Mozes samo ne znam.mogunli odg
Ostavljam ti poruku... (2020. - 2025.)
Re: Ostavljam ti poruku...
ne moraš odgovoriti hoću samo jednu informaciju da ti proslijedim
FYO
0
I say what I think, I think what I say
Re: Ostavljam ti poruku...
Sad bas nesto pricam s nekim, i pade mi tI na pamet, vis a vis (
BABO . Puna usta
1
1
Re: Ostavljam ti poruku...
Iskra je napisao/la: ↑03 sep 2021, 16:25
Sad bas nesto pricam s nekim, i pade mi tI na pamet, vis a vis (), informacije...tvpja posvecenost iinvolviranost je reklo bi se normalna, ocekivana, no realnost i cinjenice da sam se dosta nagledala suprotnog od toga, cine da se tvoj stav i uloga u svemu tome dodatno vrednuju. Kad sagledam, koliko pravilan nacin u odredjivanju prioriteta, pozrtvovanost i kljucna uloga tebe u tome...prosperitet i uspjeh, bio je ocekivan slijed, a moje neko misljenje da ces benefite tek da poberes u buducnosti, jer si primjer. Za sve u tvom okruzenju to je od krucijalnog znacaja , i to na jako jako duge staze.
BABO . Puna usta
1
1
I say what I think, I think what I say
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Ostavljam ti poruku...
Procitao dva puta,kad odspavam jos jednom da rastabirim :pleIskra je napisao/la: ↑03 sep 2021, 16:25
Sad bas nesto pricam s nekim, i pade mi tI na pamet, vis a vis (), informacije...tvpja posvecenost iinvolviranost je reklo bi se normalna, ocekivana, no realnost i cinjenice da sam se dosta nagledala suprotnog od toga, cine da se tvoj stav i uloga u svemu tome dodatno vrednuju. Kad sagledam, koliko pravilan nacin u odredjivanju prioriteta, pozrtvovanost i kljucna uloga tebe u tome...prosperitet i uspjeh, bio je ocekivan slijed, a moje neko misljenje da ces benefite tek da poberes u buducnosti, jer si primjer. Za sve u tvom okruzenju to je od krucijalnog znacaja , i to na jako jako duge staze.
BABO . Puna usta
1
1
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Ostavljam ti poruku...
Ne mogu više naći onu sa šeširom, zaboravila je spasiti.
A ti nećeš da mi nađeš, i sad sam ovako bezlična
1
1
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Re: Ostavljam ti poruku...
Da sam kojim slučajem senorita milica, odmah bi našao 
3
1
1
1
1
1
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Ostavljam ti poruku...
Kakvo je to pitanje. Nema ko drugipink floydd je napisao/la: ↑06 sep 2021, 20:18Milica bi bila sretna da je kao ti![]()
Hoću li ti ja naći avatar![]()
2
2
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Ostavljam ti poruku...
Zara je napisao/la: ↑06 sep 2021, 20:27Kakvo je to pitanje. Nema ko drugipink floydd je napisao/la: ↑06 sep 2021, 20:18
Milica bi bila sretna da je kao ti![]()
Hoću li ti ja naći avatar![]()
![]()
3
3
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Ostavljam ti poruku...
@Moonlight pa gdje si ti 

0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p


