Ostavljam ti poruku... (2020. - 2025.)
Re: Ostavljam ti poruku...
@ina pročitah negdje da si u samoizolaciji... Ne daj se


1
1
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Ostavljam ti poruku...
@ina želim ti da što prije prođe izolacija i da ne bude virusa 
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Ostavljam ti poruku...
@ina de izvjestaj. Sta kako, sto izolacija? Kako se osjecas, jesi li cijepljena?
vallahi pa.makar se zarazila
1
1
Re: Ostavljam ti poruku...
Hvala cure..
Čekam/o rezultate molekularnog testa..
Čekam/o rezultate molekularnog testa..
3
3
Neka ljubav caruje..
Re: Ostavljam ti poruku...
Na zdravlje da izađe
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Ostavljam ti poruku...
Na nekom drugom jeziku možda. Na mom onako kako sam napisao.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Ostavljam ti poruku...
Nisam mimosvijet.
Zamisli da tebe neko nudi da popiješ pivo samo zato jer svi ostali ga piju.
Zamisli da tebe neko nudi da popiješ pivo samo zato jer svi ostali ga piju.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Ostavljam ti poruku...
Ja paragona.. 
U pitanju je druženje (valjda je iskra radi toga "navalila"a ni igra nije apsurdna koliko može da zvuči na prvu..
U pitanju je druženje (valjda je iskra radi toga "navalila"a ni igra nije apsurdna koliko može da zvuči na prvu..
0
Neka ljubav caruje..
Re: Ostavljam ti poruku...
Šta, forum nije dovoljan pa se treba šaltat i na igru?
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Ostavljam ti poruku...
Da bi se uživalo u bezalkoholnom pivu, treba se prethodno znati uživati u pivu koje ima alkohol.
Tako da ja ljudima koji ne piju i nisu nikada pili alkohol iz vjerskih/etičkih/zdravstvenih razloga ne preporučujem to pivo.
Tako da ja ljudima koji ne piju i nisu nikada pili alkohol iz vjerskih/etičkih/zdravstvenih razloga ne preporučujem to pivo.
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Ostavljam ti poruku...
Želim ti svako dobro i da sve bude OK.
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."


