Vazi.
Tasnicama ili jastucima?

joj brt mene nedavno poslase na disciplinsku na faksu jer me neko osmeko, jos jedna ta disciplinska mi fali i kazu izbacenje haha

imo sam jos jednu na drugoj sedmici fakulteta, nesta se glupiro haha




1

1