces benefite tek da poberes u buducnosti, jer si primjer. Za sve u tvom okruzenju to je od krucijalnog znacaja , i to na jako jako duge staze.

BABO . Puna usta
1
1 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 03 sep 2021, 16:25
Max je napisao/la: 03 sep 2021, 11:33

ne moraš odgovoriti hoću samo jednu informaciju da ti proslijedim

FYO
:max

Sad bas nesto pricam s nekim, i pade mi tI na pamet, vis a vis ( :ooo ), informacije...tvpja posvecenost iinvolviranost je reklo bi se normalna, ocekivana, no realnost i cinjenice da sam se dosta nagledala suprotnog od toga, cine da se tvoj stav i uloga u svemu tome dodatno vrednuju. Kad sagledam, koliko pravilan nacin u odredjivanju prioriteta, pozrtvovanost i kljucna uloga tebe u tome...prosperitet i uspjeh, bio je ocekivan slijed, a moje neko misljenje da ces benefite tek da poberes u buducnosti, jer si primjer. Za sve u tvom okruzenju to je od krucijalnog znacaja , i to na jako jako duge staze.

BABO . Puna usta
:kriv
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la hani_jong_un »

okreni se dok se skidam, nije ovo nista tvoje
4
4 slika
1811
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Bella_ »

@Heidi


:cvijece :ljubi
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Atomic »

Iskra je napisao/la: 03 sep 2021, 16:25
Max je napisao/la: 03 sep 2021, 11:33

ne moraš odgovoriti hoću samo jednu informaciju da ti proslijedim

FYO
:max

Sad bas nesto pricam s nekim, i pade mi tI na pamet, vis a vis ( :ooo ), informacije...tvpja posvecenost iinvolviranost je reklo bi se normalna, ocekivana, no realnost i cinjenice da sam se dosta nagledala suprotnog od toga, cine da se tvoj stav i uloga u svemu tome dodatno vrednuju. Kad sagledam, koliko pravilan nacin u odredjivanju prioriteta, pozrtvovanost i kljucna uloga tebe u tome...prosperitet i uspjeh, bio je ocekivan slijed, a moje neko misljenje da ces benefite tek da poberes u buducnosti, jer si primjer. Za sve u tvom okruzenju to je od krucijalnog znacaja , i to na jako jako duge staze.

BABO . Puna usta
Procitao dva puta,kad odspavam jos jednom da rastabirim :ple

:D
1
1 slika
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la pink floydd »

@Zara gdje ti je avatar :meha3
2
1 slika 1 slika
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Zara »

pink floydd je napisao/la: 06 sep 2021, 20:03 @Zara gdje ti je avatar :meha3
Ne mogu više naći onu sa šeširom, zaboravila je spasiti.

A ti nećeš da mi nađeš, i sad sam ovako bezlična :muhadzir
1
1 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Zara »

Da sam kojim slučajem senorita milica, odmah bi našao :tersy
3
1 slika 1 slika 1 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la pink floydd »

Zara je napisao/la: 06 sep 2021, 20:11 Da sam kojim slučajem senorita milica, odmah bi našao :tersy
Milica bi bila sretna da je kao ti :meha1

Hoću li ti ja naći avatar :zaljub
3
3 slika
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Zara »

pink floydd je napisao/la: 06 sep 2021, 20:18
Zara je napisao/la: 06 sep 2021, 20:11 Da sam kojim slučajem senorita milica, odmah bi našao :tersy
Milica bi bila sretna da je kao ti :meha1

Hoću li ti ja naći avatar :zaljub
Kakvo je to pitanje. Nema ko drugi :zaljub
2
2 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la pink floydd »

Zara je napisao/la: 06 sep 2021, 20:27
pink floydd je napisao/la: 06 sep 2021, 20:18

Milica bi bila sretna da je kao ti :meha1

Hoću li ti ja naći avatar :zaljub
Kakvo je to pitanje. Nema ko drugi :zaljub
4k-swing-happy-woman-sunset-wa.jpg
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Zara »

:ljulja
2
2 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la Dina »

@Moonlight pa gdje si ti :hugic
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ostavljam ti poruku...

Post Postao/la hani_jong_un »

djeste drugari
kako ide seks
1
1 slika
1811
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”